Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Pracuś

Pracuje już w tej firmie półtore roku i jest chyba coraz gorzej,masa zamówień ,ciągłe przypieprzanie się z HZA z Zakroczymia o zwroty i w sumie jestem ciekaw jak na pozostałych filiach jest czy wasze wypłaty się podniosły czy też wręcz przeciwnie.. bo u nas to słabiutko,ba nawet zeszło roczne wypłsty były trochę lepsze niż te obecnie..

Ciekawy

Czy na magazynie w Zakroczymiu będą degradować brygadzistów za brak licencjata czy to tylko plotka?

Plotka
@Ciekawy

Jakby mieli brygadzistow degradować to co by zrobili z koordynatorami,kierownikami i całymi tymi specjalistami ????

Ciekawy
@Plotka

To są bez wykształcenia wyższego ludzie na kierowniczych stanowiskach w tak prężnej korporacji?

Ko

Czy ktoś ma opinie na temat filii HUT w Gdyni? Szukają magazynierów, kier magazynu, PH i sprzedawców, prawie od zera

Nikt

Rekrutacja do biura wygląda następująco: 1. Ktoś się z Tobą umawia na rozmowę danego dnia na daną godzinę 2. Na 7 minut przed dostajesz telefon, że rozmowa się nie odbędzie bo ktoś tam nagle nie może 3. Ale w sumie pani może udzielić kilku informacji przez tel 4. Chwilę rozmawiasz, bo w sumie jest okazja się czegoś dowiedzieć 5. W sumie się nic nie dowiadujesz, bo pani nic nie wie o obszarze, na które aplikujesz 6. Na pewno oddzwonią by umówić inny termin, kiedy szef może 7. Kontakt gaśnie Omijać szerokim łukiem, bo takiego dna rekrutacyjnego dawno nie było.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

??

Wiecie coś więcej na temat nowego managera Borowego?

??
@??

To następny wyrzutek z firmy G i dobry kolega KW Resztę proszę sobie dopowiedzieć

Magazynier Zakroczym
@??

Bardzo ogarnięty i kompetentny gość. Dobrze ,że pracuje z nami

Redakcja

Kultura pracy??? W tej firmie coś takiego nieobowiazuje,łamanie prawa pracy i karnego kierownictwo wulgarne wieśniaki z okolicznych wsi i miast , pracownicy ile czekajacy znadzieja kiedy powstanie firma po sąsiedzku aby z tad odejść i kolejną nadzieją żeby w niej było dużo lepiej !!!

Porazka

Rozdawanie PIT w Zakroczymiu na magazynie.... 3 pracowników rozdaje pity które są rozłożone na stołówce na ławkach podzielone nazwiskami literami aby było łatwiej znaleźć z tym że zastanawiające jest to że stojąc po taki pit w kolejce wystarczy spojrzeć by zapoznać się z chronionymi danymi osobowymi innego pracownika...............

Witam, otrzymałam propozycję pracy w Zakroczymiu na magazynie przy komplementacji zamówień. Proszę o opinie nt pracy, kudzi i atmosfery.

Pracowity
@Monika

Ludzie i atmosfera tragedia reszta w normie

@Monika

Cześć, według mnie praca jest spoko. Atmosfera też jest miła.

Waldek
@Monika

Szukaj cos lepszego i godnego to jest jedna z gorszych firm w polsce. Czytaj opinie.

Waldek

Witam pracowałem tam kilka lat i uważam te lata za stracony czas i dużo niewyjaśnionych sytuacji finansowych np pieniądze za zespoły sprzedażowe itp. które nie zostały wypłacone po odejściu z firmy Inter cars. Dodatkowo kierownictwo nie mające nic wspólnego z prawdziwą kadra zarządzająca ludzie z przypadku umiejący czytac tabelki w exelu. Moją opinia odradzam tam pracę szukajcie coś naprawde lepszego bo to jest moloch nie liczący się z ludźmi tylko zysk człowiek to tylko numerek. Pozdrawiam

Kaczyński

Firma nie wypłaciła mi i narzeczonej za ostatni miesiąc pracy(mówię o Filii w Piekarach Śląskich która zarządza Pan Marian Ogrodnik) Namawiała mnie dodatkowo do złamania kodeksu cywilnego w trakcie pracy.

Czy w Intercars (Inter Cars S.A.) istnieje problem nadgodzin ? Jak firma sobie z nimi radzi - są dodatkowo płatne czy można je odebrać?

@?

Problem nie istnieje bo nadgodzin brak ????

Justyna
@@?

a pisali coś o jakiś sporadycznych ale podobno normalnie wyrównują. to pojawia się teraz może inny problem dla co niektórych. jak jeszcze można sobie tutaj więcej dorobić skoro potencjalnych nadgodzin nie ma?

Brak nadgodzin?
@@?

To czemu na rozmowie zostałem poinformowany że nadgodziny są obowiązkowe?

Małgorzata

A nie ma żadnych procedur w firmie, które umożliwiałyby zgłoszenie takiego zachowania? Pracownicy nie reagują?

Prawda.

Wyrzutki z G.. dostarczają poufne informacje konkurencji. Chieny i pasożyty.

Haha
@Prawda.

(usunięte przez administratora).

Fałsz
@Prawda.

Po pierwsze to mijasz się z prawdą. Żadne wyrzutki tylko bardzo kompetentne osoby. Cieszymy się ,że dołączyli do naszej organizacji. Po drugie. Idź się wypłacz gdzie indziej kolego z G..

Mirosław
@Fałsz

O co tu chodzi? Czy tak zazwyczaj odbywa się dialog w firmie, czy na dialog nie ma tu miejsca?

@Fałsz

Jestem przekonany że tym "kompetentnym" osobą czas się kończy... Prawda Panie W?

Przyjaciel
@@?

Odpowiadając Tobie kolego muszę Cię zmartwić. Nic podobnego. Pozdrawiam serdecznie.

@Przyjaciel

Wiem wiem ciężko się przyznać do porażki... A kiedy zmiana branży?

Życie

Praca w IC zakroczym-magazyn. Ogólnie praca nie jest zła,ciekawa i można się wiele nauczyć. Ale jest straszne K...stwo. możesz wykonywać najlepiej swoje obowiązki a i tak pojawi się jakiś problem bo ktoś "życzliwy" nagada głupot na Ciebie. Tam kompetencje pracowników nie są istotne. Ważne jak blisko jestes (usunięte przez administratora) przełożonych :) pozdrawiam

Pracownik ILS Zakroczym

Ciekawe dlaczego istnieje Fundacja Inter Cars na magazynie w Zakroczymiu, jeśli pracownicy nie mają co robić i tylko spacerują po magazynie?

Ewelina
@Pracownik ILS Zakroczym

Hmm a to w firmie nie ma jakiejś osoby koordynującej? Która obserwuje co się dzieje na produkcji i zarządza? Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś pozwalał na spacerowanie po magazynie bez celu? :)

Sprawiedliwy

Napiszę jako osoba nie z Polski, ale jak najbardziej uczciwie, że widzę ponad nie jeden miesiąc w Intercars Zakrochim, nie wiem kto wychowuje niektórych młodych Polaków, ale takie podejście do przyjezdnych to świnia, że opinia była dobra przed przyjazdem to jakoś w polsce przestało być dobrze, oczywiście nie najlepsi ludzie w polsce pracują w Intercars, ale są tam dobrzy ludzie też, w pracę że najgorsze dla ciebie i lepiej pracą dać dla Polacy, ktoś w 1 godzinę nie robi sobie punktów i jest w czekoladzie, ktoś pracuje na zmianę i ledwo te punkty wypełnia, postawa brygadzisty, lidera, zawsze widzą, że dajesz jakąś robotę, chociaż ich Polacy rozmawiają przez telefon lub po prostu rozmawiają o problemach życiowych, jak kupić samochód, jak co za dziewczyna ciągnie cię do łóżka, kiedy pracujesz w tym czasie, kiedy więcej niż jedna osoba próbuje cię wyśmiać, upokorzyć cię i tak dalej, jakby byli tak zaje.. , wszyscy inni idioci, oczywiście, atmosfera nie super, tak jest, Polacy mają najlepszą robotę, a także ci, którzy donoszą na innych są jacyś lub jacyś znajomi z brygadzistą lub pracownikami Kirownitctwa, kierownictwo zawsze coś tam wymyśla, jak (usunięte przez administratora) ludzi, wypisują punkty, jak chcą, wydaje się, że pracujesz i nie ma wielu premii, ale te Blendy zawsze lecą żeby odzyskać pieniądze które dali ludziom, te blendy to dobry wynalazek, intercars zawsze uzupełniają blendami na konto i z nowymi podwyżkami pensji naciągali w swoją stronę, ktoś pisze że ja tam pracuję 5 czy 10 lat no cóż zależy gdzie pracujesz w intercars może tam chodzi z sektora na sektor i cała twoja praca na pewno ci będzie pasować ale nie każdy tam pracuje w takich zawodach. jest dużo więcej do opowiedzenia, ale myślę, że to wystarczy, Google pomogł w tłumaczeniu, chociaż nie tłumaczy wszystkiego dobrze.nie polecam!

Mechanik

Na jakie zarobki mogę liczyć sprzedając części w tej firmie? Albo w magazynie?

SZAZAM

Inter Cars to największy dostawca części zamiennych w naszym kraju, a wynagrodzenie za pracę proponuję mniejsze niż lokalne hurtowienki (usunięte przez administratora) Czas spędzony na rozmowie zmarnowany

Papa
@SZAZAM

Mylisz się tych co werbuja z konkurencji liczą inną stawką dużo wyższa niż twoja ????

Justyna
@Papa

Potwierdzone info? Skąd? Czyli skoro z konkurencji są to posiadają te umiejętności, które firma ceni i dlatego tak? O ile więcej jak już i ciekawa jestem co na to pozostali... :(

Matylda

Pracuje w IC S.A. ( Inter Cars S.A. na umowie o pracę) ponad 15 lat zapytacie dlaczego ( tak długo ?) bo IC jest dobrym pracodawcą a koleżanki i koledzy super. Umowa o pracę od 1 dnia pracy, cale wynagrodzenie na umowie ( wszystkie składki ZUS opłacone) Wynagrodzenie zawsze na czas ( zawsze bez wyjątku przez cały czas mojego zatrudnienia) Nadgodziny - nie ma, mam tyle pracy, że jestem w stanie ją wykonać w godzinach pracy a jeżeli były naprawdę sporadycznie to płatne zgodnie z przepisami.

KW
@Matylda

KW sam pisze komentarze aby ściągnąć ludzi i się wykazać przed nowym pracodawcom. Hihihi. No tak czas leci a efektów brak…..

Matylda
@KW

@KW jeżeli już to sama jestem twoją koleżanką z pracy więc życzę Ci wszystkiego Naj. Naj, lepszego i naprawdę potrafię napisać samodzielnie kilka zdań ( zwłaszcza, że prawdę sama się pisze).

Mj

Czyli umowa zlecenie?

Banditos
@Matylda

Ja bym tak nie chwalił: tak naprawdę pracując tam możesz mieć poczucie bezpieczeństwa ale nie znasz dnia ani godziny. Jeśli źle trafisz na przełożonego możesz wylecieć z dnia na dzień nawet po 15 latach (czego absolutnie nie życzę).

Leon
@Matylda

Tak. Rzeczywiście odprowadzają składki od najniższej krajowej. Soboty za 60 złoty. Kierownik magazynu chyba Jacek ma na imię buc nat buce. Pan (usunięte przez administratora) szkoda wymieniać z nazwiska jeden z trzech właścicieli super (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że ktoś w końcu weźmie się za takie pseudo firmy.

Mariusz

Dziwna obsługa i dziwna sytuacja, otóż pojechałem do oddziału we Wrocławiu celem odebrania zamówionych przewodów zapłonowych , które odebrałem pomimo iż cena wyższa niż w sklepach internetowych o 75 zł , ale pomijam zależało mi na czasie , przy okazji chciałem kupić synowi akumulator do quada i tu gość mówi iż nie sprzeda bo nie może bez nr. indeksu , nawet nie wiem o co mu chodziło zasłonił się iż takie są przepisy UE i tyle , nie sprzedał, wróciłem do domu zamówiłem online i dziś odebrałem , jednym słowem nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.