Opinie o KOLNET Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOLNET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KOLNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOLNET Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Klijent

Ten internet to porażka

Patrycjusz

Bardzo dobra obsługa, serwis itd

Tamara Nowy wpis

Hejka, widziałam, że kiedyś jak była dodana oferta dla pracownika administracyjno-biurowego to oferowana wtedy była w miarę elastyczna umowa z opcja na część etatu. czy do dziś byłaby opcjonalna? Będę wkrótce szukać czegoś do dorobienia i nie wiem czy jest sens się kontaktować

Widzę, że jak ktoś tutaj kiedyś pytał o stanowisko montera to ktoś z firmy poprosił o kontakt na maila. I rzeczywiście można się w ten sposób dostać do pracy? Jak podeślę CV na maila to jest szansa na odzew ze strony firmy?

Joanna

Aktualnie prowadzimy rekrutację. Proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@kolnet.eu Proszę aby na CV znalazła się klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Luiza Nowy wpis

Dzień dobry, po jakim czasie od wysłana CV chłopak mógłby mieć już zapewnioną pracę? zastanawiam się czy występuje jakiś okres próbny, bo chyba nikt ostatnio o nim nawet nie wspomniał

Julia Nowy wpis

Witam, zauważyłam te informację o tym, że nabory są teraz prowadzone. proszę przy tym o opisanie ile mogą wynosić przedziały sugerowanych stawek. Mój partner może też się zgłosi ale chcemy mniej więcej wiedzieć na jakie warunki wysyła cv.

Monika Nowy wpis
@Julia

W każdym naszym ogłoszeniu są podane stawki. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KOLNET Sp. z o.o.?

Pracownik Biurowy

Pani Manager umie się sprzedać-swoją firmę jakie to plany jak ludzie chętnie kupują u nich usługi jak to są super rozpoznawalni cenieni jak lubiany ich rodzinnej miejscowości Kozy to na jej duży i jedyny plus. Bo w faktycznych rozmowach z KL i ludnością z Kóz spotkałam się z kpiną. Amerykańska próba zarządzania ludźmi i potrzebami KL- a my jesteśmy w Polsce i nasze potrzeby i realia bardzo się różnią

za zadanie było sprzedać kubek

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Bardzo dziękuję pracownikom w biurze obsługi a szczególnie Pani Wiktorii .Profesjonalna obsługa i miła. Wszystkie sprawy związane z internetem i przeniesieniem numeru telefonu zostały załatwione profesjonalnie.Internet śmiga, telefon tak samo. Dziękuję Panom za szybkie zainstalowanie i uruchomienie internetu i profesjonalne doradztwo.????

Kamila

Serwis do dziś jest uznawany za „dobry”? :D a ewentualny warunki pracy? mój luby już robił w firmie telekomunikacyjnej i w zasadzie z ciekawości tu zerkam. Nie widzę opinii od pracowników, przynajmniej tych bieżących, miałam tez problem z ogłoszeniem z Internetu. Może wiec tu by ktoś wiedział na jakich zasadach zatrudniają się instalatorzy? Od razu byłaby to umowa o prace?

Lidia

Dzień dobry Wczoraj miałam usługę podłączenia internetu w Czechowicach. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Mili sympatyczni panowie pracowali z uśmiechem na twarzy :) Służyli swoją wiedzą i pomocą.

Klijent

Ten internet to porażka

@Klijent

Bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów z połączeniem do naszego BOK, które jest dostępne przez 24/7/365 pod numerem tel. 32 720 20 20, abyśmy mogli znaleźć przyczynę niezadowolenia z usług.

Aneta
@Joanna

Przepraszam że pytam tutaj, ale czy firma nie szuka monterów? :) Albo czy gdzieś znajdę informacje na temat rekrutacji? Patrzę na stronę, i oprócz kontaktu nic na ten temat

@Aneta

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu pod adresem rekrutacja@kolnet.eu.

Bronisław
@Joanna

Można pod ten adres wysyłać CV? Powiesz czy teraz są wolne etaty i jakie warunki mógłbym dostać? Czy to ustala się indywidualnie?

esme
@Bronisław

Czekaj na ogłoszenia

Maria
@esme

Wiadomo kiedy w najbliższym czasie można się czegoś spodziewać?

@Bronisław

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu pod adresem rekrutacja@kolnet.eu.

Teresa
@esme

A wiesz kiedy pojawi się coś na stanowisko biurowe?

Patrycjusz

Bardzo dobra obsługa, serwis itd

Bartek

(usunięte przez administratora)cały czas sie zacina są jakies ograniczenia nie da sie grać ping jest taki ze można wylaczyć komputer i z niego nie kożystać . Podsumowując najgorszy dostawca inernetu . (usunięte przez administratora)

Maria
@Bartek

A te problemy z Internetem były jakkolwiek konsultowane z pracownikami? Jak się do nich odnoszą? Problemem może być lokalizacja czy jakiś gorszy pakiet?

Duży tata

Witam Internet masakra ludzie i ich kompetencje na info Lini brak oraz brak zrozumienia dobrego klienta, blokady systemowe, brak prędkości jak na umowie po prostu brak słów i do tego bardzo łachi na kasę beż skrupułów zamiast wyjść do klienta z ręką to dostajesz (usunięte przez administratora) bez słów i dla tego szukają ludzi do pracy od takiego czasu bo nikt nie umie ogarnąć (usunięte przez administratora) na kółkach i lepiej zwalać na wszystko ale oni Ok

Beata

Jestem zadowolona z internetu

Amelia

Dobry internet

@Amelia

Dziękujemy za zaufanie.

Mateusz Mila

Od wielu lat pracuje z wami i jestem pod wielkim wrażeniem.

@Mateusz Mila

Bardzo dziękujemy i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy.

_

Niby spoko gdyby nie to że Jest słaby Zacina Rozłącza go i wiele tu jeszcze wymieniać jakby wywalało raz na dzień OK ale jak wywala ci 3 razy w ciągu godziny to nieźle 0/10

@_

Bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów z połączeniem do naszego BOK, które jest dostępne przez 24/7/365 pod numerem tel. 32 720 20 20, abyśmy mogli znaleźć przyczynę Pana niezadowolenia z usług.

Rafał

Internet nieustannie zrywa, nie spełnia oczekiwań a obiecywane prędkość jest o wiele zaniżana

Julia
@Rafał

Co na to wszystko dostawca ??

@Rafał

Nie szanują klientów. Nie polecam.

@Marek

Czemu masz takie zdanie? Co takiego się stało w Twoim przypadku?

@Marek

Prosimy o kontakt z naszym BOK. Sprawdzimy w czym zawiedliśmy i niezwłocznie przystąpimy do działania, alby Pana opinia zmieniła się na pozytyw.

Maciek

Internet nie działa jak powinien i non stop się zacina choć mieszkam nie daleko koła do (usunięte przez administratora)

Folia Alumyniowa
@Maciek

Ja w kole mieszkam i mam w cs go 700pingu a w bobloxie to wogóle 110k pingu ostatnio miałem więc zgadzam się z tobą i wszystkimi

@Folia Alumyniowa

Proszę w taki razie wyrażać swoją opinię na profilu firmy KOL-NET z Koła w woj. wielkopolskim. Aktualnie pisze Pan na profilu dostawcy z Czechowic w woj. śląskim.

maniek
@Maciek

poniewaz jest szybka reakcja gdy jest awarja

maniek
@maniek

dzwonilem dzis jutro byli

@maniek

jest to w ogóle realne? :D to taka szybka ta firma?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KOLNET Sp. z o.o.?

Joanna

Oczywiście, że tak. Firma daje pełne wsparcie i przeszkolenie.

niezadowolony

Witam :) Jednym słowem Kol-Net to po prostu dno dna miałem dużo różnych dostawców internetu ale Kol-Net powala wszystkich na głowę, w grach są ciągłe lagi ping skacze gdy się coś pobiera to nawet filmu w rozdzielczości 360p nie można oglądać. Płacę 50 złoty miesiącznie za 6Mb/s a co tak naprawdę dostaje ? 340Kb/s. To jest po prostu żenada.

Ge0
@niezadowolony

Zupełnie tak samo jak Twoja opinia nt. tego pracodawcy, pomyliłeś adresy.

Hoki Maki
@Ge0

Nie dość, że zostały pomylone tematy... to jeszcze osoba narzekająca pomyliła firmy! Wpis miał dotyczyć firmy z Wielkopolski (Kol-Net), a został dodany do opinii o firmie ze Śląska (Kolnet).

Hubert
@niezadowolony

Tak to proste streszczenie całej firmy ja też nie polecam

@niezadowolony

Może warto zgłosić to swojemu Operatorowi, czyli firmie Kol-Net z Koła, zamiast uzewnętrzniać swoje niezadowolenie na profilu Operatora KOLNET z Czechowic-Dziedzic. Zdecydowanie lepszą droga jest zgłosić awarię do właściwej firmy i rozwiązać problem. Dodam jeszcze, że Go Work jest portalem opiniotwórczym dotyczącym pracodawców, a nie usług. Pozdrawiam.

@niezadowolony

Jestem bardzo zadowolony z ekipy montażowej jak również z internetu. Polecam wszystkim !!!

Folia Alumyniowa
@Marek

w 2020 roku internet nie był najlepszy był zwykłym internetem tylko z wolnym pobieraniem teraz to jest tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o KOLNET Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w KOLNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLNET Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLNET Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLNET Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Mazańcowicka 2
    43-502 Czechowice-Dziedzice