Opinie o ORANGEBLUE s.c. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ORANGEBLUE s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ORANGEBLUE s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORANGEBLUE s.c. w Poznań

Poldek Nowy wpis

Myślę, że pracownikom jest w firmie bardzo dobrze i dlatego nie zaglądają na forum?

Karolina Nowy wpis

@Były pracownik @anonymous czy wiecie może jaka jest teraz sytuacja w firmie ORANGEBLUE? Nie znalazłam nigdzie informacji o ewentualnej upadłości tego przedsiębiorstwa. Jaki był powód tych masowych zwolnień? Takie informacje będą interesujące dla osób, które poszukują pracy w Poznaniu.

anonymous Nowy wpis
@Karolina

Firma nie musi upaść żeby zwolić pracowników. Nie wiem co oznacza pojęcie masowe zwolnienia. Firma nie prowadzi działalności i nie zatrudnia żadnych pracowników. Takie są fakty.

Wiktor

Skąd takie rewelacje? Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

anonymous Nowy wpis
@Wiktor

Z pierwszej ręki. Ob z końcem roku zwolniła wszystkich pracowników. To są fakty a konkurencja pewnie kogoś gdzieś inspiruje.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ORANGEBLUE s.c.?

Orangeblue się skończyła, firma zwolniła wszystkich pracowników.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Joachim

Czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Podpowiedzcie kilka ważnych wskazówek dla nowych chętnych.

Nazywany Robolem

Koleżanki i Koledzy, co robimy z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych ? przelecą kolejne wakacje i kolejny raz nas wydymają cwaniaczki, a to jest jak liczyliśmy od początku projektu kilkaset tysięcy złotych do podziału.

orendżblu
@Nazywany Robolem

kolego w jaki sposób "liczyliscie" iż kwota do podziału to kilkaset tysięcy?

pb
@orendżblu

Wyliczenia ewidentnie mocno przesadzone

Nazywany Robolem
@pb

81 Pracowników x 100 zł x 33 miesiące =ok. 267 000 zł .Mamy czas, dużo czasu! Pogadamy w styczniu jak już będziemy w nowej rzeczywistości.

Orendżblu

Nazywany Robolem,Siwy odpiszczie

Siwy

Administratorze usunąłeś mój wpis, to był szczery głos ludu, czyż nie o takie głosy chodzi ? Za problemy , które pewnie miałeś przez samozwańca j.k, słupa r.s , lizusa j.s. i moje (Siwego ) przepraszam . Rozmawiałem z Nestlakiem, zapraszał nas na ich stronę, ja przechodzę , Kto jak kto, to przynajmniej Administrator będzie miał święty spokój.

orendżblu
@Siwy

kolego o jakiej stronie Nestle wspominasz w swojej wypowiedzi?

Dowiedziałam się od kilku osób, mój przymulony kierownik też to potwierdził , OB dostało wypowiedzenie umowy z dniem 31.12.2017.

Piter

Prawda czy nie??? Ktos inny

@Piter

Piter, Ty chyba jesteś podobnie przymulony jak mój kierownik , nie potrafisz sklecić zdania, nie wiem o co Ci chodzi. Jedno jest prawdą, wylatujemy wszyscy, do końca roku. Nestlacy mówią, że wylecieliśmy za pazerności, przekręty i głupotę j.k. Samozwańca i r.s.. Słupa . Projekt przejmuje inna firma, ci co robią Marsa, super znajomi tego nowego dyrektora od Nestlaków . Może będą nam proponować pracę .

@oczekujący a czy Ty jesteś pracownikiem ORANGEBLUE? MożeTy jesteś wstanie wyjaśnić, co aktualnie dzieje się w firmie i co mógł mieć na myśli @siwy?

@Siwy o jakiej bombie mówisz? Jednak jeżeli możesz - opisz to trochę dokładniej, aby wszyscy mogli zrozumieć (w tym ja), co masz na myśli.

@Siwy z każdego wątku na forum są usuwane tylko te komentarze, które nie są zgodne z regulaminem serwisu. Jest on dostępny w stopce strony - bez wątpienia warto się z nim zapoznać.

Siwy
@Karolina

Karolino, widzę, że jesteś wyjątkowo mądrą i znająca się na rzeczy , czuję , że mnie podpuszczasz , abym coś napisał. A więc, wracając do tematu, w usuniętym komentarzu podałem jedynie nazwisko tzw. Lizusa J.S., Nestlaka , którego wyrzucili z roboty, wspólnika naszego samozwańca J.K. co spowodowało wielki lament i poruszenie w ośrodku władzy OB. która będąc na skraju wyczerpania nerwowego, robiąc w pory, widząc koniec układów i super roboty, wymusiła na tym biednym ducha winnym Administratorze natychmiastowe usuniecie mojego komentarza- to wszystko. Z tego co mówią, siedzimy na bombie z ustawionym zapalnikiem czasowym , którego nikt już nie przestawi ! ale o tym pewnie wiesz, tak jak wszyscy, w sumie to była fajna robota !

oczekujący
@Siwy

Siwy, co taka cisza w eterze?

j

Nie polecam. Rekruterka(usunięte przez administratora)nie potrafi podać podstawowych danych, dotyczących obsługiwanego terenu oraz ilości przyznanych kilometrów. Po kilkukrotnych telefonach, podaje w końcu zarys terenu, ale twierdzi, że nie zna limitu kilometrów. Mówi, że na ogół tereny są nieduże i przyznawane jest 2000 km miesięcznie. Na spotkaniu z RKD Nestle okazuje się, że faktycznie za tyle zapłacą, ale teren jest o wiele większy ( 7 powiatów) i realnie do przejechania jest 3500-4000 km miesięcznie. Jednym słowem szukają frajerów do niszczenia swojego auta za grosze. Nie wspominając o nędznym wynagrodzeniu podstawowym i wirtualnej premii.

I jak po zmianach w projekcie Nestle ? Niby mniej wizyt, ale roboty na sklepach więcej.

helga

czytam sobie grzecznie owe opinie i nawet nie umiem opisać co drugiej głupoty tutaj!!!!!!!!!! Ludzie dorośli jesteście !!!! podejmujecie pracę w Orangeblue i macie czarno na białym powiedziane "SWÓJ SAMOCHÓD-PŁATNA KILOMETRÓWKA , LIMIT KILOMETRÓW TAKI I TAKI. PODSTAWA TAKA ... PREMIA TAKA..." Czego nie rozumiecie? Nie podoba się to nie podejmujcie pracy a nie rozliczajcie OB z jaką wielką firmą pracują i że zgarniają waszą kasę!!! Kto Wam wszystkim zabroni aplikować do Nestle? Dostaniecie samochody służbowe, telefoniki, smartfoniki ,wypłaty, że klękajcie narody, czas pracy od rana do wieczora, plany do zrealizowania ( nie na 30 produktach ;-) lecz na 1000 ) aaa..i jeszcze wypłaty na czas pewnie jeszcze ;-) dobre na prawdę dobre ;-) ;-) Kto wam zabroni wybrać inną agencję? Pracowałam dla Orangeblue dla kilku projektów zawsze jeździłam swoim samochodem, który pewnie, że się psuł. Teren miałam rożny i zawsze mi się to opłacało zawsze! Zawsze miałam regularnie wypłaconą wypłatę , zawsze jasno i czytelnie powiedziane co i ile mam sprzedać aby dostać premię. Też chorowałam, też chodziłam na urlopy i pieniądze dalej były i regularne i normalne- nie głodowe. Wybierzcie inną agencje jest ich ogrom. Zobaczycie z jakimi potężnymi firmami pracują a jakie pensje głodowe dają i jakie warunki. Tyle w tym temacie

just
@helga

helga, skoro jak piszesz jest wszystko wspaniale to dlaczego tam nie pracujesz?

Wojciech

Kierownictwo pucuje z opiniami...wszystcy wiemy jak tu jest...każdy ma to samo. najbardziej lubię opinie o kilometrówce. Kierownictwo jeździ służbowymi skodzinami i ma w (usunięte przez administratora) koszty czy kilometrówkę. Każdy kto chociasz trochę kumaty to doskonale wie co to amortyzacja i utrata wartości... w skrócie wartość rezydualna. I wsadźcie sobie te 83gr jeżeli nawet za kilometry nie zwracają często dwukrotnie przekraczając kilometry co w przeliczeniu wychodzi 41,5 grosza za km ( słownie czterdzieści jeden i pół grosza za kilometr)...szanowne kierownictwo sobie premie przyznaje za tabelki które ryzykując życiem na drogach ryzykują ich PH. Żenada panowie kierownicy. Ale co tam kręćcie lodziki na swoich PH. Życzę wam powodzenia w karierze i w życiu osobistym bo... karma wraca. Wszystkim PH życzę szszerokiej drogi oraz bezpiecznego powrotu do swoich bliskich.

Dosku

No jeśli chodzi o tych przedstawicieli to praca jest dobra i pewna, nie ma co

Przedstawiciel

zwróćcie uwagę, że Nestle w swoich ofertach pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego oferuje służbowy samochód i telefon. Orangeblue jest tylko podwykonawca i nie zapewnia takich standardów i warunków pracy jak wielka światowa marka jaką jest Nestle. Oczywiście to czy ktoś chce zajeżdżać swoje prywatne auto dla tego czy innego potentata będąc zatrudnionym u zupełnie innego podmiotu gospodarczego jest jego wyborem. Pytanie czy warto?

ale co ciebie tak dziwi? że masz jeździć swoim autem?

Piteros

Ludziska co Wy za glupoty wypisujecie. Kilometrowka, ktora nie liczy sie do niczego?Mandacik? Jestes kierowca i sam odpowiadasz za jazde. Dlaczego firma ma placic za Twoje przekroczenie szybkosci? A kogo obchodzi czy to co zostaje z km przejechanych odklada sie na emeryture. Grunt ze jest 2 premia :) Pracuje w tej firmie od samego poczatku 2 projektu i nigdy lepszej pracy nie mialem. Jak w kazdej firmie sa wymagania ale przeviez za to placa. Jak robisz swoje jest git. Kierownik ASM najlepszy na swiecie, na ktorego mozesz liczyc. Nie wiem jak jest na innych regionach a u mnie w Centrum bosko. Jedyny minus to duza ilosc Vanselingu ( czytaj Purina ) ;p reszta jak na razie mi sie sprzedaje. To sa moje spostrzezenia. Czas pracy ustalasz indywidulanie sam bo masz 18 wizyt do wykonania i to od Ciebie zalazy ile spedzisz na sklepach. Robisz statystyke, masz 31 wymaganych produktow na sklepie i robisz target to najwazniejsze i bierzesz ladna pensje :)

margonin
@Piteros

Piteros, widać że jesteś młody i ....... Chociaż chwali ci się że darzysz swojego kierasa niczym nie skalanym uwielbieniem. Pamiętaj że wszystko jest do czasu, dajmy na to dopadnie ciebie choroba, ile dostaniesz chorobowego? i co- wyciągniesz to co odłożyłeś na emeryte żeby starczylo na życie, na rachunki. Z tego co piszesz nie pracujesz w góry ustalonych godzinach tylko albo nie znasz przepisów albo jeszcze nie zdąrzyłes się doinformować że nie możesz sobie indywidualnie ustalać w jakich godzinach pracujesz.

@Piteros

dobrze powiedziane, robisz statystykę. bo wypracować się jej nie da :D

Zostaw merytoryczną opinię o ORANGEBLUE s.c. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ORANGEBLUE s.c.?

Kandydaci do pracy w ORANGEBLUE s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ORANGEBLUE s.c.