Fresh Logistics

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Fresh Logistics

piker 2011-09-07 03:48:42
FL Grodzisk Mazowiecki, pracuje tam jako piker. Takiej drugiej firmy jak Fresh nie ma na swiecie!, wykorzystuja pracownika na kazdym stopniu, nie mozna nic sobie zaplanowac ze znajomymi - ba! nawet dentysty, bo przed prawie sama 14. 00/22. 00 mowia, ze tzreba zostac 4 godziny, i nie ma, ze nie moge. Jak nie ma pracy to wysylaja do domu, i wyrownywuja sobie godziny z nadgodzin, ciagle powtarzaja, ze nagodziny beda wyplacone i premie tez, jeszcze nie mialem takiej pensji i wielu innych jak sie rozmawia an magazynie, no bo z czego wyplaca jak sobie odliczaja.[usunięte przez moderatora]!!! Drugie [usunięte przez moderatora]!! 14-24/02 godz. i 6-18/16!!! Urlop w dzien, ktory wybiora sami, a nie TY!!! Paranoja. [usunięte przez moderatora], nie zna sie na pracy w magazynie i ciagle nic nie wie, nie idzie znim zalatwic nawet podpisu za caly dzien!!! Ciagle powtarzam, skoro firmy nie stac i nie jest wyplacalna, zeby pracownikom wyplacic nadgodziny premie - zamknac oddzial w [usunięte przez moderatora] i nie marnowac czasu ani nerwow! 3-4 dni na 5 w tygodniu nadgodzin!!! Pracujemy tam za darmo, nic nie wyplacaja!!! I jeszcze brygadzistki. Obie nic nie robia, i biora dobre pieniadze, caly czas lataja po hali i rozkazuja. Jedna jezdzi wozkiem(skter),a druga chodzi i tylko palcem poakzuja i zrob to, zrob tamto, podnies wynies........ Grodziski fresh to pomylka.!!!!!!!!! Inspekcja pracy potrzebna!!!!
fantonim 2011-12-24 02:32:47
FL grodzisk maz. Pracuje tam rok od razu powiem ze tam nie pracuje sie 8 godzin tylko 12. jest [usunięte przez moderatora] jeszcze w rzadnej firmie czegos takiego nie widzialem. Kierownicy uwarzaja sie za buk wie kogo troche wladzy i w glowach im sie przewraca. Co do wynagrodzenia jak masz za duzo nadgodzin to zapomnij o premi a jak nie masz nadgodzin to tez zapomnij o premi bo nigdy w miesiacu nie zrobisz normy 40001 kartonow. Jako wuzkowy mozna jeszcze pracowac jako piker nie polecam chyba ze nie masz znajomych ani rodziny, a i tak sie odechce pracowac jak cie oszukaja kilka razy na nadgodziny.Nawet dzisiaj 23.12.11r. zaden dyrektor ani kierownik nie powiedzial Wesolych Swiat lub cos w tym stylu tylko do roboty bo miksow jest duzo i co dzien przed wigilia trzeba zostac 11 godzin w pracy a dlaczego nie 12 godzin bo by musieli obiady kupic a to juz za duzy wydatek. Tak ze chcesz byc traktowany jak zwykly robol i nie mic czsu na nic to przyjmij sie do Fresh Logistics oddzial grodzisk mazowiecki. Jestm ciekaw czy w innych oddzialach FL jest tak samo jak w grodzisku. Prosze o krotki opis. Pozdrawiam fantonim
fl 2012-03-27 21:14:09
w straszynie pracujesz jako wózkowy i jako picker... nadgodziny oddają w formie wolnego... weekendy tak samo... oogolnie robisz wszystko a pensje masz tylko jedna ... ciekawe jakie zarobki sa w innych oddzialach... moze taki watek rozpoczac?
niewolnica 2012-06-06 18:11:07
Praca w tym oddziale jest porównywalna z pracą w [usunięte przez moderatora], pracujemy po 12h, obiecują nam że wszystko będzie wypłacone, a jak przychodzi do wypłaty to okazuje się że przy 60h nadgodzin dostajemy pensję większą o 100zł!! Paranoja. Pająk tłumaczy się że wszystko się wyjaśni przy następnej wypłacie, a jak przychodzi co do czego to zmyśla, że takiej rozmowy nigdy nie było. Siedział ponad 2 mies. na L4 bo się pośliznął jak wskakiwał na naczepę a jak tylko wrócił to zwolnił 5-6 os. żeby pokazać, że to on tu rządzi. Ale on może się czuć bezkarnie, w końcu to przyjaciel naszego kochanego dyrektora [usunięte przez moderatora] i jego nikt stąd nie ruszy. A co wyprawia nasz kochany dyrektor to się w głowie nie mieści, kto przy zdrowych zmysłach wiedząc, że ludzie którzy aktualnie znajdują się na przerwie na niego patrzą, podjeżdża do kontenera samochodem, otwiera bagażnik i wyrzuca 4 wielkie wory wypełnione śmieciami przywiezionymi z domu, sytuacja nie jest jednorazowa bo słyszałam, że robi to codziennie, co on zbiera śmieci od sąsiadów z całego osiedla?? Nie polecam tej firmy, sama aktualnie szukam innej pracy, mam nadzieję że nie będę musiała długo się męczyć w tym obozie. Inspekcja pracy potrzebna od zaraz!!!
ja 2012-08-09 14:09:38
w biurze jest taki sam syf co na magazynie. [usunięte przez moderatora] kolesiostwo i sodówka. Szkoda czasu na taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Wiekszosc pracowników włacznie z dyrektorkiem to banda[usunięte przez moderatora]bez porządnego wyksztalcenia stad leczenie kompleksów. Nie polecam jednym slowem ludziom inteligentym, kreatywnym, uczciwym i pracowitym nie polecam.
anonim 5 2013-06-23 10:29:44
narzekacie i narzekacie a i tak pracujecie więc po co ta dyskusja
tito 2013-06-26 15:45:32
czas może na kolejną wizyte pip4
pipi 2013-06-26 16:41:29
ludzie a czy wy myślycie że pip niewie co się dzieje oni patrzą w papiery a papier ma to do siebie że wszystko przyjmie to jest tak zwna wojna z wiatrakami co byś nierobił to i tak przegrasz
ktos 2013-08-02 09:23:52
ok. 1300-1500, na więcej nie licz
wydajny 2013-08-06 19:58:24
co to znaczy asm (kierownikow)?
slyszalem pare historii naszych asm, ale nie wiem czy sa prawdziwe
ktos 2013-08-21 01:07:14
Dokładnie taj jak piszesz. Im więcej masz wad i nieumiejętności, robotę masz gwarantowaną.Ważne byś poziomem inteligencji za bardzo nie odbiegał od szefostwa.
2013-09-11 21:19:02
naucz się ortografii;)
Anonim 2014-03-13 17:40:57
Dramat. To najgorsze 10 miesięcy mojego życia. Nie ma znaczenia co potrafisz co wiesz a jeżeli naprawdę coś potrafisz to zrób wszystko żeby Grzegorz się o tym nie dowiedział bo będziesz miał kłopot (wylecisz poprostu). Nawet tak inteligentny człowiek jak Tomasz udaje idiotę, tak działa jego instynkt samozachowawczy. Podsumowując jeżeli masz jakieś ambicje trzymaj się z daleka od tej firmy. :-(
Legia 2014-09-03 14:20:21
Totalny syf , dramat , koń w Zakopanym ma lżej
jacek 2014-09-11 21:35:14
A ile ty chciales zarabiac jak ty nawet pisac nie umiesz....dla takiego to stawka jak dla łopatologa..
ktos 2014-12-14 07:30:38
Teraz wyprawili ludziom pracy święta. Co niektórzy dostali po całe 200 zł. talonów, mając rodziny na utrzymaniu. Żenada, parodia, dno i 100 metrów mułu. Oczywiście standardowe tłumaczenia o systemie, który co 5 nie zaliczył składanego wniosku na ustalenie wysokości wypłaconego świadczenia.DNO
nmfdvguwyujg 2015-01-02 21:58:29
firma po (usunięte przez administratora) tostrzegam tu przede wszystkim kierowcow jak i samych przewożników pracują tu juz sami stare wyżeracze lub tacy co dobrze palec w tylku (usunięte przez administratora) trzymają i dobrze nim ruszają z odejsciem też są problemy,przewożnik musi złożyć 3miesięczne wypowiedzenie i jak jest wszystko dobrze to odejdziesz a jak nie to potrafią wstrzymać przelew i nie dostaniesz kasy aż sprawa się wyjaśni......a najgorsze są palety do wyjaśniania ta osoba która je rozlicza ma poprostu klapki na oczach i widzi tylko system i komputetr co jej pokaże...TO JEST BANDA POLSKICH DECYDENTÓW
Matek 2015-12-05 00:31:52
Witam bardzo serdecznie wszystkich chciałbym się zapytać czy ktoś zna tam przewoźników z Fresha jak tak to potrzebował bym ewentualnie numer tel... z góry dziękuje i Pozdrawiam :)
Matek 2015-12-05 00:31:57
tomj 2016-01-05 20:53:50
Na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło a że niby za późno wysłałem dokumenty, a to czegoś brakowało, a to znowu coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze, numer znalazłem na innym forum ale szybko kasują niepochlebne wpisy, jak ktoś w potrzebie to podaję numer 602492180. Będę ostrzegał wszystkich bo mi z nerwów odebrali kilka lat życia
??? 2016-03-02 16:49:30
Korupcja korupcja korupcja płacisz dyspozytorom masz lepsza trasę nie płacisz dają syf
!!! 2016-03-24 19:24:20
zgadza się korupcja korupcja korupcja
Beka 2016-08-18 21:23:37
szukają cały rok ,przychodzą i odchodzą
ok 2016-08-18 22:38:52
To podobnie jak wszedzie, w wiekszosci firmach ludzie przychodza i odchodzą, ale to na plus bo ktoś trafi się w porzadku ktoś nie, a moze ktoś zostanie na stałę i wprowadzi dobre rzady? nie wiem, poki co to widze ze suzkają praktykantow, dlaczego? bo nie zobowiazuja sie do umowy stalej?
pppp 2016-11-02 14:13:47
Pracy w tej firmie nie polecam. Firma utrzymuje się z wyzysku pracowników ograniczając liczbę zatrudnionych do minimum, na wakacje zatrudniają darmową pomoc w postaci praktykantów, przerwa w pracy dla wybranych i nadgodziny to norma.
Zostaw swoją opinię o Fresh Logistics - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Logistics