Opinie o Fresh Logistics w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fresh Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fresh Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Grodzisk Mazowiecki

Aaaaaa

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora). Karają za wszystko kara dniówki i zabraniem premi. Jeśli nie mają za co zabrać to sobie wymyślają. Brak myślenia dla rządzących każą pracować po 18 godzin. Powinni zamknąć tą firmę albo zmienić kierowniczkę to może by coś się w końcu zmieniło.

Aaaaaa Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Fresh Logistics? Oddzwaniają zawsze?

Sławek Nowy wpis

Dyspozytorzy nic nie mogą zrobić bez zgody .pana W

Sławek Nowy wpis

Gliwice porażka jedni robią po 15tys km Ci co smarują .Ci co nie po 5 tys

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fresh Logistics? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
DTH Selection
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Krystyna

cześć, bardzo proszę o podanie potencjalnej stawki dla specjalisty ds transportu. Jest obecnie ogłoszenie i się nad nim zastanawiam. Ktoś ma jakąś opinię na temat pracy na nim? Jaka atmosfera i rzeczywisty zakres obowiązków?

Anul.a

Jakieś opinie na temat Specjalisty ds. Administracji Magazynowe? Jest oferta na portalach z ofertami pracy, praca na 3 zmiany i chciałabym się dowiedzieć wszelkich informacji na temat tego stanowiska. Warto aplikować?

Klient

Kierowcy to (usunięte przez administratora), prostaku ciągle im się spieszy niezależnie o której godzinie przyjadą do klienta jak rozładunek im za dłtrwa to z morda wyskakują do ludzi z daleka od tej spedycji.

Iwona
@Klient

Czemu im się tak spieszy? Jakieś darmowe nadgodziny robia czy co?

Pajączek

Dawno temu pracowałem w tej firmie.Pracownicy za błędy byli upokarzani,poniżani..Kobiety które tam pracowały te przyjezdne to same pokazywały ile mogą zrobić jedna pz drugą,a firma podnosiła normy na pickingu.Chamstwo straszne a ludzie to większość pseudo cwaniakow.Byl taki pan S.P to już w ogóle zostawię bez komentarza kierownik a słoma z butów wystaje

Krystyna
@Pajączek

W jaki sposób za Twoich czasów dokładnie byli upokarzani? Na wyzwiskach się kończyło? I ciekawa jestem przykładów z zachowania kierownika, skoro tak o tej słomie piszesz?

Sylwia

Popieram Raben to samo zło .dobrze że kończy się umowa nigdy więcej szkoda zdrowia.bo głową pęka ile tam jest (usunięte przez administratora) .tylko wykorzystać

Ons

Pracowałam TM 8 miesięcznie i zostałam zmaltretowana psychicznie. Wszyscy spedytorzy brali kasę.mnie próbować zatrzymać nieżyjąsy dyrektor Grzegorz, obiecywał poprawę po 3 tygodniach. Nie było z

Nieznajomy
@Ons

Przepraszam bardzo ale ciężko zrozumieć o co Pani chodzi :D polska trudny jezyk ????

piker

FL Grodzisk Mazowiecki, pracuje tam jako piker. Takiej drugiej firmy jak Fresh nie ma na swiecie!, wykorzystuja pracownika na kazdym stopniu, nie mozna nic sobie zaplanowac ze znajomymi - ba! nawet dentysty, bo przed prawie sama 14. 00/22. 00 mowia, ze tzreba zostac 4 godziny, i nie ma, ze nie moge. Jak nie ma pracy to wysylaja do domu, i wyrownywuja sobie godziny z nadgodzin, ciagle powtarzaja, ze nagodziny beda wyplacone i premie tez, jeszcze nie mialem takiej pensji i wielu innych jak sie rozmawia an magazynie, no bo z czego wyplaca jak sobie odliczaja.[usunięte przez moderatora]!!! Drugie [usunięte przez moderatora]!! 14-24/02 godz. i 6-18/16!!! Urlop w dzien, ktory wybiora sami, a nie TY!!! Paranoja. [usunięte przez moderatora], nie zna sie na pracy w magazynie i ciagle nic nie wie, nie idzie znim zalatwic nawet podpisu za caly dzien!!! Ciagle powtarzam, skoro firmy nie stac i nie jest wyplacalna, zeby pracownikom wyplacic nadgodziny premie - zamknac oddzial w [usunięte przez moderatora] i nie marnowac czasu ani nerwow! 3-4 dni na 5 w tygodniu nadgodzin!!! Pracujemy tam za darmo, nic nie wyplacaja!!! I jeszcze brygadzistki. Obie nic nie robia, i biora dobre pieniadze, caly czas lataja po hali i rozkazuja. Jedna jezdzi wozkiem(skter),a druga chodzi i tylko palcem poakzuja i zrob to, zrob tamto, podnies wynies........ Grodziski fresh to pomylka.!!!!!!!!! Inspekcja pracy potrzebna!!!!

Pindorka
@piker

Czy ktos pamieta przez jaka agencje pracy zatrudniali?

@piker

To samo jest w Gądkach, kierownictwo do bani brak czasunku do pracowników i marne pieniądze w dodatku brak współpracy z nimi i brak organizacji!nie polecam tej firmy!

Xyz

To nie firma, to cyrk. Nie zapłacisz p. Z Nie pojedziesz. Jesteś traktowany jak śmieć, nie tylko kierowców tak traktują ale i swoich pracowników. Rączka rączkę myje, kolesiostwo nic więcej, każdy dział bez wyjątków. Nie ma co się dziwić, jaki przełożony taki jego zespół.

Czy pracownicy w Fresh Logistics dogadują się między sobą?

Xyz

Zdecydowanie nie

@byku nie rozumiem, co to oznacza ?

Byku

Stawki spedytora dla wybranych, tylko po znajomości pojedziesz.

Byly kierowca

Pan koordynator rozdaje karty, to nie transport to cyrk.

nikt

Jeszcze tak źle nie było w oddziale w lublinie, ale to, co robi ten statysta zwany potocznie kierownikiem (Żałosne) jest już nie do zniesienia może taki wpis ktoś wreszcie przeczyta i się zastanowi, że mamy dość pracy za tego próżniaka, który patrzy tylko o tym jak się wyrwać z pracy, bo trzeba odebrać dzieci ze szkoły(12000 zarobki miesięcznie) a my praca do wieczora kierowcy już nawet nic nie mówią, bo, po co i tak nic się nie zmienia a propo na suficie masz jeszcze miejsce na te pierdoły statystyczne .

Justyna
@nikt

Widzę, że masz pewne roszczenia do zarządu swojej firmy. Czy w tym wypadku nie uważasz, że tego typu informacje powinieneś zgłosić gdzieś wyżej? Może wtedy wyżej postawieni pracownicy w Twojej firmie zwrócą uwagę na problemy jakie sam dostrzegasz. Jeśli nie jesteś jedyny w swoich przekonaniach to zapewne sytuacja w firmie polepszy się. Co o tym sądzisz?

Roman
@Justyna

Justyna, oczywiście, że można zgłosić takie przypadki wyżej...myślisz, że coś się zadziała? Podobno otwierają się na Pracowników...to skąd w ostatnim czasie tyle zmian i odejść pracowników? W Lublinie widać co się wydarzyło na przełomie ostatnich 3 lat...

Kierowca byly

Pan koordynator rozdaje karty, korupcja straszna, spedytorzy tacy sami ,dobrze że Pan J. już nie pracuje.

Czy pracodawca Fresh Logistics motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ja.

Tak.obietnice i na tym się kończy

....

fajna firma chlodno, w sam raz. Nie ma problemów

Justyna
@....

@.... Świetnie, że praca w Fresh Logistics spełnia Twoje oczekiwania. Napiszesz, czy w tej firmie pracuje się w systemie zmianowym?

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Fresh Logistics