Fresh Logistics

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Fresh Logistics

piker 2011-09-07 03:48:42
FL Grodzisk Mazowiecki, pracuje tam jako piker. Takiej drugiej firmy jak Fresh nie ma na swiecie!, wykorzystuja pracownika na kazdym stopniu, nie mozna nic sobie zaplanowac ze znajomymi - ba! nawet dentysty, bo przed prawie sama 14. 00/22. 00 mowia, ze tzreba zostac 4 godziny, i nie ma, ze nie moge. Jak nie ma pracy to wysylaja do domu, i wyrownywuja sobie godziny z nadgodzin, ciagle powtarzaja, ze nagodziny beda wyplacone i premie tez, jeszcze nie mialem takiej pensji i wielu innych jak sie rozmawia an magazynie, no bo z czego wyplaca jak sobie odliczaja.[usunięte przez moderatora]!!! Drugie [usunięte przez moderatora]!! 14-24/02 godz. i 6-18/16!!! Urlop w dzien, ktory wybiora sami, a nie TY!!! Paranoja. [usunięte przez moderatora], nie zna sie na pracy w magazynie i ciagle nic nie wie, nie idzie znim zalatwic nawet podpisu za caly dzien!!! Ciagle powtarzam, skoro firmy nie stac i nie jest wyplacalna, zeby pracownikom wyplacic nadgodziny premie - zamknac oddzial w [usunięte przez moderatora] i nie marnowac czasu ani nerwow! 3-4 dni na 5 w tygodniu nadgodzin!!! Pracujemy tam za darmo, nic nie wyplacaja!!! I jeszcze brygadzistki. Obie nic nie robia, i biora dobre pieniadze, caly czas lataja po hali i rozkazuja. Jedna jezdzi wozkiem(skter),a druga chodzi i tylko palcem poakzuja i zrob to, zrob tamto, podnies wynies........ Grodziski fresh to pomylka.!!!!!!!!! Inspekcja pracy potrzebna!!!!
fantonim 2011-12-24 02:32:47
FL grodzisk maz. Pracuje tam rok od razu powiem ze tam nie pracuje sie 8 godzin tylko 12. jest [usunięte przez moderatora] jeszcze w rzadnej firmie czegos takiego nie widzialem. Kierownicy uwarzaja sie za buk wie kogo troche wladzy i w glowach im sie przewraca. Co do wynagrodzenia jak masz za duzo nadgodzin to zapomnij o premi a jak nie masz nadgodzin to tez zapomnij o premi bo nigdy w miesiacu nie zrobisz normy 40001 kartonow. Jako wuzkowy mozna jeszcze pracowac jako piker nie polecam chyba ze nie masz znajomych ani rodziny, a i tak sie odechce pracowac jak cie oszukaja kilka razy na nadgodziny.Nawet dzisiaj 23.12.11r. zaden dyrektor ani kierownik nie powiedzial Wesolych Swiat lub cos w tym stylu tylko do roboty bo miksow jest duzo i co dzien przed wigilia trzeba zostac 11 godzin w pracy a dlaczego nie 12 godzin bo by musieli obiady kupic a to juz za duzy wydatek. Tak ze chcesz byc traktowany jak zwykly robol i nie mic czsu na nic to przyjmij sie do Fresh Logistics oddzial grodzisk mazowiecki. Jestm ciekaw czy w innych oddzialach FL jest tak samo jak w grodzisku. Prosze o krotki opis. Pozdrawiam fantonim
fl 2012-03-27 21:14:09
w straszynie pracujesz jako wózkowy i jako picker... nadgodziny oddają w formie wolnego... weekendy tak samo... oogolnie robisz wszystko a pensje masz tylko jedna ... ciekawe jakie zarobki sa w innych oddzialach... moze taki watek rozpoczac?
niewolnica 2012-06-06 18:11:07
Praca w tym oddziale jest porównywalna z pracą w [usunięte przez moderatora], pracujemy po 12h, obiecują nam że wszystko będzie wypłacone, a jak przychodzi do wypłaty to okazuje się że przy 60h nadgodzin dostajemy pensję większą o 100zł!! Paranoja. Pająk tłumaczy się że wszystko się wyjaśni przy następnej wypłacie, a jak przychodzi co do czego to zmyśla, że takiej rozmowy nigdy nie było. Siedział ponad 2 mies. na L4 bo się pośliznął jak wskakiwał na naczepę a jak tylko wrócił to zwolnił 5-6 os. żeby pokazać, że to on tu rządzi. Ale on może się czuć bezkarnie, w końcu to przyjaciel naszego kochanego dyrektora [usunięte przez moderatora] i jego nikt stąd nie ruszy. A co wyprawia nasz kochany dyrektor to się w głowie nie mieści, kto przy zdrowych zmysłach wiedząc, że ludzie którzy aktualnie znajdują się na przerwie na niego patrzą, podjeżdża do kontenera samochodem, otwiera bagażnik i wyrzuca 4 wielkie wory wypełnione śmieciami przywiezionymi z domu, sytuacja nie jest jednorazowa bo słyszałam, że robi to codziennie, co on zbiera śmieci od sąsiadów z całego osiedla?? Nie polecam tej firmy, sama aktualnie szukam innej pracy, mam nadzieję że nie będę musiała długo się męczyć w tym obozie. Inspekcja pracy potrzebna od zaraz!!!
ja 2012-08-09 14:09:38
w biurze jest taki sam syf co na magazynie. [usunięte przez moderatora] kolesiostwo i sodówka. Szkoda czasu na taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Wiekszosc pracowników włacznie z dyrektorkiem to banda[usunięte przez moderatora]bez porządnego wyksztalcenia stad leczenie kompleksów. Nie polecam jednym slowem ludziom inteligentym, kreatywnym, uczciwym i pracowitym nie polecam.
anonim 5 2013-06-23 10:29:44
narzekacie i narzekacie a i tak pracujecie więc po co ta dyskusja
tito 2013-06-26 15:45:32
czas może na kolejną wizyte pip4
pipi 2013-06-26 16:41:29
ludzie a czy wy myślycie że pip niewie co się dzieje oni patrzą w papiery a papier ma to do siebie że wszystko przyjmie to jest tak zwna wojna z wiatrakami co byś nierobił to i tak przegrasz
ktos 2013-08-02 09:23:52
ok. 1300-1500, na więcej nie licz
wydajny 2013-08-06 19:58:24
co to znaczy asm (kierownikow)?
slyszalem pare historii naszych asm, ale nie wiem czy sa prawdziwe
ktos 2013-08-21 01:07:14
Dokładnie taj jak piszesz. Im więcej masz wad i nieumiejętności, robotę masz gwarantowaną.Ważne byś poziomem inteligencji za bardzo nie odbiegał od szefostwa.
2013-09-11 21:19:02
naucz się ortografii;)
Anonim 2014-03-13 17:40:57
Dramat. To najgorsze 10 miesięcy mojego życia. Nie ma znaczenia co potrafisz co wiesz a jeżeli naprawdę coś potrafisz to zrób wszystko żeby Grzegorz się o tym nie dowiedział bo będziesz miał kłopot (wylecisz poprostu). Nawet tak inteligentny człowiek jak Tomasz udaje idiotę, tak działa jego instynkt samozachowawczy. Podsumowując jeżeli masz jakieś ambicje trzymaj się z daleka od tej firmy. :-(
Legia 2014-09-03 14:20:21
Totalny syf , dramat , koń w Zakopanym ma lżej
jacek 2014-09-11 21:35:14
A ile ty chciales zarabiac jak ty nawet pisac nie umiesz....dla takiego to stawka jak dla łopatologa..
ktos 2014-12-14 07:30:38
Teraz wyprawili ludziom pracy święta. Co niektórzy dostali po całe 200 zł. talonów, mając rodziny na utrzymaniu. Żenada, parodia, dno i 100 metrów mułu. Oczywiście standardowe tłumaczenia o systemie, który co 5 nie zaliczył składanego wniosku na ustalenie wysokości wypłaconego świadczenia.DNO
nmfdvguwyujg 2015-01-02 21:58:29
firma po (usunięte przez administratora) tostrzegam tu przede wszystkim kierowcow jak i samych przewożników pracują tu juz sami stare wyżeracze lub tacy co dobrze palec w tylku (usunięte przez administratora) trzymają i dobrze nim ruszają z odejsciem też są problemy,przewożnik musi złożyć 3miesięczne wypowiedzenie i jak jest wszystko dobrze to odejdziesz a jak nie to potrafią wstrzymać przelew i nie dostaniesz kasy aż sprawa się wyjaśni......a najgorsze są palety do wyjaśniania ta osoba która je rozlicza ma poprostu klapki na oczach i widzi tylko system i komputetr co jej pokaże...TO JEST BANDA POLSKICH DECYDENTÓW
Matek 2015-12-05 00:31:52
Witam bardzo serdecznie wszystkich chciałbym się zapytać czy ktoś zna tam przewoźników z Fresha jak tak to potrzebował bym ewentualnie numer tel... z góry dziękuje i Pozdrawiam :)
Matek 2015-12-05 00:31:57
tomj 2016-01-05 20:53:50
Na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło a że niby za późno wysłałem dokumenty, a to czegoś brakowało, a to znowu coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze, numer znalazłem na innym forum ale szybko kasują niepochlebne wpisy, jak ktoś w potrzebie to podaję numer 602492180. Będę ostrzegał wszystkich bo mi z nerwów odebrali kilka lat życia
??? 2016-03-02 16:49:30
Korupcja korupcja korupcja płacisz dyspozytorom masz lepsza trasę nie płacisz dają syf
!!! 2016-03-24 19:24:20
zgadza się korupcja korupcja korupcja
Beka 2016-08-18 21:23:37
szukają cały rok ,przychodzą i odchodzą
ok 2016-08-18 22:38:52
To podobnie jak wszedzie, w wiekszosci firmach ludzie przychodza i odchodzą, ale to na plus bo ktoś trafi się w porzadku ktoś nie, a moze ktoś zostanie na stałę i wprowadzi dobre rzady? nie wiem, poki co to widze ze suzkają praktykantow, dlaczego? bo nie zobowiazuja sie do umowy stalej?
pppp 2016-11-02 14:13:47
Pracy w tej firmie nie polecam. Firma utrzymuje się z wyzysku pracowników ograniczając liczbę zatrudnionych do minimum, na wakacje zatrudniają darmową pomoc w postaci praktykantów, przerwa w pracy dla wybranych i nadgodziny to norma.
1989 2016-12-16 21:41:07
Ludzie to jest jakaś paranoja. Gadacie o fl jak najgorzej a potem sami przychodzicie tu pracować. Ogarnijcie się. Ja pracuje już 5 lat na magazynie raz jest dobrze raz jest źle. Ale nie narzekam. No chyba że na pensję. Gdyby nie fl to wielu ludzi nie miało by na chleb. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Fresh Logistics - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Logistics