Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska

Opinie o Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska

ANIA 2011-05-30 19:52:54
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE
anonim 2011-06-07 21:11:54
Możesz napisać coś więcej? Bo ja właśnie miałam składać tam cv.
anka 2012-04-25 11:42:37
mam pytanie czemu Pani nie poleca pracy w tej firmie
mloda 2012-09-04 20:44:37
pracowalam na cukierni,szefowa jak szefowa musi byc czasami ostra,ale nie jest taka zla,jest normalnym czlowiekiem,to ludzie tam pracujocy so do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y,praca ciezka jak kazda inna,ogulnie bylo ok,
anulka31 2015-04-29 21:08:14
No właśnie ja również dołączam się do pytań o warunki i zarobki jako sprzedawca w tej firmie.
ciastkarka 2016-06-09 20:16:21
Jakiś czas temu wysłałam swoje cv i zostałam zaproszona na jeden dzień do pracy, po którym sama zrezygnowałam.Praca jak praca, jednak zniechęciło mnie to, że nie ma tam stałej pensji.Moją pensją miał być jakiś procent od sprzedanego towaru, więc od tego na jaki trafię punkt zależała moja pensja.Jeśli chciałabym iść na urlop to proszę bardzo, ale w tym przypadku bezpłatny.Jaka umowa nie wiem, ponieważ managerka w takie szczegóły się nie zagłębiała .Za ten jeden dzień pracy nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia, pomimo,że pracowałam na równi z dziewczyną, która tam była, z tą różnicą że nie nabijałam towaru na kasę. Byłam więc darmową siłą roboczą.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska - Dobre
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia Kinga Gromulska