Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. w Wołcza Mała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. w Wołcza Mała

Marek Wierzbicki

Pracowałem w Drew-Transie przez rok do 2022 roku. Pracownicy (sperytorzy) super. Każdemu życzę takiej ekipy. Rafał B jako szef to prosty człowiek któremu wystaje słoma z butów. Nie szanuje pracowników.

Mały
@Marek Wierzbicki

Ja też pracowałem ale krótki okres czasu i zgadzam się z opinią że mają kierowcę za nic.

Administrator Nowy wpis

W Szydłowiec Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Fizyczny. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Szukają tego pracownika fizycznego do cięcia drzew i mam takie pytanie no bo tam jest UZ podana ale jest też napisane, że istnieje opcja aby się na cały rok przyjąć, wtedy jest normalnie umowa o pracę? Bardziej by mi pasowała wiadomo

To dlaczego takie rotacje

@Gość

Może się rozwijają? Wie ktoś jaka sytuacja aktualnie u nich?

Mały Nowy wpis
@Iza

Nie polecam.Nie dbanie o samochody i naczepy.Zgłaszasz a oni z tym nic nie robią.Nie polecam

Marek Wierzbicki

Mały Nowy wpis
@Marek Wierzbicki

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mikołaj

Nie ma w sieci żadnych aktualnych ofert pracy. Ktoś wie czemu nie rekrutują?Jest stała ekipa i dlatego? Interesowałoby mnie stanowisko spedytora. Jakie języki są wymagane? Mają też trasy po kraju czy tylko międzynarodówka?

Danuta

Czemu omijać?

franek
@Danuta

przepracowalem tam kilka lat znam ten zaklad dobrze

@franek

No to skoro tak znasz to opowiesz coś więcej?

Pracownik.

Firma (usunięte przez administratora) Młody (usunięte przez administratora) z miodem w uszach . Niech ojciec żyje jak najdłużej bo jak się zawinie to firma padnie. Nie polecam . Spedycja do bani. W razie problemów nigdzie się nie dodzwonisz po 16 bo lubią dać w palnik

Pawel

Pelen profesjonalizm w pracy. Fajna atmosfera. Mialem okazje chwilke pracowac w biurze i pracowalem tez jako kierowca. W jednym i drugim przypadku bylem bardzo zadowolony. Wlasciciele, tj. Panowie Boguslaw i Rafal maja calkowicie ludzkie podejscie do pracownikow, caly czas rozwijaja firme, co widac nie tylko po sprzecie jakim dysponuje w zakladzie produkcyjnym i w transporcie, ale rowniez po inwestycjach w pracownikow - dobre pensje wyplacane zawsze na czas, imprezy firmowe i dbalosc o dobra atmosfere. Swietna organizacja. Polecam ta firme z calkowicie czystym sumieniem.

Mirek
@Pawel

I sami sobie piszą pozytywne opinie

@Mirek

A masz jakiś dowód w razie czego? Umiesz dostać się do jakiegoś IP może? ;p Może ktoś jednak był zadowolony. ;)

Płaca 12% od frachtu za weekendu 150-200 zł zależy od humoru przy wypłacie. 2400 na konto reszta po 10 do ręki. Raz jest premia paliwowa 600 zł a raz 300 zł. Podejście do pracownika tragedia.

FRANEK

(usunięte przez administratora),(były kierowca CE)co jeździł za 2.5 tysiąca na międzynarodówce .żeby szef mógł leżeć na wczasach ,Ojciec i syn te same nazwisko i ten sam (usunięte przez administratora).

Man

Za niedzielę to 150 zł za siedzenie w budzie bez diet poniżej wpis to jest klamstwo

Berlin

Porazka

Janusz
@Berlin

W jakim sensie porażka? Może powiesz coś więcej o PPHU Export-Import B i R. Bodnar "Drew-Trans" S.J. Wołcza Mała k/Miastka, liczę na dłuższy wpis z Twojej strony.

ktos

bardzo przystojny pan R ;)

Natka
@ktos

Szybko się rozwiódł z żoną, więc znów do wzięcia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. - Wołcza Mała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar Drew-Trans sp.j.?

• 4
    77-200 Wołcza Mała