Eurocash S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o Eurocash S.A.

anonim 2010-03-02 19:53:10
Cześć możecie coś napisać na temat atmosfery w zakładzie, zarobków - oczywiście odpowiednio do stanowiska np. magazyn, produkcja, biuro. Jak w ogóle jest z umowami.
Tylko proszę nie piszcie jak dziadowa jest tam robota i jak to nie warto sobie zatrówać głowy tą firmą bo takie historyjki znam do znudzenia.
Proszę tylko o konkrety.
Dzięki
roni 2010-03-07 17:09:45
Jeśli chodzi o magazyn to całkiem spoko, zarobki też.
alkoHQ 2011-04-24 10:30:36
Może jakieś konkrety ludzie jak np zarobki, bo przecież takie tajemnice to śmiech, bo i tak z czasem każdy wie kto ile zarabia.
/beznadzieja 2013-03-12 18:34:15
Witam!
A ja z chęcią się wypowiem na temat tej firmy bo to co się tam dzieje to jest nieporozumienie! Po 1 zarobki bo to chyba interesuje wszystkich najbardziej... Pieniądze marne-jak na prace jaka się tam wykonuje, odpowiedzialność jaką się ponosi uważam że najniższa krajowa +premia jaką przyznaje kierownik hurtowni (jeśli przyzna bo z tym jest różnie) twoje zarobki wyniosą 1100-1400 w dobrym miesiacu...
Po 2 ludzie...szału nie ma! Zależy na jaką się trafi zmiane... Staraj się trafić na zmiane pani. G. a źle Ci nie będzie. Cala zmiana pod opieką pani G. jest ogarnięta, sympatyczna, pracowita i zgrana, a sama pani G.(kier.zmiany)bardzo ciepła osoba, nie dręczy ludzi o głupoty i bez powodów!!! Wymagała jak każda osoba odpowiedzialna za swoją zmianę ale potrafiła zawsze pochwalić i trzymała rękę na pulsie.Byłem na jej zmianie niejednokrotnie zamieniając się i wiem co piszę.
Jeśli chodzi o zmiane przeciwną no to już jest jedna wielka porażka! Oczywiście znalazł by się ktoś o kim można by powiedzieć chociaż jedno ciepłe słowo.. Jedna ze zmian która ma najdłuższych stażem pracowników ale nie wiem dlaczego...Większość już bym dawno wymienił. Niezorganizowani, jeden za drugim na skargi leci, każdy chce robić żeby się nie narobić a zarobić. Dużo by można pisać ale szkoda czasu..W skrócie podsumuje to tak:jesteś pracowity to Cię wykorzystają, idziesz do pracy odwalić swoje-też Cię wykorzystają! No i słynna ich [usunięte przez moderatora]..wszystkim się interesuje, wpycha nos w nie swoje sprawy, nie potrafi rozplanować pracy swoim "podwładnym" przez co obowiązki nie wykonane przechodziły na odpowiedzialność zmiany przeciwnej a[usunięte przez moderatora] najwidoczniej nie zauważała problemu (zresztą jak wielu), chodzi po hurtowni trzepie głową niszcząc swą fryzurę i zaraz poprawia włosy i przez 8godzin tak w kółko. Sami klienci hurtowni nieraz się z niej śmiali że jest " nieogarnięta, roztrzepana," stoi czasem na kasie kasuje klientow a przy tym robi tysiąc innych rzeczy.
Nie wydaje mi się żeby była to właściwa osoba na właściwym stanowisku ale w sprawy "praca po znajomości" nie będę się wtrącał.
3sprawa to [usunięte przez moderatora]i.. cóż mógłbym tu powiedzieć? Pierwsze wrażenie pozytywne bardzo! Ładna kobieta, uśmiechnięta, rozgadana, miło jej z oczy patrzy. Do czasu gdy miałem umowe na czas próbny świetnie się z nią dogadywałem, mogłem zapytać o wszystko, zawsze z uśmiechem i uprzejmością pomogła, pokazała, wytłumaczyła; gdy dostałem umowę na czas określony tj. na 6miesięcy czar prysł! Stała się[usunięte przez moderatora]zwykłym najzwyklejszym [usunięte przez moderatora] bez szczypty wyrozumiałości do mojej pracy. Nie tylko dla mnie była oschła i niemiła bo z tym zmagało się wielu pracowników. Miała swoich pupilów (tutaj mowa o zmianie 2) ich faworyzowała, to oni mieli premie najwyższe, dni wolne za soboty zawsze przypadały im na początku lub na końcu tygodnia przez co mieli dłuższy weekend, nigdy problemu z urlopem nie mieli.. to oni są i będą uważani za filar hurtowni, są tak ważni i cenni dla tej hurtowni, że aż ich wypowiedzenia są targane na ich oczach przez samą [usunięte przez moderatora]. Śmieszne bo z czasem Ci ludzie się stali tak pewni siebie, że zaczeli rozkazywać innym. Nie śmiesz im powiedzieć nic, zwrócić uwagę bo dywanik murowany!
Z samą [usunięte przez moderatora] miałem zatargi, ja też sobie nie dałem wejść na głowę.. Nie wspominam jej dobrze ale ją rozumie. W takim biznesie jakim ona siedzi trzeba mieć łeb na karku chyba każdy mi to przyzna!

Naprawdę dużo by można pisać na ten temat.. mam nadzieję że jeśli ktoś kiedykolwiek będzie tam szukał zatrudnienia to choć troche się dowie co i jak. Tak szczerze mówiąc nie polecam tam pracy! Wiem że jeśli się pracy nie ma to się bierze co jest, chociaż do czasu aż nie znajdzie się nic nowego. Wiem że każdy zawsze źle ocenia i każdemu zawsze coś nie pasuje. Dlatego postanowiłem subiektywnie opisać tą hurtownie...

Wypowiadajcie się ludzie bo to innym pomoże.
stokrotka 2013-07-18 20:59:19
czy pracujac na czas okreslony np praca w wakacje przyjecia sa przez firme posredniczaca
beznadzieja 2014-01-15 12:23:35
Tak jak wspomniane na poczatku "dobra wyplata" to taka w ktorej zaliczyc mozna dlugi miesiac i premie czyli te 1400 bo najnizsza krajowa ci wyjdzie i jesli sz.p kierownik przyzna premie mozna wyjsc troche powyzej sredniej krajowej. Pytanie czy najnizsza krajowa to az tak duzo? Nie, a premie sa dla dobrych pracownikow czyli tych ulubionych i tych ktorzy dobrze liza dupe, dla reszty sa ochlapy a nawet czasami nic. Ktos kto niema pracy zadowoli sie ochlapami ale uwierzcie mi, szybko bedziecie szukac pracy nowej. Takze w odp na pytania, najnizsza krajowa zawsze macie a na premie nie liczcie na pewno nie na poczatku, a nawet jesli juz ochlapy dostaniecie to i tak wiecej podatku wam wezma niz to warte. Co do przyjmowania przez agencje to nie wiem. Pozdrawiam
boski 2014-06-04 18:57:22
zaczelem prace na smieciowce w tej firmie w lublinie 10 kierownikow i kazdy ci kaze co innego robic a ty sie juz w tym gubisz i cisnienie podskakuje tam powinno byc tak ze powinien byc jeden kierownik ktory bedzie to trzymal w kupie a tak kazdy sie pszychszania do wszystkiego na dluga mete nieoplacalne
wyborowa 2014-10-01 17:02:12
W lublinie robi się tragedia zaczeli szukć oszczędności na pracownikach .To jest dno .Stara ekipa chce sie zwolnić grupowo zeby i ich zabolało bo tam juz nie perspektywy na nic.
glut 2014-11-06 09:21:43
Gerda nie pchaj sie w tą firme, chyba że chcesz mieć stracone nerwy czas i kiepskie pieniądze, pomimo starań i tak bedzie źle, im nie dogodzi
jiooo 2014-11-19 19:21:37
Z innej beczki, nie idzie czasem ktoś jutro do pracy na magazyn pierwszy dzien na 7:45 do Eurocash na mełgiewskiej 30 w Lublinie
Accord 150/h 2015-02-02 18:32:05
Nie polecam szkoda nerwów stara ekipa i tak odejdzie niedlugo juz kazdy ucieka;p
BycPro 2015-02-09 07:49:48
Pracowałem w Eurocashu w Lublinie na magazynie.Zarobki to tak jak ktoś pisał wyżej,1100-1500 zł ,tylko ta druga opcja jest jeżeli przyznają premie a z tym bywa różnie.Atmosfera w firmie jest raczej negatywna ,na każdej zmianie jest kilku kierowników i zależy na których trafisz ,ale niestety większość z nich czepia się Ciebie o totalne głupoty.Czasem jeden Ci każę sprzątać(jakby to wg miało jakiś sens ,skoro i tak przejdzie za godzinę tędy zgraja ludzi),drugi asystować magazynierom...a jak pójdziesz do biura kierowników i powiesz,że nie masz roboty,to spojrzą na Ciebie jak na wariata i przy towarzystwie kilku bluzgów z oburzeniem przydzielą Ci zadanie.
Chłopaki robili na DT(załadunek do samochodów),to nie mieli prawa siąść na chwile,bo gdy tylko kierownik ich zauważył to pada zdanie" Co jest chłopaki ?" itd...
Człowieka tam się nie szanuje ,jesteś tylko zwykłym robolem chyba że robisz załadunki lub pracujesz tam kilka lat,to łaskawie kierownik Ci poda rękę,bo tak to widocznie to dla nich ujma.
Sama robota jest w miarę do ogarnięcia,też zależy czy DT czy magazyn,bo jeżeli Cie przydzielą na magazyn i nie masz uprawnień na wózki,to uważam że znacznie ciężej,bo tak naprawdę ciągle robisz.
Odpowiedzialność za produkty jak ktoś wyżej pisał jest spora ,w dodatku kiedyś gościowi źle paletę złożyli na magazynach ,upchali aby i jak spadła,to było na niego.
Jak ktoś jest sprytny ,to sobie poradzi nawet w chaosie ,ale firmy raczej nie polecam bo jest wiele ciekawszych ofert tym bardziej ,że za najniższą krajową nie warto brać takich odpowiedzialności i pracować w stresie .
Zamilek 2015-03-21 13:56:50
Może i tak, ale podejrzewam, że kasa i tak nie jest adekwatna do tego jaki jest zakres obowiązków . Myślę, że znajdę sporo ludzi myślących w ten sam sposób. Prawda jest taka, że w Polsce wszędzie jest słabo jeżeli chodzi o podjęcie pracy w której będą wysokie zarobki. Może znacie jakąś alternatywę ...
Red cat 2015-03-23 03:40:34
Ta firma to dziadostwo traktuja ludzi jak niewolnikow ciągle ktos się zwalnia. Kierownictwo to banda idiotów najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym gułagu.
Cor 2015-04-28 17:03:45
Witam wszystkich.Co do pracy w eurocash Bielsko Biala, nie mam dobrej opini, przepracowalem z dwa miechy.Ludzi scigaja jak bydlo pociagowe, ogolnie trzeba biegac po calej hurtowni i obslugiwac klientoow i na magazynie odbierac towar i kilka innych robot NARAZ! bo zamiast 10 ludzmi powinno sie robic prace, oni chca 5 tylko.Porazka ta hurtownia
Aluap 2016-08-30 13:38:13
Hej chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy na 3/4 etatu jako kasjer-fakturzystka. Czy ktoś pracuje na takim etacie i na takim stanowisku? Co konkretnie się robi na takim stanowisku i ile płacą przy takim wymiarze etatu?
monika 2016-08-30 16:08:34
@Aluap ogarniasz tutaj kasy, półki i trochę rzeczy na magazynie. Stawki ci konkretniej nie powiem bo podobno zależy to też od miasta. Co do warunków to na pewno dają umowę o pracę i co ciekawe dość duży socjal
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.