Eurowater Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eurowater Sp. z o.o.

kontakt 2011-02-10 00:03:15
firma profesjonalna ale zarządzanie fatalne, brak perspektyw rozwoju, brak szacunku dla klienta jak już zapłaci, spychologia
rev. kontakt 2011-02-16 15:04:19
To fakt, jak coś trzeba to lepiej załatwiać w Izabelinie - tam się lepiej można dogadać. We Wrocławiu ten szef jakiś dziwny - trudno się z nim dogadać a lubi być groźny i pokazywać kim jest.
klient 2012-05-28 22:45:03
Widzę,że wpisy stare ale rzeczywistość dzisiaj taka sama.
królewicz 2014-07-19 21:58:27
Bardzo profesjonalny serwis z Wrocławia ,auta dobrze wyposażone w części zamienne, duża wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem ogromne zaangażowanie w pomoc klientowi, wielokrotnie współpracowałem z serwisem Wrocław z panem Jackiem naprawdę duży profesjonalizm
Atm 2015-12-14 23:24:32
Nie może być źle bo z firmy praktycznie nikt nie odchodzi. Ludzie w biurze pracują po kilka/kilkanaście lat-wciąż Ci sami i tylko czasem dochodzi kolejna osoba. Zresztą poznałem kiedyś ich głównego szefa - takich ludzi w dobie kapitalizmu i powszechnego wyzysku praktycznie się już nie spotyka.
eee 2016-04-04 17:59:01
Idealnie, że nie wciskają pracownikom śmieciówek, tylko zapewniona jest umowa o pracę. Taka stabilna praca jest dośc istotna, bo wiąże się to z odpowiednimi socjalami.
Zostaw swoją opinię o Eurowater Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurowater Sp. z o.o.