Opinie o easyjob SenioVita w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie easyjob SenioVita. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie easyjob SenioVita o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o easyjob SenioVita w Gdynia

Jolanta

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby dostać się do easyjob SenioVita? Czy firma organizuje kursy językowe dla osób wyjeżdżających za granicę do pracy? Są wymagane jakieś specjalistyczne kwalifikacje? Kto z Was już wyjeżdżał i może się wypowiedzieć? A jak jest z pracą w Polsce? Warto próbować?

@ect

A czy w umowie jest odpowiedni zapis dotyczący czasu pracy? Albo czy temat jest poruszany podczas rekrutacji? Chyba agencja nie wysyła pracowników całkiem w ciemno, bez informacji o warunkach pracy?

Jolanta

@Jolanta

Jak chcesz malo zarabiac i prosic sie comiesiac o swoje pieniadze to firma dla Ciebie jest 17 kwiecien wyplata powinna byc 15 a nadal nie ma i jak dzwonie to slysze juz wyslana od piatku wysylaja szok

Li
@Jolanta

Lepiej poszukaj innej Agencji - ta nie należy do uczciwych. Składki ZUS od 200 zł. - sprawdzałem w ZUSie, wręcz wpłaty po 60 groszy, jak była cała złotówka - to był już sukces! Za pracę przy małżeństwie dostaniesz 1250e - i jeszcze Ci powiedzą, że to bardzo dobre wynagrodzenie. Powiedzą, że babcia cały dzień siedzi w fotelu, a okazuje się, że owszem babcia siedzi cały dzień w fotelu, ale cały dzień Cię woła i chce, żebyś przy niej cały dzień był, nie mozesz nawet spokojnie skorzystać z toalety. NIE POLECAM!!!!

@Jolanta

Przede wszystkim moi drodzy język, trzeba się umieć przecież dogadać i zrozumieć, co nasz pacjent/ja potrzebują.A jak wezwiecie pomoc medyczną w razie konieczności? Serce do innych, myślenie i chęci do pracy. To wystarczy, żeby można było wykonywać ta ciężką pracę.

@Li

Tak właśnie wygląda opieka nad człowiekiem stary/schorowanym. Czy wy nie przestaniecie myśleć, że tutaj przyjeżdża się tylko kawę pić i jeść ciastka?

czy
@Hans Kloss

firma wystawia druk A1 i kartę EKUZ jeszcze przed wyjazdem?? teraz jest to najwazniejsza sprawa w dobie pandemii!

O
@Hans Kloss

A gdzie przerwy 2-3 godzinne dla opiekunki w ciągu dnia. Jeśli wysyła się pracownika do pracy w DE, to trzeba znać obowiązujące tam przepisy prawa pracy, które wyraźnie mówią o max. 40 godzinowym tygodniu pracy!!!! Nie wspomnę już o 1 całym dniu wolnym w tygodniu dla opiekunki, gdyż prawo pracy w DE jak i w PL wyraźnie mówi, że nikt nie może pracować 7 dni w tygodniu, 31 dni w miesiącu. Zarówno polskie jak i niemieckie agencje wiedzą o tym doskonale, ale nie udzielają takiej informacji opiekunce, bo przecież agencja obiecała, że opiekunka będzie pracowała cały czas. Nie ważne czy opiekunka jest zatrudniona przez polską agencje czy niemiecką - pracuje na terenie NIEMIEC i obowiązują ją przepisy pracy niemieckie. Dodam jeszcze, że za każdą NOC kiedy opiekunka musi wstać do podopiecznej/podopiecznego (nie ważne czy musi wstać 1 raz czy 5 razy) jest dodatkowa opłata w WYSOKOŚCI 10 euro za każdą noc!!! Wystarczy poszukać w internecie np.: czas pracy w DE i trochę się Wam "wyklaruje" i może w końcu zaczniecie się upominać o swoje praca. powodzenia!

Sylwia
@czy

Oszukują zaniżają składki w ZUS lub nie płacą ich.

ect Nowy wpis
@O

To święta prawda. Opiekunka nie jest automatem do pracy w dzień i w noc, bez regeneracji (nie mylić tylko z przerw na jedzenie). Nawet maszyna musi mieć przerwę w pracy. No ale Polacy muszą pokazać Niemcowi, że Polak wszystko potrafi, szkoda tylko, że nie rękami i poświęceniem właścicieli tzw. Agencji Pracy.

@ect

Czy w easyjob SenioVita możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Elka

Najgorsza firma pod względem wszystkiego, nie opłacają ZUS, nie interesują się pracownikami , zaniżają stawki wynagrodzeń za pracę przy opiece. Panie w biurze są nieuprzejme, opryskliwe, od niechcenia obsługują.

Gosia Nowy wpis
@Elka

Bardzo nieprawdziwe informację, firma opłaca składki, stawki są dobre, a telefon alarmowy działa przez 24h.

Gosia

Są niewypłacalni, opryskliwe panie w biurze, które nie podają prawdy o ofertach. Unikajcie tej firmy.

Władysława
@Gosia

Pracuję w tej firmie od 7 lat, wypłata na moim koncie jest zawsze do 15 dnia miesiąca. Zawsze miałam sztelę, gdzie stan zdrowia zgadzał się z przedstawionym mi przed wyjazdem. Nie pisze Pani prawdy.

@Władysława

No nie wiem co sądzić, już nie wiem co jest prawdą co nie. A jak odniesiesz się do tego, że firma nie płaci składek zus? Bo wyczytałam tutaj takie informacje.

Leo
@Ewelina

Jak chcesz mieć opłacane składki do 200zł, to jedź! 3 lata z nimi jeździłem i składki były opłacane w wysokości 64 grosze, 48 groszy - tak, to nie żart ani kłamstwo. Emerytury się z nimi nie dorobisz, na zasiłek dla bezrobotnych też się nie załapiesz. Poszukaj innej Agencji, choć nie spotkałem jeszcze polskiej Agencji, która uczciwie opłacałaby składki do ZUS. Pozdro

@Władysława

Władysława chwyć się pracy.Nierobie jeden.

@Leo

Serio takie małe składki? Pytałeś dlaczego tak jest? Nie można ich jakoś dobrowolnie zwiększyć?

Gosia
@Ewelina

Składki są opłacane od 500 zł brutto, umowa zlecenie.

@Gosia

Nie ma tutaj umowy o pracę? :-/ Nikt nie ma, nawet po dłuższym czasie?

Spawacz

Powitanie Opis pracy (niejasny) Weryfikacja kompetencji (znikoma)

Pytania mijajace sie z rzeczywistym stanem rzeczy "na robocie"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzycho

Jeśli ktoś miał pod górkę do pracy to nigdy nie będzie zadowolony. Jaka praca taka będzie płaca

@Krzycho

Święta racja.

Mirka
@Krzycho

Krzycho TY Parobku osłowaty.

Jurand Poznań.

Firma godna polecenia, wynagrodzenia na czas tj do każdego 15 dnia miesiąca,ciekawe oferty,konsultantki ,to osoby z bardzo dużą wiedzą,służą za każdym razem pomocą.

Ryszard
@Jurand Poznań.

A co do tych wynagrodzeń - jesteś zadowolony z pensji? Płacą tu lepiej niż konkurencja?

@Ryszard

Płacą w zależności od zlecenia

@Jurand Poznan

W sensie... nie macie żadnej stałej pensji? Co miesiąc inaczej?

@Ewelina

Nie,jest stała pensja,ta sama co miesiac

No to o co chodzi? Bo chyba nie zrozumiałam :(

Opiekunka
@Jurand Poznań.

Taka jak ty warta ta firma.(usunięte przez administratora)jedna.

Czy w firmie easyjob SenioVita są regularne szkolenia pracownicze?

Jurand Poznan

Nie słyszałem by ta firma kogokolwiek szkoliła,oni sami tego wymagaja

Hanna
@Jurand Poznan

Wymagają w sensie, że ludzie na własną rękę muszą czegoś szukać do nauki?

N.

Kasa nigdy nie przychodzi na czas, zawsze coś się nie zgadza, Tak sie nie robi. Zlecenia bez jakiegoś wow.

@N.

Dużo dni takiego opóźnienia? I co, pensja się nie zgadza? Dużo? ;/ Wyjaśniasz to jakoś z pracodawcą? Co mówi?

Wyplaty z poslizgiem jest do 15 w umowie a wplywa 16 lub 17 to chamstwo i ignorowanie pracownika jest wiele firm z ktorymi jezdzilam i ktore wyplacaly w terminie lub wczesniej

@anonymous

Ludzie przelewy bankowe w całej EU przechodzą pomiędzy bankami do trzech dni roboczych. Więc, jak pr,elew zleceniodawca zatwierdzi w swoim banku 15, to za trzy dni będzie zaksięgowany na koncie w waszym banku.

Małgorzata
@Hans Kloss

Masz całkowitą rację - przelewy bankowe w całej EU przechodzą pomiędzy bankami do aż trzech dni roboczych. Ale już do rzeczy - szukam rzetelnych informacji na temat pracy w easyjob SenioVita i mam nadzieję, iż zechcesz mi pomóc. Tak się zastanawiam, jak to tam jest z ubezpieczeniem. Firma je zapewnia czy trzeba zadbać o to samemu?

@anonymous

Szanowna Pani. To dlaczego pani zmienia firmy, jak rękawiczki, skoro te inne są lepsze?

Klamstwo
@Małgorzata

Przelew euro. Jak zrobisz przelew dziś np.do 9.30 to masz tego samego dnia u pracownika jak po 12 to on ma pierwsza sesja następnego to firmy was (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w easyjob SenioVita podczas okresu próbnego?

Hans Kloss

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą i zapytaj. To bardzo proste. Przy okazji sprawdza doświadczenie i znajomość języka.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w easyjob SenioVita i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Hans Kloss

To co w większości firm tego typu: Test językowy, doświadczenie kultura osobista i kultura języka.

Janusz

Czasami tak bywa, że pieniądze są troszkę później ale przesadzacie z tym!!

I kolejna powtorka z rozrywki jak comiesiac mam dosc proszenia sie o swoje pieniadze ! 16 a oni jeszcze przelewow nie zrobili moze do poatku dojda to slowa konsultantki comiesiac inna spiewka .Podejscie prezesa mnie zadziwia sam sprawia ze opiekunki odchodza

Tamara

Podpowiedzcie czy agencja pomaga pracownikom w poprawie znajomości języka obcego. Ogólnie słyszałam sporo dobrego o agencji i chciałabym spróbować.

Bożena

Przyszłam z innej agencji do Senio vita. dostałam pracę i wyjechałam. Wszystkie informacje otrzymałam tak jak na stronie piszą. Dobre wynagrodzenie i składki. Jestem zadowolona. można zadzwonić i sami się przekonacie. Bożena

lil

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy jako Konsultant w Dziale Rekrutacji? Na czym polega ta praca, jaka atmosfera w firmie, wypłaty?

mai

a jakie dokładnie uprawnienia musi mieć do was pielęgniarka?

ewelina

witam firma seniovita placi ZUS od sumy 500zl czyli od stawki bardzo malej proponuje bonusy za wyjazd letni oraz bonus za polecenie innej osoby ....zadnego bonusu nie dostalam ...polecilam osobe tez nie dostalam nic ...czyli klamcy jezeli jedziesz na oferte wydaje sie swietna jedziesz do jednej osoby sa dwie czyli nastepne klamstwo ..i takich klamstw jest wiele ...prosze uwazac...

alicja
@ewelina

chciałabym pojechać do pracy jako opiekunka na poczatek jako zmienniczka, umowy mi nie potrzebne,sama jestem na emeryturze, opiekowałam się 7 lat ojcem, i 3 lata teściową, interesuje mnie praca w Anglii, choć Niemcy ewentualnie też, składki ,ZUSY, mnie zbyt nie interesują, chciałabym dorobić do emerytury polskiej, moje doświadczenie to moje lata życia.szukam kontaktu w sprawie takiej pracy, j.angielski konwersacyjny, j. niemiecki mniej, ale znajoma w ogóle go nie znała a od 2 lat pracuje w Niemczech.ja dogadam się wszędzie. proszę o radę i poradę, ewentualnie inf. czy to w ogóle możliwe. .Alicja, mieszkam w Redzie, mój e-mail ,alicjantka1@interia.pl

ex

do pracownik: Czyzby nigdy? Niewiem jak w SenioVicie ale w innej "spolce" waszej zdarzaly sie "obsuwy" terminowe (dla pracownikow na dzialalnosci gospodarczej) oraz inne opowiesci dziwnej tresci dla naglych i niewyjasnionych (badz bzdurnie argumentowanych) zmian w stawkach godzinowych. Ogolnie nie polecam angazowania sie w branze stoczniowa z agencji easyjob. Problemy ze sprzetem ,organizacja pracy ,wieczna nerwowka zwiazana z realizacja projektow ze wzgledu na brak ludzi do pracy (masakryczna rotacja ,nieadekwatna ilosc ludzi do podejmowanych robot). To efekt braku kompetencji w danej branzy (mimo ze firma reklamuje sie w ogloszeniach jako lider branzy itd itp ^^) oraz zlej komunikacji podwykonawcy ze zleceniodawca za ktora metoda "spychologi" obarczani sa pracownicy. Podsumowujac ,po kilku dniowej obserwacji raczej odradzam firme Krenco ,chyba ze ktos chce sie posmiac badz zepsuc sobie nerwy (zaleznie od charakteru ,co kto lubi). pozdrawiam wszystkich piszacych rzetelne opinie.

ex

Zostaw merytoryczną opinię o easyjob SenioVita - Gdynia

• Jak się pracuje w easyjob SenioVita?

Zobacz opinie na temat firmy easyjob SenioVita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w easyjob SenioVita?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy easyjob SenioVita?

Kandydaci do pracy w easyjob SenioVita napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

easyjob SenioVita