Opinie o F.H.U DORO w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie F.H.U DORO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U DORO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U DORO w Tarnowo Podgórne

Paweł Nowy wpis

Firma płaci składki?

Zbigniew Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej pracowałem :)

Adrian Nowy wpis

Z czego wynika cisza panująca w tym wątku, czy w firmie jest tak dobrze że postanowiliście milczeć? Ciekaw jestem czy osoba rozpoczynająca pracę w F.H.U DORO może liczyć na szkolenia przygotowujące do pracy, liczę że ktoś wypowie się na ten temat.

nim Nowy wpis

maciek, zawsze warto samemu zobaczyć co dany przedsiębiorca proponuje. Akurat oni na rynku radzą sobie zaskakująco dobrze

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.H.U DORO? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kali

Jeśli socjal to macie np wyjazdy firmowe z tych pieniędzy? czy podnoszone są kwalifikacje pracownika? bo z tego co wiem to socjal to wy macie ale przed spłukaniem wody w kiblu wiec takich bzdur nie pisz gościu bo duuuuuuuuuuuuuużo ludzi zna opinie tej firmy

Qatar

W kwesti wyjaśnienia, firma Doro prowadzi usługę logistyczną dla firmy MAN. Pracuję w tej firmie 6 Lat i wiele firm przeszedłem, i szczerze powiem że takie zarobki jakie są teraz w Doro to chyba nigdzie takich nie będzie i nie ma , zawsze na czas wypłata, socjal oraz posiłki regeneracyjne ( głównie okres zimowy) paczki na święta. Powiedzcie gdzie tak jest to tam pójdę. Nigdy złego słowa na tą firmę powiedzieć nie mogę, a komentarze negatywne piszą tylko te osoby które zazdrość zżera. Pozdrawiam

no i Koniec Firmy Doro

Yrek

A wypowiadasz się z pozycji pracownika ? Bo mi zależy na rzetelnej opinii o firmie. Muszę podjąć decyzję co do współpracy...

gigi

jeżeli to jest ta firma która sprzedaje drobne wyroby metaliczne to o ile mi wiadomo wszystko z nimi ok

adam

Dziwne, bo w internecie opinii klientów Doro miało sporo i nie były takie najgorsze. Może to chwilowy przestój albo nazwę zmienili?

d

ŻAL, PŁACZ I NĘDZA TO SPOTKAŁO MNIE PO 3 LATACH PRACY, W (usunięte przez moderatora) BYŁO BY CHYBA LEPIEJ. ZA 3 LATA PRACY DOSTAŁEM (usunięte przez moderatora) . DZIĘKUJĘ I NIE POLECAM TAKIEJ FIRMY, TAKIE JAK TA POWINNY BYĆ NA CZARNEJ LIŚCIE DO ZAMKNIĘCIA. """ZARZAD""" TEGO CAŁEGO CYRKU DO SIEBIE TO BIERZE MILIONY A LUDZIĄ DAJE SMIECI. Młotem wal, kowadłem kuj a pieniądze taki(usunięte przez moderatora)

eee

tak

ttt

To że mało jest takich firm gdzie pracownik w czasie 8 godzin pracy może wyjść 50 x na papierosa, mieć 5 przerw na posiłek. Firma Doro to NIE jest obóż tak jak większość firm, tutaj praca to przyjemność. Pisze to jako pracownik tej firmy, a nie WŁAŚCICIEL.

hehe - 2013-03-06 20:55:19 Firma że tylko płakać nie ma co komentować Płakać to wy będziecie kiedy firmy takie jak doro przestaną istnieć.

hehe - 2013-03-12 21:22:01 Ludzie tam pchają się drzwiami i oknami,ale by uciekać [/admin] No nie wiem firma istnieje prawie 11 lat i od trzech lat jeszcze nikt sam nie odszedł. A pchają się oczywiście że tak bo dziennie przynoszą po 5 x CV. A nikt jeszcze nie spieprzył bo gdzie by zarobił tak dobre wynagrodzenie przy 95% ściemnianiu, i naciągnięciu nadgodzin, gdzie za nich robi większość nowy sprzęt. Dzięki uprzejmości i wielkiej dobroci właściciela firmy który dba o to aby nikt nie musiał" wyrywać sobie rękawów" są w firmie Doro najnowocześniejsze urządzenia do transportu, oraz przenoszenia towaru.

WWW

Pirania :) - 2013-02-28 23:33:10 Jestem pracownikiem tej firmy i zarobki są średnie.W firmie pracuje około 20 osób w tym NORMALNYCH 5 osób reszta do pieca,większość firmy to rodzina z którymi współpraca jest udręką,nadgodziny w tej firmie są dobrze płatne robisz a i tak nic prawie nie ma,jak ktoś chce dużo pracować a mało zarobić TO POLECAM TĘ FIRMĘ . POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAM PRACUJĄCYCH MAM NADZIEJE ŻE NIEKTÓRE OSOBY PÓJDĄ PO ROZUM DO GŁOWY .Analfabeta [admin]. Jak ci się nie podoba to idź gdzieś, gdzie zarobisz PONAD 2 tyś. Takich jak ty cwaniaków anonimowych jest pełno, załóż swoją firmę, zatrudnij 20 osób i zobaczysz jak to jest.

hehe

Ludzie tam pchają się drzwiami i oknami,ale by spieprzać

hehe

Firma że tylko płakać nie ma co komentować

Pirania :)

nowy

Dzień dobry, jestem pracownikiem w doro niewiele ponad parę tygodni ale teraz mogę stwierdzić że jest tu bardzo miło. Wiele tygodni szukałem roboty i nie wiedziałem że będę mógł pracować w tak solidnym zesole. Teraz jestem zadowolony z roboty w tej firmie ichciałbym polecić wam to przedsiębiorstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U DORO - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w F.H.U DORO?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U DORO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.U DORO