Opinie o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TechniSat Digital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Michu

Wiozą ryż ze sobą....na pewno dla nikogo nie zabraknie, byle syyybciej...syyybciej:)

Tkm

Koniec juz bliski chinczycy nadchodza

Michu

Teraz będzie miska ryżu...i czterobrygadówka na wszystkich działach łącznie z kadrą kierowniczą. A chińczyk będzie stał i syyybciej...syyybciej:).

Annm

Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi z firmy Technisat co do podjęcia pracy. Może ktoś tutaj mi napisze, czy czekać czy dać sobie spokój. Pozdrawiam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technisat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W dniu 19.01.2016 ukazała się informacja o zatrudnieniach w Technisacie. Natomiast opinie sugerują o zwolnieniach. W co wierzyć?

j23

Pewnie że koniec jest bliski jak zaczynają się zółtki pojawiać .Tym bardziej że Lepper własciciel Technisatu przestawia się już na produkcję bimbru z kartofli https://windspiel-gin.de/

***

Co do Technisatów nie chciałbym być prorokiem, ale koniec widzę bliski. Samochód nie pojedzie szybciej, gdy wymienimy tylko kierownice. Tu aż się prosi wymienić tą całą kadrę, na świeżą, młodą pełną nowoczesnych inicjatyw, będącą na czasie z informatyką i elektroniką, gdyż uważanie, że jakoś to będzie, to nie te czasy. To już było. A ta jak zwykle kończy się na zwolnieniach tych najmniej winnych i najsłabszych w hierarchii firmy. Tak trudno to zrozumieć?

Też jestem ciekawy jaką produkcją będzie zajmowała się firma koreańska.

j23

Niestety jeszcze zostało dużo opierdalczy tzw. liderów czy tzw. kierowników ze starego systemu, którzy udają że cały dzień coś robią jedynie co potrafią to tylko pozorować pracę patrząc się całymi godzinami w monitor - oglądając fejsa.

.-,

Dzięki za informacje, ale zastanawiam się jaką to produkcją zajmie się firma koreańska. Jeżeli elektroniką to wiele osób odnalazłoby się w tej firmie. Gorzej z kadrą kierowniczą, gdyż tym czym wykazywali się w Technisacie z pewnością miejsca dla nich zabraknie.

ktoś

Czytając te opinie, stwierdzenie nasuwa się jedno ; żeby maszyna ruszyła pełną mocą to naturalnie, że należy wymienić wszystkie tryby.

Pozdrawiam

Hej, co masz na myśli pisząc o wysokich zarobkach? Pracując w Niemczech na stanowisku operatora maszyny wynagrodzenie to 4000 Euro. Napisz proszę, ile bym dostał w Technisacie. I też nie rozumiem, przyjmują do pracy, czy zwalniają?

Kama xxx
@Pozdrawiam

Zwalniajaa a liderzy sobie wybieraja ludzi sa teraz dwie firmy na peku od poniedziałku nowy własciciel teraz bedzie Koreanczyk jak dobrze pamnietam a na afałm zostaje po staremu

Kama xxx

Witajcie własnie dziś troche ludzi poleciało czyli zostali zwolnieni to liderzy sobie wybieraja ludzi jedni chca pracowac a drudzy sie obijaja czy zasypiaja i nato uwagi nie zwracaja tylko maja swojich ulubienców niema rownego człowieka niekturzy liderzy potrafia sie wydzierac na innych i nikt tego nie widzi niema sprawiedliwosci jedni wiecej maja podniesione zarobki a drudzi mniej niechce tu wymieniac kto co ile ale Pan dyrektor powienien sie wziasc za liderki z pk i tych skoczków tesz jest za duzo nic nie robia tylko chodza i sie spieja i lepiej liderzy traktója Ukrainców nisz swojich pracowników ???????????

Panna_X

Dokładnie i dobrze powiedziane. Tam nie liczy się jakość tylko ilość. Osoby na kontroli wizualnej nie są w stanie dobrze oglądnąć płytki z każdej strony bo czas jest za krótki i to ma być jakość? to nie na tym polega zrobić codzień plan żeby tylko norma była. ...

xxx

część firmy niedługo zmieni właściciela, więc bardziej trzeba spodziewac sie zwolnień niż nowych etatów...

sarsa

Witam czy sa przyjecia do pracy na linie jesli tak to prosze podac numer do pracodawcy ?

z

Czyżby w/w bohaterowie dalej pracowali na stanowiskach jak za J.P. Obecny dyr. obiecał, że oczyści firmę z tych szkodników i nic. Należy zrozumieć, że nowy dyrektor, a metody takie same jak za Jerzego. P. Firma dla drani.

siey

Umow sie na rozmowe. Bylem na praktykach w tsp Ekipa z IT spoko. Jak jestes gotowy do pracy zespolowej na 3 zmiany i ogólne lubisz prace z ludzmi to dasz rade. Oczywiscie pojecie o informatyce tez sie przyda. Jak skoncze szkole to zloze cv. Mam nadzieje ze mnie beda pamietac :-) Slyszalem ze zaklad dzieli sie na 2'czesci moze dlatego maja wolne etaty.

---

Kto rządzi to wiemy. Za dyr J.P prawym uchem był Kamil "Wilk" W. który chodził po hali i ujadał. Lewym uchem to Tomek. K i Maciek. K. Lisie cwaniactwo. No i lis pokonał wilka ale nie wiem czy trzymanie lisa w zagrodzie to przyniesie jakąkolwiek korzyść. Tym bardziej, że już krąży koło W.A.

idiot
@---

Kamil zawsze mówił Kuźwa!

0-1

Gdy mamy w kadrze kierowniczej jeszcze takie osoby jak Konrel. D, Maciek. K i Tomek, to sorry, ale rzygać mi się chce i koniec kropka.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat Digital Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TechniSat Digital Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 978 ocen.

TechniSat Digital Sp. z o.o.