Opinie o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TechniSat Digital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Feliks

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Aaa.
@Feliks

Funkcjonuje normalnie, cały czas są przyjęcia. Atmosfera coraz lepsza, coraz wyższe płace.

haha

hello i am eating a bum haha

Gregor

Jak tam atmosfera w pracy? Wcześniej trochę narzekaliście.

Jacek

Normalna praca a przecież za leżenie nikt nie płaci!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technisat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zuzanna

@ona93 Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Czy możesz napisać coś więcej o ustalaniu grafiku w firmie Technisat? Czy pracownicy w tej firmie mają realny wpływ na ustalanie swojego grafiku? Czy to praca zmianowa? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Odpowiedź
@Zuzanna

Zależy jaki dział. Na montażu ręcznym (mpr), końcowym (mk) testach i serwisie jest system 3 zmianowy, pon-pt (czasami sobota, ale nie wiem czy obowiązkowa) tydzień dniówek, potem popołudniówek i nocek (6-14, 14-22, 22-6). Na montażu powierzchniowym SMD jest system 12 na 12 (dniówka, nocka) i 2 dni wolnego . W jakim sensie ustalanie swojego grafiku ?

Zuzanna

@Tomek Na jakim stanowisku pracowałeś i ile według Ciebie powinien zarabiać pracownik na Twoim stanowisku? Czy możesz napisać coś więcej o systemie pracy? @Pionier Czy mógłbyś podać konkretne przykłady sytuacji, o której napisałeś? Jest to związane z atmosferą w pracy? Czy można liczyć na wsparcie innych pracowników z zespołu?

Will 122

Dziadostwo! Marne zarobki tylko gonią do roboty i nic więcej. A i jeden na drugiego non stop kapuje !!!

Pionier
@Will 122

Pracowałem w tej firmie, i zgadzam się z powyższą opinią. Kapowanie na innych to chleb powszedni.

Słabe zarobki wymagania olbrzymie i najlepiej jak by człowiek obsługiwał pięć maszyn to kupa a nie zakład

Jerzy

Kwestie finansowe zawsze są sporne. Może w sytuacji braku fachowców firma podniesie zarobki?

Makrela
@Jerzy

Nie podniesie.Tu nie chodzi o fachowców tylko o tanie rączki do roboty.

Były robol
@Makrela

Tak jest Makrela. Dokładnie masz rację. Nie podniosą zarobków. Polacy nie chcą pracować, odchodzą do lepszych miejsc. Trudno wschodnimi sąsiadami załatają wakaty i alleluja i do przodu. Człowiek rodak czy nie rodak a co za różnica, ma tylko pracować i robić normy. Tam się liczy sztuka, a nie to kto ją wykona.

Tuskopies

Zostawiłem już swoją opinię ale została ocenzurowana i umieszczona w skrzynce "pomocna" to znaczy, niemożliwa do odczytania przez innych czytelników z wyjątkiem tych z Berlina i Brukseli.

dzienks
@Tuskopies

To dobrze, że nam o tym powiedziałeś. Bardzo pomocna opinia.

Tonikerb

Greetings, I am interested in a job in Technisat. What is the monthly salary? And what's the average in Poland? What about co-workers in the job?

Janusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

@Janusz

Jest rekrutacja na produkcje i do technologii.

agata

witam. gdzie znajdę te oferty? nie widze aktualnych ofert?

kolega ze wschodu
@Janusz

jak chcesz zarabiać minimum socjalne - aplikuj

@agata

Aktualne oferty pracy na stronie m.in. strona www oraz OLX

Cotamuwas

Czy zarobię w Technisacie średnią krajową?

Były robol
@Cotamuwas

Średnią krajową?? haha dobre. Ludzie stąd uciekają i idą po sąsiedzku do Preh-a, bo tam więcej płacą. Uwierz jakby była średnia krajowa, to by ludzi nie brakowało. Ba nawet sąsiadów za wschodu by nie zatrudniali.

xxx

Szał. Tak jest. Zwłaszcza, że średnia krajowa w Polsce to 4500 złotych. Jutro piszę podanie do Technisatu

Witam potrzebuje telefon do preh na miela mocny33@vp.pl

Zuzanna

@Marco, tak jak wcześniej pisałam, może warto kogoś przekierować w takiej sytuacji? Rozumiem, wasze wzburzenie ale na pewno przydałoby się tutaj wyjaśnienie drugiej strony. Ze względu na to, że porównywania do obozów pracy, są naprawdę nie na miejscu i dość mocno oskarżają firmę, która nie zabiera stanowiska.

Marco

Pozdrawiam wszystkich troli co piszą, że Technisat to spoko firma. Pracownicy traktowani są przedmiotowo, a nie podmiotowo. Obecna sytuacja na rynku dolnośląskim odzwierciedla nowoczesny kapitalizm, będący niewolnictwem XXI wieku. Liczy się zysk, a nie poszanowanie jednostki ludzkiej. Obozy pracy- tak można nazwać największe zakłady w naszym regionie: Tarczyński, Technisat, Rokita, LG, Samsung.

Zuzanna

Dziękuję za odpowiedź @aktualny pracownik, zawsze warto roztrząsać takie kwestie, chociażby dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić w przyszłości. Myślałeś o tym, żeby skierować na forum osoby, które nie do końca zdają sobie sprawę z sytuacji? To miejsce gdzie toczy się wymiana informacji, więc może kierownictwo mogłoby wyciągnąć z tego jakieś wnioski.

Jasiek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o Technisat? Nie ma idealnej firmy, wszędzie i zawsze mogą wydarzyć się jakieś kłopoty. Może jednak warto zawalczyć o miejsca pracy? Dobrze, że teraz jest małe bezrobocie ale to się może zmienić!

Zuzanna

@aktualny pracownik dość obszernie opisałeś swoje stanowisko wobec pracodawcy - to bardzo duża pomoc dla potencjalnych pracowników. Pojawia się jednak pytanie - co dokładniej zatrzymało Cię w firmie? Czasami zestawienie plusów i minusów jest potrzebne, aby móc nabrać do pewnych rzeczy dystansu.

Aktualny pracownik
@Zuzanna

Dlaczego tu jeszcze pracuję?bardzo dobre pytanie.Chyba z przyzwyczajenia,ale mam nadzieję,że to już niedługo się zmieni. Dlaczego związki nic nie robią? A dla kogo? Dla tych nielicznych którzy w związkach pozostali i nie dali się zastraszyć lub przekupić. Ci co zostali i tak założyli związki nie dla siebie,bo to oni pierwsi narazili się zarządowi za co dostali 300zł nagrody,myślę,że szkoda rozstrząsać ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat Digital Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TechniSat Digital Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 978 ocen.

TechniSat Digital Sp. z o.o.