Opinie o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SFA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SFA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFA Polska Sp. z o.o. w Czeladź

niedoszły pracownik

Witam Miałam mieć spotkanie w spr. pracy na produkcji, dwa tyg. temu i zmarnowałam swój czas ponieważ przyjechałam na umówione spotkanie po trzym od razu w recepcji usłyszałam ,że Pani która miała się ze mną spotkać spóżni się o 30min. Czekanie wydłużyło się do godz. po czym miły Pan z ochrony zadzwonił do swojej kierowniczki i mówi, że Pani czeka wsp.pracy od godz. a ona mu na to ,że będzie za 30min , albo mam umówić sie na inny termin.Żenada jak wiedziała, że ma napięty grafik mogła sama odłożyć spotkanie, a nie robić ludżi w bambuko.

Krzysztof
@niedoszły pracownik

To prawda. Słabe takie zachowanie już na wstępie. I jak to się skończyło? Poczekałaś czy rozmowa była w innym terminie? Bo z nicku wynika ze chyba się nie przyjęłaś co?

Jaka jest płaca spawacza w firmie i jakie środki ochrony ma spawacz

Słabiutko bez soboty to 3 nie weźmiesz a ochrona to minimum ale zapraszamy

To rzeczywiście słabiutko za 3 to może sobie jakiś janek robić

Krzysztof

Za soboty więcej płacą bo liczą to jako nadgodziny i dlatego stawka wyższa? Ze wszystkimi sobotami z tysiaka więcej się dostanie?

Wyzysk za marne grosze. Omjac z daleka ten przybytek.

Praca bez prezerwatyw. Omjac z daleka ten przybytek.

Firma
@Anonim

Mam nadzieje !!!! Lizon i spółka !!!! Szerokim łukiem nawet nie cz bo wyko ie w was jak będzie trzeba !!!!

Szczęśliwy

ha ha ha ale jaja nasi kierowcy zakładowi dostają tak marne wypłaty że muszą przychodzić do pracy w soboty. Ja ze swej strony apeluje do dyrekcji o zrównanie wynagrodzenia kierowcom do pracowników produkcji nie może być dyskryminacji każdy musi dobrze zarabiać a 2600 zł na ręke to spokojnie w dhl czy innym gls można zarobić może warto coś zmienić by więcej czasu spędzić z żoną, dziewczyną czy dziećmi

ALI

20 osób do zwolnienia FIAT stoi kontrola w 1 kolejności nierobów jest wiele a w biurze improwizacja pełną parą ,,,ten zakład to WIELKIE (usunięte przez administratora) z lat 90

Operator

Czy to prawd że będą zwolnienia w firmie?

Lewis Hamilton
@Operator

Czyli zawsze jest nadzieja

Czy SFA Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Biuro

Tak oczywiście

Szanowna dyrekcjo! Uprzejmie prosimy o zapewnienie nam dostatecznej ilości mydła i ręczników. Ponieważ w dobie pandemii musimy często myć ręce. Za pozytywne załatwienie naszej prośby uprzejmie dziękujemy. Pracownicy

????

W (usunięte przez administratora) człowiek przyjechał po odbiór papierów przez agencję pyta się gdzie dokładnie odebrać a wy z morda baby (usunięte przez administratora) . Nawet człowiek ich nie odebrał bo nie wiedział gdzie i został wyproszony i w dodatku usłyszać NARA zarąbisty zakład pracy znaczy się obuz. !

Edyta
@????

A jak z zapleczem czy jest czysto szafki toalety itp?

@????

No (usunięte przez administratora) masz racje !!!! Pracuje już trochę w Sfa .

Iro

Pracuje już trochę w firmie Sfa. Powiem tak jak dla mnie praca ok ,ale co niektórzy są bardzo nie mili i bezczelni. Nie mówię tu o pracownikach takich jak ja. :) pracowałam w wielu zakładach, ale takich ludzi nie spotkałam!!! Pozdrawiam

Irmina
@Iro

No fakt masz rację są tacy ludzie. Ale moje zdanie takie że każdy powinien pilnować swojego cyrku i swoich małp. A tam jest inaczej każdy tylko obgaduje.

@Irmina

Niestety, to prawda obgadywanie idzie pełną parą . I bezczelność niektórych ludzi aż widać na twarzach.

Jaki jest styl zarządzania w SFA Polska Sp. z o.o.?

Lewis Hamilton

Włoski jak w czeskim filmie

Totalny (usunięte przez administratora) Omijać z daleka.

Logistyka

:D w przenośni i dosłownie

Zadowolony

Praca jest rewelacyjna, mistrzowie z sercem do ludzi, o brygadzistach nie wspomnę, to fakt.Praca oczywiście nieskazitelna wszyscy uśmiechnięci i radośni, szef zawsze pogodny, zawsze udzieli rady.W pracy "normy" są to fakt a gdzie ich nie ma, ale zawsze z uśmiechem na ustach można je robić, na co komu przerwy, skoro są "normy"

@Zadowolony

I wtedy się obudziłeś buahahahahaha

Tik

Czytam te wpisy i masakra 2500 na start ja pracuje 7 lat wyplata za luty 20 dni roboczych 160 godzin bez soboty 2160 na reke jak zyc pytam?

Tak
@Tik

Trzy soboty i masz 2500 tak dla wyjaśnienia gdy masz jedną zmianę jak na świniarni

Obserwator
@Tik

I to jest właśnie wprowadzanie w błąd 2500 ale..... z trzema sobotami.

Zly

Witam co sie dzieje na zakladzie recznikow papierowych i mydla brak na 2 zmianie gdzie sa sprzataczki.Na zaklad zostaja wpuszczani pracownicy z goraczka co malo problemow nie dosc ze malo ludzi pracuje to co jeszcze kwarantana dla wszystkich.Gdzie jest BHP ludzie ogarnijcie sie bo bedzie za pozno.

Edyta
@Zly

Poważnie ręczników i mydła nie ma to podstawa higieny.

Totalne (usunięte przez administratora) Omijać ten zakład z daleka.

Zakład bez perpktyw Wyzysk za marne grosze.Omjac ten zakład z daleka.

Małgorzata
@Anonim

Piszesz o wyzysku za marne grosze jednak zapewne w firmie nie brakuje pracowników więc jednak ktoś za te pieniądze pracuje. Każdy ma inne zdanie dotyczące zarobków i dla innych dana pensja może być w porządku. Chętnie dowiedziałabym się na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie. Napiszesz?

Gall Anonim
@Małgorzata

Od 3 tysięcy na rękę wzwyż w zależności od stanowiska i stażu pracy.

Włodek
@Gall Anonim

Na jakiej podstawie piszesz 3 tysiące wzwyż? Masz podgląd do zarobków pracowników? Wyrażasz opinie nie znając stawek na danych stanowiskach pracy, operator maszyn dostaje ok 2400-2500 na rękę bez dodatkowych sobót, więc gdzie tu 3 tysiące ?! Skoro jesteś tak wspaniale poinformowany , uważam że nie powinieneś pisać takich głupot, trochę szacunku do ludzi , o zarobkach dowiadują się już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej więc po co to żałosne przedstawienie

Przepracowany
@Włodek

Brawo Włodek

@Gall Anonim

3 tysiące? Ja nawet nie zrobię 2500 chyba że z sobota ! A sobota powinna być po to żeby dorobić A nie zarobić!!

Ewelina
@Włodek

Piszecie bzdury ja zarabiam jako operator 3700 netto i nie narzekam.Nie pasuje to się zwolnić nieroby

@Gall Anonim

Chyba w biurze. Ludzie z produkcji robią za najniższa krajowa

Sfa to firma bez perspektyw . Omijać tą firmę z daleka.Wyzysk za marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o SFA Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w SFA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFA Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 4243 ocen.
  • Wojkowicka 14A
    41-250 Czeladź