delima

Rumia

Opinie o delima

LIDZIA 2010-03-29 09:36:23
JA wam powiem ,ze ten niby menager to [usunięte przez moderatora] z suchego tak pieknie i ładnie pisze o delimie a nie pisze ,ze uciekla z tamtad przed feralna inwenteryzaja wie ze namieszal jako kierownik niezle -jego dzial straty poniosl i poprostu zwial a pisze delkitanie ze odszedl sam bo znalazl prace w innym markecie to sie zgadza ale nie napisal dlaczego ja znalazl w innym bo namieszal czlowiek
pracujaca 2010-03-29 09:40:42
A dlaczego czepiacie sie [usunięte przez moderatora] normalny fajny oddany kierownik nigdy nie przeklnął -przeklinac to najlepiej to robi kierownik [usunięte przez moderatora] miesa ,moze na miesko klnie hahah same takie jada z jej ust do nas nie cacka sie i faktycznie niezly przyklad daja kierownicy [usunięte przez moderatora] ida sobie na papierosa w ciagu dnia chyba ze sto razy i to daleko sie idzie nie za sciane czyli policzcie sobie ile ma w sumie taki kierownik przerwy niezly przyklad daja tam kierownicy-nie mam odpowiedniego wyksztalcenia ale mysle ze bylabym lepszym kierownikiem od teraqzniejszych i od tej grubej blondyny z kas ktora jak sie okazalo nie mka sredniego wyksztalcenia to juz tak mozna ?po podstawowce na takim stanowisku?
niewazne kto 2010-03-29 18:25:26
ja pracuje w delimie czasami jest cieszko ale ogólnie ekipa jest Oki szczególnie [usunięte przez moderatora] jak się zatrudniam jeszcze nigdy z jej strony nie usłyszałam nic złego ,a to co zauważam to każdy każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia dziewczyny niby się koleguj ale za plecami się obgadują
klientka 2010-03-29 19:06:20
JAK JESZCZE RAZ ZOBACZE na tym zasranym forum ze ktos jedzie po [usunięte przez moderatora]. to ta osobe znajde i do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nakopie!!!!!!!!!!!. a tak po za tym jestem klientka delimy i nigdy nie usłyszałam od strony [usunięte przez moderatora] ze wrzeszczy na kasjerki!!!!!!!!!!! co to za bzdury !!!!!!!
pewnie piszą to osoby ktore zostaly zwolnione dyscyplinarnie !!!!!!! zalosne!!!!
anonim 2010-03-29 19:47:40
Jak na klientke delimy to malo slyszalas i widzialas "klientko"...!!! Od razu widac za [usunięte przez moderatora] jest bardzo zarozumiwla i nosi sie jak paw mimo ze duzo jej brakuje... Napewno brajuje jej rozumu i wyksztalcenia!!!
anonim 2010-03-29 19:56:04
anonim.... bohaterka zza monitora...piszesz brakuje wyksztalcenia !!!! a ty pewnie jestes po studiach i nawet pisac nie potrafisz :) hehe
Helena 2010-03-29 20:04:32
Serdeczności , lubię robić zakupy w waszym sklepie jesteście wspaniałe miłe dziewczyny brawo ! tak trzymać życzę wszystkim Wesołych Świąt i pełni łask od Chrystusa Zmartwychwstałego
anonim 2010-03-29 20:05:08
Calkiem nie zle zdanie masz ''agresorze'' o swoich kolegach i kolezankach z pracy mowiac o nich [usunięte przez moderatora]. Byc moze i tacy tez sa wsrod nas ale na pewno nastepny czlowiek bez matury nie bedzie nam zwracal uwagi. Zrob mature a potem pogadamy o [usunięte przez moderatora]... Miejsce w socjalnym zawsze znajdziesz bo jak sie nie wiele robi tylko duzo gada to zawsze znajdzie sie wolne miejsce!!! O [usunięte przez moderatora] nie musimy nic wiedziec bo jej zycie nas nie interesuje ale kazdy dobrze widzi jak zachowuje sie w pracy i co soba reprezentuje a to wystarczy...
byla pracownica 2010-03-29 20:30:08
"Wybila sie dzieki doswiadczeniu"... Kogo ty oszukujesz? Doskonale wszycscy wiedza dzieki komu ona sie wybila ale na pewno ten ktos nie nazywa sie "doswiadzczenie"... Wybila sie niestety "na zwolnieniu..." p. [usunięte przez moderatora].
Pinky 2010-03-29 21:25:11

Czyżby to pisała Beatka P. He,he,he ?
Marian i Helena 2010-03-29 21:25:41
WESOŁEGO ALLELUJA !
życzą Wszystkim pracującym w Galerii Rumia na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy.
bond 2010-03-29 22:44:16
Te "agresor" ty to juz sie zwalniasz od odejscia poprzedniego menagera wiec to zadna nowina i juz nikt w to nie wierzy... Wez sie lepiej do pracy nierobie i zarozumialcu bo kto cie przyjmie do pracy i gdzie bedziesz sie mogl tak obijac jak w delimie.
olka 2010-03-30 08:26:25
Właśnie odchodzi ,odchodzi i odejsc nie moze juz 5 miesiecy a łeb do gory nosi jakby jajo zniosl uciekaj gdzie indziej[usunięte przez admina]
klientka 2010-03-30 09:48:58
Niefajnie robi się zakupy w delimie.Warzywa i owoce z daleka wygladaj rewelacyjnie gdy sie do nich podejdzie to widac dopiero co w trawie piszczy zgnilki stare sa poprzeplatane z nowymi oj spada ta delima,ceny sie nie zgadzaja a kasa jedna czynna na calym ciagu kto tym balaganem zarzadza?
Tadek 2010-03-30 13:18:58
a ja wspolczuje tym ktorzy musza tym zarzazac!!! wspoczuje calemu kierownictwu, bo dzieki temu forum widac z kims sie musza na codzien uzerac, i widac czym sie pracownicy zajmuja i co maja w glowie zamiast pracy. Z tego co widać chcieliby caly dzien na papierosku siedziec, podniecac sie nowymi wpisami na forum i zasrywac kibel, ja bym nie wytrzymał z takimi ludzmi, naprawde godne podziwu
Adzia 2010-03-30 14:56:54
To JEST SLUCHAJCIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JAK NIC.prawa pracownika kierownictwo ma gdzies ,licza sie tylko ich potrzeby i prawa a my smiecie robimy wszystko za psie pieniadze najgorzej platna firma w trojmiescie ludzie szukajcie sobie godnej pracy za godziwe pieniadze z normalnym szefostwem....tu jest gorzej niz w [usunięte przez admina] ludzie posluchajcie mnie.pozdrawiam
anonim 2010-03-30 18:17:09
Ale ktos spierd...... robote przy rekrutacji w tej Delimie!
ewa 2010-03-30 18:39:38
hihi same [usunięte przez admina] tam pracują z urzedu pracy pozatrudniane po podstawowej szkole i zawodowce na kierowniczych stanowiskach sie szarogęsią sie co niemiara .[usunięte przez admina]gdzie ci co rekrutowali mieli oczy ?
alabama 2010-03-30 19:00:20
kierowników rekrutował wielmożny pan Wojciech. mnie rekrutowała Alicja w urzędzie pracy w rumii i ktoś z centrali - taka niższa kobitka
Klientka 2010-03-30 19:25:31
Warzywa ładne. Na mięsnym też spoko...nawet tanie wędliny. Pieczywo, dość duży wybór. Na życzenie Panie nawet ciepłe bułeczki wypiekają :) Chemia dość mała. Słodycze, fajny wybór. Napoje i alkohole..jest co wybierać. Nabiał bardzo dużo do wyboru, czasem się zastanawiam z 20 minut co wziąć. Ciasta ok. Mrożonki za drogie. Fajne promocje jednodniowe..
anonim 2010-03-30 19:29:44
ja rowniez wspolczuje kierownictwu ze musi sie z takimi ludzmi uzerac, kazdy kto mial ludzi pod soba wie jak to naprawde jest z pracownikami...!!!
pracownik 2010-03-30 19:32:00
dobra, zmiana skonczona, mozna spokojnie rozsiasc sie po pracy i zaczaj jechac na kogos, hmm kogo by tu........
DelimaMan 2010-03-31 11:54:57
oo, wkoncu ktos normalny, ja tez sie zgadzam, wszystko jest ok, kasa jest jaka jest, nie duża alo to było wiadomo przed rozpoczeciem pracy, atmosfera jest ok, kilku idiotow i aferzystow jest jak wszedzie, ale czesc juz nie pracuje i wylewa zale na tym forum, pozostali ktorzy tu pisza, to ci ktorzy nie dostali awansu, a mysla ze sa jedynymi i najlepszymi kandydatami na wyzsze stanowiska i teraz knuja co by tu zrobic (kazdy chyba wie o torych panach i paniach mowa), i pisza ze kierownictwo do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bez szkoly, bo sie inteligenci nie dostali i nie umija zrozumiec czemu heh
pozdrawiam wszystkich normalnych pracownikow
anonim 2010-03-31 11:57:09
Ja przynajmiej jestem ocalona i ciesze sie ze wyszlam z tego balaganu i motłochu -same wiesniaki i lizusy tam pracuja [usunięte przez administratora]
anonim 2010-03-31 14:44:36
sam motłoch tam pracuje na kierowniczych stanowiskach ,pracownicy hali,miesa ,kasjerki sa ok cukiernia zmanierowana a warzywa beznadzieja.[usunięte przez administratora]
abcd 2010-03-31 19:21:50
Witam wszystkich...
Tez bylam pracownikiem delimy i powiem szczerze ze jestem zaskoczona tym co tu piszecie. Ja co prawda odeszlam ale tesknie za delima i za kolegami i kolezankami. Wg mnie ekipa spoko sklep tez a jesli chodzi o kierownictwo to kazdy czlowiek jest inny nikt wam nie kaze ich lubic ale chociaz tolerowac. Tak naprawde nikt was na sile nie trzyma-taka brutalna prawda.Ale moglibyscie sie juz przestac wyzywac bo to z pewnoscia nie robi milej atmosfery w pracy. Aha i jeszcze jedno ja tez bylam zwyklym pracownikiem i to normalne ze czasem jest dobrze a czasem nie no niestety takie jest zycie. pozdrawiam
kasjerka 2010-04-01 17:46:39
wlasnie, wlasnie - ja na swoja pensje musze tutaj ciezko zapracowac - [usunięte przez administratora]
kasjerka 2010-04-01 19:57:38
no ja dostalam ostatnio wyplate tak mala ze jej prawie nie zauwazylam ,dobrze ze talony byly
ocalona 2010-04-08 16:57:49
[usunięte przez administratora]ja juz pracuje gdzie indziej i sie ciesze ze sie wyrwalam
klienci 2010-04-14 19:28:37
Byłam z mężem w tym waszym sklepie, nie interesują mnie wasze prywatne animozje, praca w markecie nie jest ani zbyt ambitna, ani wymagająca ale co Wam wszystkim tam polecam to WEZCIE SIĘ DO PRACY ,po ostatniej wizycie wróciłam do domu, wypakowałam zakupy i ,o zgrozo znalazłam 2 przeterminowane produkty - mieszkam w Gdyni i nie miałam już ochoty do was nawet wracać, tymbardziej będe odradzać moim znajomym wizytę u was. Jednak Tesco jest bliżej mojej dzielnicy, pewniejsza i na 100% tańsza !!! a pradukty najczęściej kupowana u nas w domu również dostępne. Już nie wspominając o tej pożal się boże galerii :/
anonimowa 2010-07-09 17:54:51
Jaki bezsens za cały miesiąc tylko 980 i pare złotych sie dostało. Jak można za to żyć, co to za wypłaty na taki sklep
Kruszyna 2010-08-01 10:36:42
Dziękuję Wszystkim za współpracę! czytając poprzednie komentarze robi mi się wstyd nikt nikomu nie kazał się zatrudniać a poziom wypowiedzi i pisownia świadczą o poziomie inteligencji osób piszących.
Ja będę miło wspominał te kilka miesięcy pracy, poznałem wiele fantastycznych osób !!!!
anonim 2010-08-07 19:57:43
Wy macie [usunięte przez administratora] w tych glowach hahaha. smiac mi sie chce pajace z was. widzieliscie na co sie godzicie za ile bd pracowac wymir czasowy pracy tez znaliscie . Jak chcieliscie wyjsc wczesniej to nikt nie stawial problemu albo miec dzien wolny to jak Pani[usunięte przez administratora] zmieniala dla was caly grafik to jzu sie nie pamieta co? Wrzuccie na luz a w tym sadzie i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdzialacie.
slonik 2010-08-08 15:49:24
Anonim ale własnymi spostrzeżeniami można się chyba podzielić z resztą czytających to forum ,prawda? Ogólnie to cała ta firma jest dość śmieszna, czyli i wszystkie pracujące w niej osoby...dość logiczne stwierdzenie z twojej strony. Naturalnie że wiedzieliśmy, ale że jest syf i totalna żenada z pensją to po prostu FAKT. Z braku laku pracujemy nadal w tym markecie, jednak....i tutaj żadna siła nie pomoże - to prędzej czy pózniej samo padnie, systematycznie spadające obroty, ostatnie miejsce w tajemniczym..(dla kierowników)rankingu i ogólna dolina to chyba dość dosadne sygnały że jest cieniutko z Delimą w Rumi. Zresztą kto czyta, a nie był w naszej wypasionej galerii zapraszam, dużo powietrza, pracowników i coraz mniej liczni kupujący - kolejny FAKT. Najabrdziej zabawny to jest właściciel tego całego niedochodowego BISNESU:))) - kolejny FAKT. A ty kto jesteś w tej całej popierdułce????
Stefano 2010-08-19 20:57:42
Wina będzie jedna i nie po stronie pracowników - nie trafiona lokalizacja, oszczędności na pracownikach, brak wizji tej całej zabawy - brak klientów to podstawa, w 48% pusta galeria, itd. Nie ma co komentować na forum, każdy kto chcę zobaczyć marną galerię handlową - zapraszamy, ewenement:)
Mirka 2010-08-20 16:03:25
A inny temat to podejście pracowników, fakt. Tylko że 1000 zł wypłaty to u was szczyt możliwości dla pracownika, to o czym my tutaj rozmawiamy. Jaka płaca - taka praca - chyba że szukacie murzyna:)))
A i na tym czy będzie, nie będzie istnieć ten sklep to ogólnie nic mnie nie interesuje, nie ten to inny market ,jest ego mnóstwo na rynku
xxx 2010-09-30 15:11:35
każdy kto uważa że haruje jak wół w Delimie to naprawdę grzeszy chyba nigdzie więcej nie pracował bo nie wie co to ciężka praca.
haha 2010-10-20 22:17:54
co za syf
anonim 2010-11-24 11:50:32
klientow brak, pieniedzy brak, pomyslu brak, a jestem ciekaw czy pracuje jeszcze osoba co badala teren pod lokalizacje zanim delima sie otworzyla. przeciez to polmozg musial byc.
xxx 2011-02-22 12:27:04
( usunięte przez administratora )o , aby kazdy tak myslal i pracowal jak ona to sklep jakos by funkcjonowal, a tak tonie.
anonim 2011-04-05 19:49:36
delima rumia to bardzo fajny sklep..czysto...ciekawa oferta..jeszcze niedawno niekupowałem tu wedlin,ale ostatnio widzę dużą poprawę..pracownice na miesnym miłe,starają się.życzę wam optymizmu,usmiechu...ciekawe kto tak odmienił ten sklep..nowa pani kierownik czy pracownicy,ktorzy zrozumieli,że w grupie siła..a na premie też przyjdzie czas.....
Biedronka 2011-04-12 16:11:07
Ta ostatnia wypowiedz niepotrzebnie jest wulgarna. Fakty same się obonią - w Delikatesach Delima płacą do 1000 zł dla pracowników niższego szczebla, a w Dyskoncie spożywczym jakim jest Biedronka 1300 - konkret. To są delikatesy jedynie z nazwy, ładnie opakowana Stokrotka, kierownictwo tego nietrafionego projektu chcieliby stworzyć luksusowy sklep skąpiąc na każdym kroku ,tak się nie da:) Pozostaje ładne opakowanie, i to jest wszystko
xxx 2011-08-21 12:38:19
Sklep porazka, wyszkolenia , a kierownictwo nietety personel kiepski , bez przeszkolenia , a kierownictwo bez mozgu. no bo kto tam przyjdzie rzadzic , jak miejsce niewypal . zero rozwoju.
anonim 2011-09-14 23:17:09
Beznadziejna firma!!!!!Niektóre osoby które tam pracują to siedzą w socjalu i plotami się tylko zajmują,oczywiście jak ( usunięte przez administratora )ie ma!!!!Szkoda mi jest tych osób co tam ciężko pracują bo i tak nic z tego nie mają!No chyba że łaskawe kierownictwo przyzna premię uznaniową( usunięte przez administratora )o na waciki im zostanie.he he he.....
PRACOWNIK 2011-12-10 21:39:24
To jak ci tak źle to zmień prace ,ale z takim nastawieniem wątpię żebyś znalazła prace odpowiadającą twoim wymaganiom .Ja uważam że pensja jest adekwatna do zadań które od nas wymagają. Atmosfera jest dużo lepsza niż za czasów [usunięte przez administratora] ,ale chyba po prostu mamy za dobrze skoro tak narzekacie . Nasza Pani Menager jest wspaniałą osobą gdyby nie ona delima by już dawno splajtowała a wy wszyscy albo część z was była by bez pracy może wtedy byście docenili to co wam się ofiaruje spokój i świetną atmosferę . Wiem że i tak po mnie pojedziecie ale mi to lotto za długo tam pracuje żeby przejmować się waszą opinią bo wiem że ciężka praca jest tam doceniana !!!
:) 2011-12-14 21:05:49
Ogólnie Delima w Galerii Rumi to super sklep, miła obsługa,mili ochroniarze,a więc Mam takie pytanie może dość nietypowe, ale może ktoś mi napisać jak ma na imię jeden ochroniarz w delimie w Rumi, taki ze śniadą karnacją ,młody, bo wiem że jest pan[usunięte przez administratora] a bym chciała się dowiedzieć o imię tego jednego ochroniarza :) proszę o odpowiedź
Helena 2014-04-01 21:28:13
Wszystkim pracownikom Delimy serdecznie dziękuję, żałuję ,że Delimu już nie będzie to moj ulubiony sklep
Mirooss 2014-11-22 22:27:44
Delima przypadkiem nie zmieniła szyldu na Stokrotka ??
ment 2015-02-22 07:40:26
Jeżeli wielki szyld pokazujący zmianę Delimy w Stokrotkę i informacje w gazetach internetowych są sprawdzonymi informacjami to tak. Delima to teraz Stokrotka, w sumie to już od ponad roku. Na pierwszy ogień poszła Delima w Lublinie w pewnym centrum handlowym. W sumie to szkoda o Delimie mialem zawsze dobre zdanie.
hj 2016-05-15 22:29:53
@elka jesteś pewna? No to faktycznie to byłaby całkiem dobra informacja. Lubie obsługe w stokrotkach
Zostaw swoją opinię o delima - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie delima