Opinie o Delima w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delima. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Delima o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima w Rumia

Adam Nowy wpis

A czyli to stara stokrotka tak? A właściciel ten sam?

hj Nowy wpis

@elka jesteś pewna? No to faktycznie to byłaby całkiem dobra informacja. Lubie obsługe w stokrotkach

ment Nowy wpis

Jeżeli wielki szyld pokazujący zmianę Delimy w Stokrotkę i informacje w gazetach internetowych są sprawdzonymi informacjami to tak. Delima to teraz Stokrotka, w sumie to już od ponad roku. Na pierwszy ogień poszła Delima w Lublinie w pewnym centrum handlowym. W sumie to szkoda o Delimie mialem zawsze dobre zdanie.

Helena

Wszystkim pracownikom Delimy serdecznie dziękuję, żałuję ,że Delimu już nie będzie to moj ulubiony sklep

Mirooss Nowy wpis
@Helena

Delima przypadkiem nie zmieniła szyldu na Stokrotka ??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Delima? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ogólnie Delima w Galerii Rumi to super sklep, miła obsługa,mili ochroniarze,a więc Mam takie pytanie może dość nietypowe, ale może ktoś mi napisać jak ma na imię jeden ochroniarz w delimie w Rumi, taki ze śniadą karnacją ,młody, bo wiem że jest pan[usunięte przez administratora] a bym chciała się dowiedzieć o imię tego jednego ochroniarza :) proszę o odpowiedź

PRACOWNIK

To jak ci tak źle to zmień prace ,ale z takim nastawieniem wątpię żebyś znalazła prace odpowiadającą twoim wymaganiom .Ja uważam że pensja jest adekwatna do zadań które od nas wymagają. Atmosfera jest dużo lepsza niż za czasów [usunięte przez administratora] ,ale chyba po prostu mamy za dobrze skoro tak narzekacie . Nasza Pani Menager jest wspaniałą osobą gdyby nie ona delima by już dawno splajtowała a wy wszyscy albo część z was była by bez pracy może wtedy byście docenili to co wam się ofiaruje spokój i świetną atmosferę . Wiem że i tak po mnie pojedziecie ale mi to lotto za długo tam pracuje żeby przejmować się waszą opinią bo wiem że ciężka praca jest tam doceniana !!!

Beznadziejna firma!!!!!Niektóre osoby które tam pracują to siedzą w socjalu i plotami się tylko zajmują,oczywiście jak (usunięte przez administratora)ie ma!!!!Szkoda mi jest tych osób co tam ciężko pracują bo i tak nic z tego nie mają!No chyba że łaskawe kierownictwo przyzna premię uznaniową(usunięte przez administratora)o na waciki im zostanie.he he he.....

xxx

Sklep porazka, wyszkolenia , a kierownictwo nietety personel kiepski , bez przeszkolenia , a kierownictwo bez mozgu. no bo kto tam przyjdzie rzadzic , jak miejsce niewypal . zero rozwoju.

Biedronka

Ta ostatnia wypowiedz niepotrzebnie jest wulgarna. Fakty same się obonią - w Delikatesach Delima płacą do 1000 zł dla pracowników niższego szczebla, a w Dyskoncie spożywczym jakim jest Biedronka 1300 - konkret. To są delikatesy jedynie z nazwy, ładnie opakowana Stokrotka, kierownictwo tego nietrafionego projektu chcieliby stworzyć luksusowy sklep skąpiąc na każdym kroku ,tak się nie da:) Pozostaje ładne opakowanie, i to jest wszystko

delima rumia to bardzo fajny sklep..czysto...ciekawa oferta..jeszcze niedawno niekupowałem tu wedlin,ale ostatnio widzę dużą poprawę..pracownice na miesnym miłe,starają się.życzę wam optymizmu,usmiechu...ciekawe kto tak odmienił ten sklep..nowa pani kierownik czy pracownicy,ktorzy zrozumieli,że w grupie siła..a na premie też przyjdzie czas.....

xxx

(usunięte przez administratora)o , aby kazdy tak myslal i pracowal jak ona to sklep jakos by funkcjonowal, a tak tonie.

klientow brak, pieniedzy brak, pomyslu brak, a jestem ciekaw czy pracuje jeszcze osoba co badala teren pod lokalizacje zanim delima sie otworzyla. przeciez to polmozg musial byc.

haha

co za syf

xxx

każdy kto uważa że haruje jak wół w Delimie to naprawdę grzeszy chyba nigdzie więcej nie pracował bo nie wie co to ciężka praca.

Mirka

A inny temat to podejście pracowników, fakt. Tylko że 1000 zł wypłaty to u was szczyt możliwości dla pracownika, to o czym my tutaj rozmawiamy. Jaka płaca - taka praca - chyba że szukacie murzyna:))) A i na tym czy będzie, nie będzie istnieć ten sklep to ogólnie nic mnie nie interesuje, nie ten to inny market ,jest ego mnóstwo na rynku

Stefano

Wina będzie jedna i nie po stronie pracowników - nie trafiona lokalizacja, oszczędności na pracownikach, brak wizji tej całej zabawy - brak klientów to podstawa, w 48% pusta galeria, itd. Nie ma co komentować na forum, każdy kto chcę zobaczyć marną galerię handlową - zapraszamy, ewenement:)

slonik

Anonim ale własnymi spostrzeżeniami można się chyba podzielić z resztą czytających to forum ,prawda? Ogólnie to cała ta firma jest dość śmieszna, czyli i wszystkie pracujące w niej osoby...dość logiczne stwierdzenie z twojej strony. Naturalnie że wiedzieliśmy, ale że jest syf i totalna żenada z pensją to po prostu FAKT. Z braku laku pracujemy nadal w tym markecie, jednak....i tutaj żadna siła nie pomoże - to prędzej czy pózniej samo padnie, systematycznie spadające obroty, ostatnie miejsce w tajemniczym..(dla kierowników)rankingu i ogólna dolina to chyba dość dosadne sygnały że jest cieniutko z Delimą w Rumi. Zresztą kto czyta, a nie był w naszej wypasionej galerii zapraszam, dużo powietrza, pracowników i coraz mniej liczni kupujący - kolejny FAKT. Najabrdziej zabawny to jest właściciel tego całego niedochodowego BISNESU:))) - kolejny FAKT. A ty kto jesteś w tej całej popierdułce????

Wy macie [usunięte przez administratora] w tych glowach hahaha. smiac mi sie chce pajace z was. widzieliscie na co sie godzicie za ile bd pracowac wymir czasowy pracy tez znaliscie . Jak chcieliscie wyjsc wczesniej to nikt nie stawial problemu albo miec dzien wolny to jak Pani[usunięte przez administratora] zmieniala dla was caly grafik to jzu sie nie pamieta co? Wrzuccie na luz a w tym sadzie i tak (usunięte przez administratora) zdzialacie.

Kruszyna

Dziękuję Wszystkim za współpracę! czytając poprzednie komentarze robi mi się wstyd nikt nikomu nie kazał się zatrudniać a poziom wypowiedzi i pisownia świadczą o poziomie inteligencji osób piszących. Ja będę miło wspominał te kilka miesięcy pracy, poznałem wiele fantastycznych osób !!!!

anonimowa

Jaki bezsens za cały miesiąc tylko 980 i pare złotych sie dostało. Jak można za to żyć, co to za wypłaty na taki sklep

Zostaw merytoryczną opinię o Delima - Rumia

Delima