Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

mordek

witam - chcialbym sie dowiedziec jak wyglada w firmie sprawa z kierownictwem? czy to sa ludzie w porzadku czy wszystkowiedzacy bogowie? czy praca jest ciezka i czy warto tam pracowac i jakie sa warunki awansu i jaka podstawowa pensja, z gory dzieks

qw11

Czy będą jakieś przyjęcia na magazyn ???

STARA ŚPIEWKA.

OCH,JAK MIŁO JEST WEJŚC TUTAJ PO PARU LATACH I POCZYTAC O TEJ "POŻAL SIĘ BOŻE,FIRMIE".CZYTAJĄC WYPOWIEDZI WNIOSKUJĘ ŻE,JAKIE SZAMBO BYŁO,TAKIE JEST.PRZY CZYM MÓWIĄC SZAMBO,UŻYWAM SUBTELNEJ NAZWY TEGOŻ PRZYBYTKU.LUDZIE JAK TO LUDZIE,LUBIĄ POPSIOCZYC I PONARZEKAC. ALE JAK TO ŚWIADCZY O "RZĄDZĄCYCH W ZAKŁADZIE" W KTÓRYM PRZEWINĘŁO SIĘ JUŻ TYSIĄCE LUDZI Z OKOLICZNYCH WIOSEK I MIAST?CÓŻ TO ZA KADRA KTÓRA NIE POTRAFIŁA DO TEJ PORY SKOMPLETOWAC ZESPÓŁU FACHOWCÓW I JEDYNE CZYM SIĘ ZAJMUJE TO ZWALNIANIE POD BYLE PRETEKSTEM CZY MÓWIĄC KOLOKWIALNIE,"ZA G..."(CZYT.BO MI SIĘ TAK PODOBA)Z WYPOWIEDZI WNIOSKUJĘ ŻE NADAL PRACUJĄ TAM CI SAMI KIEROWNICY I LIDERZY LUB TEŻ ICH POPLECZNICY,WSPANIAŁA EKIPA "NA SZWACH" I POJEDYŃCZE OSOBY KTÓRE CZEKAJĄ NA EMERYTURKĘ ALBO TEŻ CI,CO ROBIĄ,BO NIE MAJĄ ŻADNEJ ALTERNATYWY.RESZTA TO "WPADŁAM/EM NA CHWILĘ"I JAK SZYBKO PRZYSZLI,TAK SZYBKO POSZLI.ALBO TEŻ ICH POPROSTU ZWOLNIONO BO SIĘ "WYŻEJ SIEDZĄCYM" ICH GĘBA NIE SPODOBAŁA BĄDŹ ZA DUŻO PRAWDZIWYCH ZDAŃ WYPOWIEDZIELI PRZY NIEODPOWIEDNIEJ OSOBIE.A TO WSZYSTKO W MYŚL STAREGO PRZYSŁOWIA-"PRAWDA W OCZY KOLE".ZERO SZACUNKU I EMPATII DLA SPRACOWANYCH,ZMĘCZONYCH LUDZI ZE STRONY "SIEDZĄCYCH NA STOŁKACH"MOŻNA BYŁOBY TO JESZCZE WYTŁUMACZYC W PRZYPADKU DYREKTORA.Z REGUŁY TENŻE NIE MA POJĘCIA JAK TRAKTUJE SIE LUDZI NA PRODUKCJI.ALE JEŚLI CHODZI O KIEROWNICZKA ZAKŁADU,KIEROWNIKOW ZMIANOWYCH I LIDERÓW TO,SA TO PRZECIEŻ LUDZIE KTÓRZY ZOSTALI POLECENI LUB WYBRANI I POWINNI BYC MISTRZAMI W SWOIM FACHU I WIEDZA CO TO BÓL,ZMĘCZENIE I CIEKNĄCY POT PO PLECACH!!!NIESTETY,JEST TYLKO JEDNA OSOBA W CAŁYM ZAKŁADZIE KTÓRA PASUJE DO TEGO OPISU I ZAWSZE BĘDĘ TWIERDZIC ŻE,TO ONA POWINNA ZAJĄC DRUGIE MIEJSCE W TYM ZAKŁADZIE.MOWA TUTAJ OCZYWIŚCIE O EWELINIE.I UWIERZCIE,NIE NALEŻAŁA ONA DO MOICH ULUBIONYCH PRACOWNIKÓW ALE MAM SZACUNEK DO TEGO,CZEGO SIĘ NAUCZYŁA I NIE MA DLA NIEJ ŻADNEGO PROBLEMU ABY POKAZAC ŻE NADAL POTRAFI ZNALEŻC SIE NA KAZDYM STANOWISKU.W PRZECIWIEŃSTWIE DO M.S.KTOREGO JEDYNĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ JEST PARADOWANIE Z POKER FACE I UDOWADNIANIE SAMEMU SOBIE ŻE JEST ZA...TY.A NIC BARDZIEJ MYLNEGO.ON NIE POTRAFI KOMPLETNIE NIC I NA NICZYM SIE NIE ZNA W STU PROCENTACH.NIE ROZUMIEM DECYZJII LUDZI KTÓRZY NADAL TWIERDZĄ ŻE ON SIĘ WOGÓLE DO CZEGOŚ NADAJE...I DOPÓKI TACY PRZYPADKOWI LUDZIE BĘDĄ NA STANOWISKACH,DOPÓTY ZAKŁAD BĘDZIE CIĄGNĄŁ I PRODUKCJĘ I SMRÓD ZA SOBĄ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH "STARYCH STAŻEM" PRACOWNIKÓW:)TRZYMAJCIE SIĘ BO TYLKO DZIĘKI WAM TEN ZAKŁAD ISTNIEJE I DZIĘKI WAM NOWI MAJĄ SIE OD KOGO UCZYC.A MATOŁY NIECH SOBIE UZMYSŁOWIĄ ŻE TEORIĘ MOGĄ WSADZIC SOBIE W OTWARTĄ..................................................................KSIĄŻKĘ:)

masakra
@STARA ŚPIEWKA.

ja nie moge...to istnieja w okolicach polko tech jeszcze ludzie ktorzy chca tam pracowac???? tam juz cale rodziny pracowaly i tylko twardziele albo konfidenci zostali.pozdrawiam twardzieli.

Klaudia

Szkoda bo słyszałam że w sierpniu mają być otwierane nowe linie produkcyjne i liczyłam na zatrudnienie się w firmie Polkotech.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Klaudia

Też chciałabym się dowiedzieć kiedy będą jakieś przyjęcia w Polkotech Pruchna

Sasza

Kiedy jakieś przyjęcia ?

ko

do 1900 ale brutto chciales powiedziec, chyba za krotko robisz zeby sie wypowiadac, porobisz troch palce cie zaczna bolec to sie wypowiedz

kopytowy EL

zarobki do 1900 nawet robota wcale nie najgorsza robię tam pół roku i powiem że są gorsze momenty ale ogólnie to nie jest aż tak źle a co do wypłat, jak widzę co ktoś tu wypisywał to wcale nie jest tak że jeśli 10 wypada w piątek to wpływ mamy dopiero w poniedziałek... to zależy od banku w jakim masz konto jedni mają w poniedziałek jedni jeszcze w piątek...

ko

Jak by było tak fajnie w tym smiesznym i zalosnym zakladzie to by tyle ludzi sie nie zwolnilo, a zarobki pozal sie borze. Tak to wyglada jak rzadza idioci tym zakladem ktorzy sie na niczym nie znajall

dsafwer

Kiedy będą przyjęcia do Polkotech w Pruchnej ? Czy ktoś orientuje się ? Podobno mają otwierać nowe linie.

obiektywny

nie podoba się to w biurze możesz wypiaskować papiury do zwolnienia, nikt nikogo na sile nie trzyma. Tylko narzekać potrafią co poniektórzy

Obiektywniejszy
@obiektywny

Nie jestem lebrem i dlatego nie zamierzam się zwalniać .Zwracam tylko uwagę na fakt iż nie jest to lekka praca jak mogłoby się co poniektórym osobnikom wydawać.

anka

witam, a czy przyjmowane są tam kobiety? jak tam praca wyglada tzn na czym polega? i jak z zarobkami na reke? pozdrawiam

h

ale prosze was synek nic nie robil przez tyle czasu, a teraz troche popracowal i Wy go :swetym ; nazywacie niech porobi na kopycie caly dzien,a nie z doskoku troche tu troche tam ,nierob i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

liderzy bierzcie przykład z Dara jego można nazwać liderem pomaga nam na liniach i jeszcze swoje porobi a reszta to szkoda gadać "co by zrobić żeby sie nie narobić "

aas22

A czy są przyjęcia na ten projekt co jest tylko jedna zmiana na 6 rano ? Jeśli tak to jak się przyjąć na to i czy są na to przyjęcia ?

""
@aas22

jak ni mosz siły to sie nie pchej tu trzeba silnych pachołów na kopyto trzeba (usunięte przez administratora) sie norma 250 szt je co robić

ktos
@aas22

hehe nie rozmieszaj mnie z tymi od 100 do 300 przesadziles troche hehe jezeli dostaniesz tyle w tej firmie to mosisz dobrze polizac

Operator wielomaszynowy z SL

Zapomnialem o istotnym , stanowiskowe wchodzi od 100-300 zl zalezy od stanowiska no i co miesieczna premia w wysokosci 100zl co miesiac za dobrze wykonana prace. Na dzien dzisiejszy sa przyjecia. Przepraszam jeszcze raz jesli kogos urazilem piszac dlugo moze nie na temat.

zwykły robotnik
@Operator wielomaszynowy z SL

Marna reklama. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz. Dodatkowo żaden pracownik z produkcji nigdy nie napisałby że życzy sobie normy większej o 50 sztuk ,więc coś mi tu nie pasuje. Ludzie chodzą na chorobowe bo im łapy wysiadają ,a Ty piszesz że jest lekko i przyjemnie ... no i wiatraki do suszenia sztuk są faktycznie śmieszne ...jeszcze nie widziałem żeby kogoś to śmieszyło. Szkoda że nie wspomniałeś o podnoszeniu normy co kilka miesięcy i to zwykle o kilkadziesiąt sztuk ,a wypłaty jakie były takie są. Następna kwestia to dodatek stanowiskowy który traci sie już po 1 dniu chorobowego i premia 100 zł którą większość ludzi dostaje może raz na rok albo wcale. Nie wiem dokładnie na jakim stanowisku pracujesz ,ale polecam Ci któreś z ciężkich stanowisk na EL/FL to może zmienisz troszkę zdanie jak ręce zaczną boleć

Operator wielomaszynowy z SL

Witam! Stwierdzilem ze musze tez cos napisac i nie ukrywam ze jest co mowic na temat tego zakladu i po wczesniejszych negatywnych wypowiedziach lub tez personalnych i , czytac zachecic bezrobotnych do zatrudnienia sie w naszym zakladzie bo mysle ze drugiego takiego nie ma, w poblizu jesli chodzi o zaklady produkcji o takich zarobkach i wykonywanej pracy{czyli nie jest zle szczegolnie na projekcie SL robota lekka poczatki moze sa trudne ale kto bedzie chcial pracowac to podola na kazdym stanowisku tak MI! sie wydaje. Projekt EL juz jest troche ciezej, bo jednak trzeba wiecej sily wlozyc i, wiecej czasu na wyrabianie normy, w szczegolnosci, stanowiska takie jak kopyto, prostki i zszywacz na projekcie EL, no i samo to czekanie na suszone wiatrakiem pokojowym sztuki to jest najsmieszniejsza zecz w tym zakladzie oczywiscie pozytywnie przynajmniej mozna sobie polepszyc humor patrzac na takie i wiele innych smiesznych zeczy takze o humor nie trudno w szczegolnosci ze praca po 3 latach i akurat to sie nie zmienilo i to zabawne. A o pracy na projekcie SL sie nie wypowiadam bo ,kazdy tam da rade jak chce pracowac i nie ma innego wyjscia i tyle ze da sie wytrzymac chociaz podniesienie normy o 50 miej wiecej kazdemu by wyszlo na plus wedlug MNIE to chyba najwiekszy czyli szybko zawijajacy czas mysle i kazdy robi sobie spokojnie i w ciagu czyli nie stojac bezczynnie nieraz nawet 30 min. Takze polecam, Szczegoly zarobkow; 1500 okres proby, a 1800 umowa na czas 2 lata zalezy jak a praca bardzo fajna, ludzie przyjazni i wyrozumiali kierownicctwo rowniez choc sa czasami surowi nie dziwie sie choc sam nie raz podpadlem. Na dzien dzisiejszy firma jest w trakcie rozwoju wporządku!!!! Dodam to moze uwiarygodni ten komentarz, pracuje tam juz 3 lat i nie narzekam czasami nerwy ''Sięgna zenitu'' jak wszedzie ale szybko mijaja. Takze serdzecznie polecam wszystkim szukajacym roboty w tym zakladzie!! Ten komentarz ma na celu tylko zachecenie osob bezrobotnych i NIC WIECEJ!! Przepraszam za dluga rozpiske i lekki analfabetyzm z polskiego nigdy dobry nie bylem oraz za brak przecinkow i zle formulowane zdania.Mysle ze wazniejsze zeczy wymienilem o pracy i zarobkach i 2 glownych projektach dodam ze opocz 2 sa jescze 2 ale tylko na jedna zmiane na rano 6 Pozdrawiam osoby pracujace w tej firmie oby jescze wiecej projektow oraz jeszcze lepszych wykonanych sztuk mniej problemow wiekszej kasy! POZDRAWIAM Kierownictwo zachecam do proby podjecia pracy w zakladzie. Mysle ze wazniejsze i te mniej wazne inforamcje opisalem dlugo mi to zajelo ale mysle ze bylo warto!

aa

o tym syfie wypowiadaja sie ludzie ktorzy juz tam nie pracuja, ja tez bylem pracownikiem tej firmy i mam takie samo zdanie co do tego [usunięte przez moderatora] w ktorym pracuje sie za marne grosze, a kier. szkoda wogole pisac. nie polecam !!!

ktoś

ludzie nie macie co robić to się wypał...cie a nie piszcie takich głupot bo to daremne jak się komuś nie podoba to po co tam pracuje nikt tam nie trzyma na siłe

dupalala

ludzie nie sluchajcie tego co pisza ja pracowalem tam 2 lata i [usunięte przez administratora] na mnie wypieli ja mieli dac podwyzke i tak was zwolnia szkoda czasu na ta firme lepiej poszukac cos innnego bo zarobki marne a kierownictwo do niczego banda nie robow nawet jestem wdzieczny teraz ze mnie zwolnili bo mam teraz [usunięte przez administratora]roboto a tak bym tam dalej siedzial w tym szambie pozdro...........

Zostaw merytoryczną opinię o Polko Tech - Polska

Polko Tech