EMPLO Doradztwo Personalne NR KRAZ 4948

Toruń

Opinie o EMPLO Doradztwo Personalne NR KRAZ 4948

Były klient 2012-05-23 13:06:28
ODRADZAM każdemu (ZARÓWNO PRZYSZŁYM PRACOWNIKOM JAK I PRACODAWCĄ KONTAKT Z TĄ FIRMĄ ORAZ TĄ NIEPOWAŻNĄ OSOBĄ) styczność z tym pośrednikiem pracy !!! - Zarządza nim jakaś kobieta ledwo po studiach [usunięte przez moderatora] która nie ma pojęcia o zatrudnianiu i wybieraniu odpowiednich ludzi !!! Do tego umawia się w danym miejscu po czym tuż przed spotkaniem jak się do niej dzwoni twierdzi że ona nie wie jak dojechać do miejsca spotkania (HOTEL QUBUS w KATOWICACH) i tłumaczy się że ona jednak nie przyjedzie na spotkanie bo umówiła się z jakimś pracodawcą (czemu wcześniej nie dała znać i czemu umawia 2 spotkania na jeden czas?) Nie wiem jak trzeba być mało inteligentną osobą aby nie umieć dojechać do samego centrum Katowic (tym bardziej że była w hotelu Campanille w Katowicach - 4km od Hotelu Qubus) ??? Sami odpowiedzcie sobie na te pytanie. Dodatkowo myśli że to ludzie za nią będą biegać i prosić się o to aby chciała się z nimi spotkać itd. Stanowcza przesada !!! ODRADZAM ZARÓWNO DLA PRACOWNIKÓW JAK I PRACODAWCÓW TEJ FIRMY ORAZ TEJ OSOBY !!!
Zostaw swoją opinię o EMPLO Doradztwo Personalne NR KRAZ 4948 - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMPLO Doradztwo Personalne NR KRAZ 4948