T Komp

Opinie o T Komp

Pracowałem tutaj jako .NET Developer dla projektu RedGate Było to piękne doświadczenie nauczyłem się więcej niż sie spodziewałem o .Net'cie czy o SqlServerze/Azure. Współpracownicy to złote osoby które zawsze odpowiedzą nawet na najbardziej durne pytania i pomogą kiedy potrzeba Życze każdemu pracy w tej cudownej firmie!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w T Komp?

Michał Nowy wpis

Witam. Ja również zauważyłem na pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko "Pracownik wsparcia technicznego IT" i jestem mocno zainteresowany. Na czym dokładnie polega ta praca? Tylko na kontakcie z klientem? Czy coś więcej. Czy jest możliwość pracy hybrydowej albo zdalnej? Jakie jest wynagrodzenie brutto (lub netto) na okresie próbnym?

Witam, na pracuj.pl pojawiły się ogłoszenia na stanowiska Pracownik wsparcia technicznego IT Czy są to nowe stanowiska w firmie? Bo widzę że na wiele regionów są ogłoszenia. Może ktoś więcej powiedzieć czy warto aplikować obecnie do tej firmy? Mam doświadczenie w obszarze obsługi klienta oraz IT. Jakie są godziny pracy w przypadku pracy zdalnej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie T Komp? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w T Komp?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie T Komp w przypadku pracy jako .NET developer?

Miły Pan

Tak.

EloElo320

Większość opinii jest dość stara. Jak wygląda praca w firmie obecnie? Ktoś się może wypowiedzieć?

Olgierd

Miło wspominam ludzi z którymi pracowałem ale firma przez pryzmat właścicieli to - brak mi słów i nie polecam. Z perspektywy czasu wiedząc ile zarabiałem a ile otrzymałem w nowej pracy i ile zarabiam dzisiaj to jest po prostu przepaść na niekorzyść firmy rodziny Kruszewskich. Znam trochę takich małych prywatnych firm w Bydgoszczy i każda z nich kiepsko skończyła. Widzę kolejne długi których już nie da się ukryć bo internet wszystko pokaże. Zastanawiałem się nawet jak można tak żyć ale to już problem Państwa Kruszewskich. Jak słyszycie że firma poszukuje ludzi z pasją to uważajcie bo będą kazali wam tam zamieszkać oczywiście bez płatnych nadgodzin.

Marjanek
@Olgierd

Słowo w słowo bym to sam napisał. Tak było i jest i co tu dużo gadać ?

xxxl
@Olgierd

Pracowałem, nie pracuję i nie żałuję. Sporo mógłbym napisać, ale nie będę kopał leżącego. Napiszę tylko o tym co mi najbardziej przeszkadzało, czyli wszechobecnej słomie. Przez cały dzień się potykaliśmy o nią, była wszędzie, oczywiście właścicielom z butów wystawała i wylatywała w sumie, sypiąc się po całym biurze. Jest w Bydgoszczy wiele dobrych firm, ale ta do nich nie należy.

@Olgierd

Czy możesz napisać w jakich latach pracowałeś ? Opinia bardzo krzywdząca bo na internecie widnieje tylko jeden dług z(usunięte przez administratora)Wiedziałeś o tym pisząc tę opinię ?

@xxxl

Czy możesz napisać w jakich latach pracowałeś ? Fiema istnieje od 1996 roku i dd kilku dobrych lat właściciele których tu wymieniasz zaangażowani są w inne projekty a tę firmę przekazali w zarząd kierownikom. Ciekawe czy Twój czas z " wysypującą się słomą " się zepnie z rzeczywistością :)

@xxxl

W jakich latach pracowałeś w firmie ?

@Olgierd

Czy wymienianie kogokolwiek z nazwiska nie podpada pod RODO ?

Kamila
@Mika

Nie podpada, jeśli należy do właściciela firmy, wymienionego w KRS czy na stronie firmy, a nawet w ogłoszeniach o pracę i wielu innych miejscach sieci. A propos ogłoszeń, ostatnie jest z 2020 roku. Nie szukają u Was juniorów teraz, zaraz?

Szymon

Widzę, że podczas pandemii pracowaliście zdalnie. A jak pracujecie teraz? Wciąż zdalnie czy wróciliście do biura?

@Szymon

Obecnie nadal utrzymujemy taką formę pracy. Niemniej biuro dostępne jest dla wszystkich chętnych cały czas. Część zespołu pracować będzie zdalnie z uwagi na fakt lokalizacji. Z pewnością niebawem wprowadzimy formułę pracy hybrydowej. Pozdrowienia.

andy

A praca w oddziale firm a nie zdalnie?

Radek

Jak się teraz pracuje, czy praca zdalna jest możliwa?

@Radek

Praca zdalna jak najbardziej możliwa i obecnie tak właśnie pracujemy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w T Komp?

gość

Całe jest na konto.

rozwolniony

@Seba Napisałeś "To może niech Galactica sprzeda tak jak ją wyceniają, a Ty będziesz miał satysfakcję (moim zdaniem powinieneś ;)). Może się mylę, ale widzę, że ktoś na Fordońskiej dostał rozwolnienia? Smutne to w sumie, bo to nie ta liga" A wy to niby jaka liga? W kategorii firmy do 8 USD?

seba
@rozwolniony

Matko Bosko, weźcie sobie kogoś lepszego w tej kategorii. Sami widzicie, że to chyba nie to? ;)

@seba

W kategori polski lider IT z 20 letnim stażem którego strona jest wyceniana na 9 USD to nie ma kogo wybierać. Jest tylko TK!!!!! Można tylko gratulacje złożyć.

Barabasz
@seba

Rozwolnienie na Fordońskiej? O Smukalską chodziło pewno!!! A jeżeli nawet ktoś dostał to chyba ze śmiechu jak spojrzał na wasz wirtualny adres 6377 Blackwood Dr Cupertino, CA 95014. Co tam macie? Samochód na ulicy? Ogłoszenie: 6377 Blackwood Dr, Cupertino, CA is a single family home that contains 1,259 sq ft and was built in 1960. It contains 4 bedrooms and 2 bathrooms.

Agata
@Barabasz

Dowiedziałam się, że T Komp szuka właśnie nowych pracownikom. Wybranym osobom oferują, co mnie bardzo zainteresowało, rozwój zawodowy. Dają zatem szansę samorealizacji i rozwoju poprzez powierzanie coraz bardziej odpowiedzialnych zadań. A wiecie może, czy firma daje także i możliwość awansów?

junior

W GOWORK można dać 5 gwiazdek. Wy dajecie sobie zawsze 5 a jak ktoś was nie lubi to daje wam 1. Ja oceniam was obiektywnie ***** za autoreklamę **** za aktywność tutaj waszych kilku pracowników i nieważne czy szef kazał bo ważne że klikają *** za wasze rozmowy kwalifikacyjne ** za waszą stronę co jest warta 9 dolców po 20 latach harówki w IT a sprawdziłem przed chwilą * za wasze długi aby nie było że ktoś zmyśla też sprawdziłem w GOOGLU przed chwilą i jest co poczytać

4d61726975737a
@junior

Składałem cv bo mnie opis skusił co oferuje TKOM "Odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku." No ale bania prysła!!

Krzychu
@junior

Za kwalifikacyjne to ja bym dał **

galaktyczny fajter

Dobrze że tkomp się ożywił i może zacznie dostrzegać problemy i opinie pracowników. Poświęciłem całe 15 minut aby sprawdzić czy jakiekolwiek opinie tutaj są nieprawdziwe. Wszyscy wiemy że są prawdziwe i można to sobie samemu sprawdzić. Opinie są ważne bo pokazują czy warto do takiej firmy wchodzić i czy się trafia na obietnice z kosmosu i czy się kasę na czas dostanie. To co się marketingowcom tkompu nie podoba to dwie opinie - ich strona po 20 latach jest wyceniana na niecałe 9USD - firma ma długi. Nie dług, ale długi. Przecież sami możecie zajrzeć do googla, internetu i to sprawdzić - pierwsza strona wyszukiwania . Sama prawda i co tu dużo gadać. Weźcie się do roboty i przeczytajcie po 20 latach co to jest SEO. Jesteście jak sami piszecie - Cenioną marką będącą synonimem jakości na rynku oprogramowania do zarządzania informacją. Zobaczcie eksperci jak macie ustawiony opis meta na waszej stronie - T Komp © Wszystkie prawa zastrzeżone. Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Zgoda na ich wykorzystanie może być wyrażona za ... No i co tu komentować?!!!! Macie długi i nie jeden a więcej i ich nie spłacacie. To nie jest wasza sprawa a każdego pracownika i każdej osoby, która chce u was pracować i liczy na terminową wypłatę. Nie wiem co was oburza skoro wszystko o czym się tu pisze jest prawdą? Prawdą też jest że byliście na topie jak mieliście kasę z projektów unijnych ale było i się skończyło a z projektów zostało to co widać.........

Boryz
@galaktyczny fajter

Ja za tą opinie dziękuję!!!! POWAGA!!! Oczy mi się otworzyły nawet nie na takiego Tkoma ale w ogóle jak trzeba na firmę patrzeć i co sprawdzać zanim CV wyślesz !!!!! DZIĘKI!!!!

@galaktyczny fajter

Strona jest w trakcie przebudowy i dlatego brakuje jeszcze kilku rzeczy (tak jak meta opis), ale jest krok po kroku uzupełniana ;) Wycena strony jest podobna jak u jednego z naszych konkurentów (Logito), który, podobnie jak my, sprzedaje swoje oprogramowanie do największych firm w Polsce. Niedawno zakończyliśmy nowy projekt (elektroniczna karta obiegowa pracownika), który wzbudził duże zainteresowanie w HRach zanim jeszcze powstał. W planach mamy kolejne nowe produkty. Wypłatę dostaję w terminie (mieści się w średniej w mojej profesji), co do długów to się nie wypowiem bo nie wiem. Właśnie robimy nowy nabór dla programistek/programistów (juniorów) i z tego co wiem to zainteresowanie jest spore. Jeżeli ktoś zaczyna swoją karierę w IT to TKomp był i nadal jest dobrym miejscem do rozwoju.

Tomek DWiA
@galaktyczny fajter

Pracuje w T komp od ponad roku. Tylko raz zdarzyło mi się otrzymać spóźnioną wypłatę (spóźnili się o 1 dzień i to jeszcze 10. wypadał w weekend!). Obiecane premie z poprzedniego miesiąca też zawsze otrzymuje i firma nie zalega z żadnymi wypłatami dla mnie. Księgowość zawsze wszystko wyjaśni jeśli ktoś ma wątpliwości. Gdzie są niby te długi i wypłaty w kratkę? W T komp zarabiam dobrze - więcej niż zarabiałem w Poznaniu. Na rozmowie kwalifikacyjnej (trwała 4 godziny) zaproponowano mi przystępną wypłatę na okres sprawdzający (3 miesiące), a potem stawkę odpowiednio podniesiono. Widzę jednak, że @galaktyczny_fajter żywi jakąś urazę do firmy albo ma za dużo wolnego czasu. Stalkowanie to przejaw swego rodzaju zaburzeń więc zalecam konsultacje ze specjalistą. Zastanawiam się czy wszystkie komentarze od asfaltów, Borysów i innych podrabiańców nie są efektem schizofrenii jednej osoby - przez firmę nie przewinęło się tylu pracowników ile unikatowych negatywnych komentatorów tutaj :) Radzę pamiętać wszystkim przeglądającym, że negatywne opinie również można sfabrykować - a niektórzy mają do tego niemałą motywacje jeśli chodzi o odreagowywanie w sieci. Nie jestem również fałszywą opinią. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie mojej tożsamości to zachęcam do kontaktu - podaje swój służbowy adres w rekomendacji.

nimomhektara
@Seba

Napisałeś "Strona jest w trakcie przebudowy i dlatego brakuje jeszcze kilku rzeczy (tak jak meta opis)". To żart taki? Napisałeś też o karierze w IT. Jakim cudem firma w której doradzasz karierę tkwi w takim przedszkolu IT i stawiając stronę zapomniała o opisie meta? Cały sztab ludziów zapomniał? Czy tam jest jeden ludź od strony firmowej tylko i tworzy w swojej programistycznej norce, a szef nic nie wie i nic nie widzi? Kit wciskasz kolego!!!!!! Jaka firma taka strona!!!!!!!!!!!!! A przy tylu projektach i takimi biciu piany na stronie macie ruch rzędu 60 osób dziennie. 60 po 20 latach!!!!! WOW!!!! Pracownicy większy ruch powinni zrobić.

@nimomhektara

Widzę, że w biciu piany i stawianiu !!!!! jesteś tutaj pierwszy? ;) Po Twoim komentarzu mogę się tylko domyślać, że masz bardzo mgliste pojęcie o tym co robią nasi programiści, jakie są nasze produkty, jaka jest nasza grupa docelowa i jak wygląda i ile trwa proces sprzedaży w firmach podobnych do naszej. I na tym zakończmy tą żenującą wymianę zdań i opinii...

zeon
@nimomhektara

No i robią jak widać ale na Goworku. Boss kazał to wszyscy polecieli pozytywny fake robić.

@zeon

Szanowny Zeon. Zdecydowanie widać, kto tutaj kreuje fake informacje. Jesteśmy zweryfikowanymi użytkownikami i nie ukrywamy się pod dziwnymi pseudonimami. Boss nam niczego nie kazał! Interweniujemy na tym forum nie tylko z tytułu pracy w firmie T Komp , ale dlatego, że czujemy się pokrzywdzenie przez treści, które są publikowane jako pracownicy ! Pracujemy w tej firmie i nie spotkała nas żadna krzywda z jej strony. Ukrywanie się przez Ciebie i podawanie fałszywych informacji świadczy tylko o tym , że masz problemy emocjonalne! Nigdy nie pracowałeś i nie miałeś kontaktu z naszą firmą widać to po Twoich fałszywych opiniach. Jako pracownicy będziemy bronic dobrego imienia Firmy T Komp !!!!

Stefan Handlowiec
@Piotr Handlowiec

Człowieku , czym ty tam handlujesz fejk opiniami? Masz z tego tytułu dodatek do wynagrodzenia? Jakoś nie piszecie dlaczego taki informatyczny kolos po 20 latach ma 60 odsłon dziennie. Dlaczego strona tego giganta jest po 20 latach warta 9 DOLARÓW. Zobacz sobie na nasze bydgoskie podwórko i jak jest wyceniana strona Galactica. No i z czym tu dyskutować ? A tak w ogóle to ktoś się ukrywa pod nickiem zeon a Piotr Handlowiec to twoje dane? Rodowe?

@Stefan Handlowiec

To może niech Galactica sprzeda tak jak ją wyceniają, a Ty będziesz miał satysfakcję (moim zdaniem powinieneś ;)). Może się mylę, ale widzę, że ktoś na Fordońskiej dostał rozwolnienia? Smutne to w sumie, bo to nie ta liga, nie to portfolio i bez sensu się szczypać na lokalnym rynku, kiedy wcale się o ten rynek nie konkuruje...

@Stefan Handlowiec

Czlowieku wlaśnie udowodniłeś, że wczesniejsze opinie pochodzą od jednej osoby. Widać, że się zaciołeś i brakuje Ci argumetów. Żal mi Ciebie i Twojego podejścia do Świata. #Iloveyouhater

DevonRex
@Seba

Jak 99,99 % ludzi w Polsce ja też ma jak to napisałeś [mgliste pojęcie o tym co robią wasi programiści]. Zaskakuje że w ogóle coś robią. Tak po prawdzie to zaskakuje że tam jeszcze są jacyś programiści! Jak są to pewnie akurat siedzą i obserwują kurs dolara bo może skoczy tak że te 9 USD co wasza strona jest warta na złotówki więcej wyjdzie niż jak teraz czyli niecałe 34 PLN

Fordon Rules
@Piotr Handlowiec

"nie ukrywamy się pod dziwnymi pseudonimami"? Handlowiec to po ojcu masz? Matka z domu Autoreklama była?

Trzydzieści Cztery
@DevonRex

LUDZIE I LUDZISKA! JEŻELI PO DWÓCH DEKADACH A TO SZMAT CZASU WARTOŚĆ STRONY MOJEGO PRACODAWCY KTÓRY JEST FIRMĄ INFORMATYCZNĄ I ŻYJE Z INTERNETU JEST WYCENIANA NA 34 ZŁ TO NAPRAWDĘ O CZYM MY TUTAJ DYSKUTUJEMY? NIE MA O CZYM GADAĆ BO WIDAĆ ŻE COŚ JEST NIE TEGES Z TAKIM PRACODAWCĄ. GDYBY TO BYŁ SZEWC NA MOIM OSIEDLU TO BY BYŁO TO PO 20 LATACH DZIWNE ALE SPOKO ALE JEŻELI TO JEST FIRMA CO PISZE ŻE JEST LIDEREM IT TO ŚMIECH NA SALI I WCALE NIE JEST TAK ŻE TO NIE MA ZNACZENIA !!! DLA SZEWCA NIE MA ALE DLA FIRMY CO MA KOM W NAZWIE POWINNA MIEĆ

@Fordon Rules

Na imię mam Piotr, a handlowiec to moje stanowisko pracy. Wybacz Fordon Rules, ale nie będę podawał swoich danych na tym portalu. Dziękuje Ci za wszelki hejt i obrażanie moich rodziców. Pokazujesz w ten sposób poziom swojej kultury oraz inteligencji. Pozdrawiam serdecznie Twoją osobę.

Piotr Handlowiec

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata w dziale handlowym, jeżeli ktoś ma ochotę ze mną porozmawiać na temat warunków pracy w firmie, zapraszam do kontaktu na telefon stacjonarny. Nie ukrywam się jak osoby (lub osoba) piszące negatywne opinie. Po kolei: Warunki finansowe. Jeżeli chodzi o zarobki, to na start dostałem tyle, co chciałem, więc nie rozumie komentarzy typu mało płacą. Przecież nikt nie zmusza nikogo do zatrudnienia w tej firmie.( Skoro ktoś się zatrudnił w firmie, po czym pisze, że kiepsko płacą to nie rozumiem, dlaczego w ogóle zgodził się na takie warunki i się zatrudnił? Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy za niskie zarobki! Każdy ma prawo wyboru. ) Obecnie zarabiam więcej niż na początku i nie mogę w tej sprawie narzekać. Dodatkowo premia jest wypłacana, a nie tylko obiecana. Pracowałem wcześniej w innej firmie, w której też była premia, ale w życiu jej nie widziałem, bo zawsze był powód, żeby jej nie wypłacić. W przypadku T Komp warunki wypłaty premii są z góry ustalone i każdy wie, ile dostanie, a nie jakieś obiecanki jak to w przypadku innych firm. Warunki pracy: Firma może nie jest w centrum miasta i trzeba dojechać, ale przynajmniej jest miejsce, że można zostawić samochód i się o niego nie martwić. Atmosfera w organizacji jest bardzo dobra. Pracuje się przyjemnie bez jakiegoś odgórnego stresu i ciśnienia. Ludzie są pomocni i można się wiele nauczyć od innych. Istnieje możliwość pracy zdalnej i nikt nie robi z tym problemu. Każdy wie, co ma robić. Jako handlowiec wiem, co należy do moich obowiązków. Jest to samodzielne stanowisko, więc jeżeli ktoś nie potrafi zorganizować swojej pracy, to może mieć z tym problem. Zarzuty ze strony galaktyczny fajter i innych: Co do strony to fakt zostało to zaniedbane, ale pracujemy nad tym całym zespołem. Sama wycena strony nie jest wyznacznikiem funkcjonowania firmy. Długi, o których piszesz. Nie posiadam wiedzy na ten temat. Nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ moja wypłata jest na czas i to jest dla mnie najważniejsze. Jeżeli kogoś tak bardzo to interesuje, to zawsze może się skontaktować z właścicielem firmy i zapytać, o co chodzi. Co do pracowników, którzy odchodzą z firmy, to jest to normalna kolej rzeczy. To nie te czasy, że ktoś w jednej firmie pracuje 20 lat. Poza tym istnieją przypadki, że ludzie, którzy odeszli do innych firm wracają. Czyli jednak nie może być tak kiepsko, skoro się tak dzieje. Pozdrawiam wszystkich hejterów i niezadowolonych z życia ( Życzę wam uśmiechu ) . Mam nadziej, że znajdziecie szczęście w życiu. Zainteresowanych pracą zapraszam :)

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pewnie jest to działanie konkurencji , która próbuje w ten sposób zniszczyć reputacje firmy. No cóż skoro jest to portal śmietnik, który w żaden sposób nie weryfikuje opinie to każdy może pisać co chcę. Ocenianie firmy na podstawie wartości strony internetowe to słabe podejście. Od siebie napiszę, że pieniądze były zawsze na czas. Sporo nauczyłem się w tej firmie i złego słowa nie powiem na ich temat. Pracowało mi się dobrze i miło wspominam czas spędzony w tej firmie. Najmilej wspominam załogę. Pozdrowienia dla chłopaków z T Komp !!!!

baltazar gąbka

Skoro było tak świetnie to dlaczego piszesz w czasie przeszłym jak wszyscy? Hahahahaha.......

Admin

Jeżeli na podstawie tej strony i tych opinii ktoś podejmuje decyzję o podjęciu pracy to niech od razu idzie do pośredniaka. Brak jakiejkolwiek żetelnej informacji, każdy może pisać bzdury, a portal nie bierze odpowiedzialności za kłamstwa i oszczerstwa. Bronię firmę, bo w niej pracowałem i wiem, że wszystkie informacje to bzdury! Nie będę podejmował dyskusji z idiotami co piszą te komentarze. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wygląda ta firma , to jak masz odwagę to przyjdź i sprawdź jeden z drugim. Mam na te wasze komentarze jedno zdanie. "Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie!!"

wiem co piszę
@Admin

Fajnie że Tomasz K. znalazł czas na reaktywację ale szkoda że się z imienia i nazwiska nie podpisał. Fejkowy pozytyw!!! Co jest bzdurą , że po 20 latach strona takiej programistycznej potęgi jest wyceniana na 8 USD? Zajrzyj sobie na domainspy.info i sprawdź - żenada!!!! To wystarczający komentarz dla każdego kto u was szuka pracy. Nie więcej nie trzeba pisać a sama prawda

dEnIs

obserwacja od srodka. pracowalem jak był okres funduszy unijnych i tk na unijnych jechal. kasa byla bo z unii strumyk plynąl. przestal plynac to i wszystko siadlo. dobrze ze o tym piszesz bo papiery trzeba skladac tam gdzie jestes pewien ze kase co miesiac dostaniesz. to wazne i kazdy tu moze cuda nie wianki popisac ale co z tego jak potem nie ma na wyplate bo ma dlugi

A.S.
@dEnIs

Lata świetności ta firma ma lata świetlne za sobą

scotty

na ich stronie jest masa ofert pracy w programie "wehikuł czasu". Całkiem dobrze wyglądają te stanowiska

asfalt
@scotty

Taaaaaa. Tej firmie przydałby się teraz wehikuł czasu

kto na czas płaci
@asfalt

przydałby się co by długi pospłacać bo naliczyłem 28 portali z ich długami a to nie jest tylko jeden wpis w każdym

Zostaw merytoryczną opinię o T Komp - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w T Komp?

Zobacz opinie na temat firmy T Komp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

T Komp