logo Centrum Językowe Moose

Centrum Językowe Moose

Opinie o Centrum Językowe Moose

Krystian 2011-11-25 13:56:44
Polecam, jedna z najlepszych szkół w Warszawie zarówno jako pracodawca jak i szkoła
Lucy 2011-12-28 18:26:31
Potwierdzam, bardzo przyjemna szkoła z samego centrum Warszawy ale ucząca na terenie całego miasta
lsl 2014-11-24 23:11:26
bzduuury piszesz... masz mozliwość kserowac za darmo 6 kopii na ucznia na lekcję - u mnie nawet mozna wiecej, bo nie wszyscy z ksera korzystają, nie wiem jak jest w oddziałam, które nie mają ksera, u mnie jest. Trzeba zadeklarowac miimalną ilość godzin, ale nie jest tak, ze jak odmawiasz przyjecia to ci karę nakładają... ja nie mam wszystkich godzin zajetych bo juz nie mam wolnych terminów i nic się nie dzieję, koordynatorka przydzila uczniów innym lektorom. Jest ok, chociaz stawki nie są powalające, to moj jedyny zarzut. Ale milo się pracuje i jestem zadowolona.
Seba 2016-09-28 11:17:35
Pewnie, że szukają lektorów, sam tam pracuję i mamy inny problem - nie jestem w stanie juz przyjmowac nowych uczniów, moi znajomi są w podobnej sytuacji, pewnie dlatego poszukują lektorów :))
Nie rozumiem, tego narzekania, ksero jest, praktycznie bez ograniczeń, biblioteczna zasobna jest, i co najważniejsze WYPŁATA jest zawsze na czas. A umowa? A kto woli bez niej? Po prostu umową jestem związany do końca roku szkolnego. I już :))
AldonkaS 2016-09-29 12:03:13
Moje dziecko uczy się w tej szkole, przyjeżdża świetna lektorka, czasami nawet z gitarą :), wcześniej to miałam przeboje, że tak powiem z siedmioma dziwnymi osobami, bo lektorami nie można ich nazwać.
Dlatego zdecydowanie polecam Moose i moja córka także.
Seb 2016-10-16 08:32:45
Ktoś powie coś o zarobkach?
xxy 2016-10-19 22:03:56
Dla mnie też sa najważniejsze zarobki, ale jak są stawki adekwatne do powierzanych obowiązków, to nic dziwnego, że są teraz tak popularni. a jakie są wypłaty? Premie się pojawiają do podstawy. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Centrum Językowe Moose - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Językowe Moose