Opinie o Focus Hotels S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Focus Hotels S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Focus Hotels S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus Hotels S.A. w Bydgoszcz

Czy w Focus Hotels S.A. panuje luźna atmosfera?

Pani Ania

Dyrekcja hotelu Fokus nie do końca... Szkolenia kończą się wielką zabawą. A dyrekcja każdego z hoteli czuje się Bogiem...mogą mieć każdą kobietę. Na tym poziomie nie wypada. Fakt jakaś grupa niszczy cała atmosferę ale tak jest pewnie wszędzię. Hotel na poziomie sam w sobie.

Czy w Focus Hotels S.A. panuje luźna atmosfera?

Mała

Absolutnie!!!!!

Pani Ania Nowy wpis

Olcia Nowy wpis

Hej, tu są wszystkie hotele tak zbiorczo oceniane? Po komentarzach przynajmniej widzę, że tak się kolejno do nich odnosicie. Mnie pokazała się oferta dla specjalisty ds. rezerwacji o chciałam się rozeznać w atmosferze oraz elastyczności grafiku. Jest napisane, że to praca na zmiany od 8:00 do 22:00. Z góry godziny są narzucone czy jednak można się dogadać?

B Nowy wpis

To co tam się dzieje, to wielka katastrofa. Dramat, (usunięte przez administratora). Zero kompetencji na stanowiskach kierowniczych. Nie potrafią współpracować z ludźmi. Zwykły szary pracownik (usunięte przez administratora) i poniżany. Każdy z nich myśli o podbudowaniu ego, a o swoich obowiązkach - w ostatnim momencie. (usunięte przez administratora) i tyle

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Kucharz w Focus Hotels S.A.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Zmiany w Dziale Konferencji i Bankietów w firmie Focus Hotels S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nieważna

Pracowałam dla hotelu w Poznaniu dość krótko. Zdążyłam zauważyć wystarczająco dużo. (usunięte przez administratora), jedna kelnerka i kucharz na cały prawie pełny obiekt, Oszczędzanie na pracownikach,na wyposażeniu, Obgadywanie poza plecami przez dyrektora, recepcjonisci jedni bardzo pomagają z salą z racji oszczędności na pracownikach a inni mają wszystko gdzieś (nawet kawy nie umieją zrobić) Rozmowa o pracę pokazywała wszystko przez różowe okulary (jest to złudne) jedynie napiwki dawały namiastkę "premii". Nie polecam.

Kandydat - Chorzów

Jaka panuje atmosfera w hotelu Focus Chorzów? Jaki jest dyrektor? Aplikuje na stanowisko specjalista da konferencji, czy ktoś może mi powiedzieć jak się pracuje w tym dziale, jakie jest szefostwo, czy mogę liczyć na profesjonalne szkolenia (chociażby wstępne), wdrożenie do pracy? Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku ?

@Kandydat - Chorzów

Hej, zdaję sobie sprawę z tego, że nikt Ci nie odpisał ale ciekawa jestem jak cała rozmowa poszła na to stanowisko związane z konferencjami. Co się na nim docelowo wykonuje? Mam na myśli rzeczywisty zakres obowiązków, jakie zostały ci przydzielone po przyjęciu? I ile sam proces trwał?

Byly pracownik

Wyzysk ludzi, nie dostalam calej wyplaty mimo wielokrontnego zgłaszania pomylki, zero wsparcia, atmosfera napięta, bylam zmuszana do pracy ponad godziny ktore byly ustalane co nie bylo doliczane przy rozliczeniu, umowe zobaczylam dopiero po poinformowaniu ze sprawa trafi do organow wyzej, porazka i nie polecam :)

Paulina
@Byly pracownik

To już po zmianie kierownictwa? :0 A ile Ci nie wypłacili z całości i jakiej wysokości ona była? Próbuję się połapać, ile płacą w hotelu, przynajmniej wg. umowy, czy w rozmowie..

Paulina

widzę, że już prawie rok mija wraz ze zmianami, bo od grudnia podobno pracuje tutaj inna Pani kierownik. Do dziś nikt niczego nie pisał na temat pracy tutaj i zastanawiam się dlaczego? Jak z aktualnymi warunkami, występowały może w ostatnim czasie jakieś podwyżki?

Pokojòwka

Kochani mamy nową Panią kierownik HSK jest to serdeczna i wspaniala osoba w dodatku pracowita nie to co poprzedniczka ktora (usunięte przez administratora) miała wszędzie! Dba o pokojowki jak i hotel. Niestety co nie ktorzy z zawisci nie widza ile pracy wklada i serca. Polecam jednak prace w tym hotelu.Caly zespol jest tylko ze wzgledu na nowa kierownik jakby nie to nikt by tam nie wytrzymal. Wczesniej dziewczyny rezygnowaly,bo byly okropnie traktowane ,ponizane i nawet (usunięte przez administratora) sie nie chcialo ruszyc Pani Marioli zeby cos zrobic

@Pokojòwka

Zgadzam sie z opinią na temat pani Marioli

Pokojówka
@Anett

Dziwne, ze nikt nie zrobił z tym porzadku już dawno, ale kolesiostwo robi swoje jak se kawkę pili i plotkowali , a teraz od naszej nowej kierowniki Bóg wie jakich cudow już chcą, a babka naprawdę się stara i zaiwania razem z nami. Specyficzni ludzie i cóż więcej mówić. Zawsze w każdym miejscu trafi się (usunięte przez administratora)

@Pokojòwka

Mówisz o Chorzowie ? Wróciłabym z chęcią skoro ktoś normalny jest kierownikiem , ale jak jest normalna to pewnie będą ją dobijać. Życzę Wam spokoju w tym hotelu , bo kiedyś się nie dało

@Pokojówka

No jak były układy? To jedna nieda rady zrobić porządku z taką wredotą ja pani M..

Aneta
@Anett

a kim ta Pani w ogóle jest? :O że ma takie duże znaczenie i wpływ

b.
@Aneta

juz nikim, ale przyjaznila sie z dyrem

Zofia
@b.

czyli zwolniła się? rozumiem że stanowisko jest wolne? chętnie się zatrudnię :)

Pokojowka
@Zofia

Zwolnili ją:) Chcesz wrócić na pokoje ? To przyjdź do naszej nowej kochanej kierowniczki jest codziennie od pon do piątku. Może jutro?Mowila, ze szuka jeszcze jednej fajnej dziewczyny

Pokojowa L.
@Zofia

Nie jest wolne , mamy nową wspaniałą kierowniczkę od grudnia. Szanuje nas i pomaga zawsze.

Adrian2002

Byłem ostatnio gościem hotelu focus w Chorzowie Skandal!!! Z tego co się orietuje nazywa się pan Mateusz jest recepcjonistą w tym hotelu (usunięte przez administratora)

Dominika

Szpaner, czy swój komentarz dodałeś z perspektywy pracownika firmy Hotel Focus? Jeśli tak to co konkretnie nie podoba się Tobie w pracy kierownika tej firmy? Jeśli dyrektor i kierownik są według Ciebie minusami tej firmy, to co wymienisz na jej plus? Będę wdzięczna jeśli bardziej szczegółowo opiszesz tu plusy i minusy pracy w tej firmie.

Szpaner
@Dominika

Wszystko, nie miła atmosfera, kierownik nie pomocny wrogo nastawiony bym do mnie od początku do końca wypowiedział umowę zlecenie z dnia na dzień, miałem tylko 2 zmiany Sam na Recepcji i stwierdził że się nie nadaje bez możliwości przejścia na inne dzial, nie dostałem konkretnie za co zostałem zwolniony, nie miałem posiłku zagwarantowanego, wchodziłem tylnymi drzwiami jak pies,

EJ
@Szpaner

To normalne, że pracownicy wychodza tylnim wyjściem. Też pracuje w hotelu i każdy z tego wyjscia korzysta. Moze naprawdę sie nie nadawałes, dlatego cie zwlnili z dnia na dzień. Pracownik moze odejść z dnia na dzień pracując na umowe zlecenie i pracowaca moze Cię zwolnić ????

Żanett

Co do dyrekcji to prawda bucostwo i tyle

Była pracownica.

NIE POLECAM!!! Praca ok, bo człowiek daje radę, dziewczyny które tam pracowały super, ale Kierowniczka z Chorzowa pani Mariola porażka terroryzuje, poniża pracowników.. Mobing na Maksa.,i jestem w szoku że jeszcze nikt nigdzie tej pani nie zgłosił, przez nią płaczą w pracy ludzie, krzyczy na korytarzu hotelowym.. Odradzam!!

Robert
@Była pracownica.

Jeśli posiadasz na to dowody, to może sama zgłosisz sprawę? Jak długo tam pracowałaś, od samego początku raziły Cię te zachowania czy wcześniej się to nie zdarzało? Powiedz coś więcej na ten temat.

@Robert

Sprawa będzie zgłoszona, ponieważ jest więcej osób. Pani Mariola S terroryzuję pracowników, poniża, to nie jest człowiek. Dawno szefostwo powinno zauważyć dlaczego tam się zmieniają pracownicy.

Toffino

Proszę napisz do mnie maila. Właśnie w tej sprawie. Kropka.koniec88@interia.pl

Toffino
@Była pracownica.

Masz w zupełności rację!!! Powinna zostać zgłoszona do odpowiednich służb. To już podchodzi pod prawo karne.

@Toffino

Ciekawa jestem czy wogóle jeszcze ta pani tam pracuje

Pokojòwka

Nie

Były Pracownik

Nie polecam pracy w hotelu Focus w Bydgoszczy na osiedlu leśnym. Dyrektorka nieumiejętnie zarządza personelem, ciągle ktoś się zwalnia, są braki w kadrze - ale to niestety głównie przez oszczędności w firmie (praca za najniższą krajową, brak premii, prawie wszyscy na umowie zlecenie). Brak dodatków za nocki, święta, itp. Niektórzy pracownicy są zmuszeni do pracowania ponad miesięczną normę. Nie oferują żadnych dodatkowych szkoleń oprócz wstępnego, a wymagają od pracownika cudów. Recepcjoniści muszą przygotowywać również śniadania (nawet jeśli nie mają książeczek sanepidu) oraz obsługiwać bar. Zero ochrony co na nockach (szczególnie dla dziewczyn) jest niekomfortowe. Nie polecam, a przynajmniej na stanowisko recepcjonisty (wyżej pewnie mają lepsze zarobki i warunki).

Dyrektor Hotelu
@Były Pracownik

Droga Różo, od początku wszyscy wiedzą co należy do obowiązków recepcjonisty, -stki i nic tu się przed nikim nie ukrywa. Pracując 2 i pól miesiąca w recepcji, w tym 2 tygodniowe płatne szkolenie to myślę, że zbyt dużego doświadczenia nie zdobyłaś. Nie miałaś odwagi cywilnej powiedzieć mi , że nie przedłużysz umowy, pomimo, że podczas mojego urlopu byłam w pracy. Z przykrością stwierdzam ,że nie potrafisz pracować w zespole, co więcej wprowadzasz dużo zamętu w pracy. pozdrawiam serdecznie nieumiejętne zarządzająca dyrektorka hotelu na Osiedlu Leśnym

Były Pracownik
@Dyrektor Hotelu

Szanowna Pani Dyrektor, Nie wiem jak wielu niezadowolonych pracowników miała Pani pod swoimi skrzydłami, ale niestety pomyliła mnie Pani z kimś innym, ponieważ moje zatrudnienie było sporo dłuższe i udało mi się poznać bardzo dobrze hotel oraz atmosferę w nim panującą. Brak szacunku do pracowników i odwlekanie przyznania umowy o pracę bardzo demotywuje, więc nic dziwnego, że cały czas poszukujecie kogoś na stanowisko recepcjonisty. Warto również wspomnieć, że 'elastyczny grafik' to w rzeczywistości NAKAZYWANIE pracownikowi (który jest studentem i ma zajęcia - o czym dyrekcja doskonale wie), że MUSI przyjść do pracy. Nadal nie polecam. Pozdrawiam.

@Były Pracownik

Również pracowałam w tym ''hotelu" musiałam od 3 w nocy zaczynać robić śniadania!! nie mam książeczki,nikt nie pytał,nikt nie sprawdzał... Niektóre produkty..nie były pierwszej jakości... dostawałam prawie same 12 godzinne zmiany na NOC! zero dodatków za to. Katastrofa

Była
@pracownik

Trochę głupota z tym zaczynaniem śniadań o 3. Wystarczyło ok godz 5 wszystko wyjąć, tj talerze, sztućce itp. Nie mam pojęcia co tam robiłaś od 3, jeżeli o tej godzinie robi się audyt. Jeśli nie umiesz organizować sobie pracy to nie jest to problemem pracodawcy. Jeśli uważasz, że produkt "nie jest pierwszej jakości" co stwierdzasz przy pomocy analizy sensorycznej to po prostu go nie podajesz. Jeśli chodzi o 12h zmiany, otwarcie było powiedziane, że taki jest system pracy. Przyznaje, na początku to przeraża, ale kiedy masz dobrą organizację pracy i wykonujesz swoje obowiązki, nikt nie będzie miał problemu jeśli zajmiesz się jakimiś swoimi sprawami.

Mała

NIE Polecam!!!!! Współpraca z panią kierownik (usunięte przez administratora) z HSK największa porażka w moim dotychczasowym życiu. Bezszczelna, wyrafinowana su... , bez skrupułów stosuję mobing psychiczny i fizyczny na pracownikach. Wyżej wymieniona pani powinna pracować jako klawisz w więzieniu a nie w Hotelu!!!

Awansowana recepcjonistka

Moja przygoda z firmą Focus Hotels S.A. rozpoczęła się od pracy w hotelu Focus Bydgoszcz na ul. Modrzewiowej. Nie miałam żadnego doświadczenia w pracy na recepcji, a po mimo to bardzo dobrze sobie radziłam. Zostałam przeszkolona przez personel z większym doświadczeniem oraz Panią Dyrektor która ma ogrom cierpliwości i jest cudownym człowiekiem. Bardzo dużo się od niej nauczyłam. Mając chęci do pracy pracuje się tam świetnie. Jestem na to doskonałym przykładem ponieważ po 1,5 roku pracy zostałam awansowana na Kierownika, a następnie do innego działu w innym hotelu. Sieć hoteli Focus inwestuje w młodych ludzi i wyciąga z nich to co najlepsze. Po za tym dzięki hotelom usytuowanym w różnych miastach można łatwo przenieść się do innego lub awansować. Polecam!

Dominika

Ktoś z Was pracuje w Hotelu Focus? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Na co mogą liczyć jej pracownicy. Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją, tym bardziej, że firma poszukuje obecnie m. in. recepcjonistki oraz szefa kuchni.

Szczery

Szef kuchni w Szczecinie to najgorszy szef jaki mógł mi się trafić. Pracowników traktuje jak śmieci, o towar trzeba się upominać i prosić żeby coś zamówił. Cyniczny, zadumany w sobie buc bez honoru do przyznania się do swojej winy. Nie polecam pracy na kuchni w Szczecinie. Stawka 13 zł brutto, czyli tyle co teraz wszędzie. Praca dobra dla studentów lub kogoś pod kreska. O umowę o pracę nie ma co marzyć nawet tam pracując jako zwykły śmiertelnik. Dorobkiewicze i nic poza tym. Bez pozdrowień dla tego żałosnego miejsca.

Szczery

Jaś

Fajna oferta pracy na stanowisku Kucharza w Chorzowie, oferują liczne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego.

KTOŚ

Sieć Focus Hotels zatrudnia ludzi na podstawie umowy zlecenie. Na pierwszej rozmowie obiecują umowę o pracę po trzech miesiącach, w niektórych miastach zdarza się tak, że mówią wprost, że w tej pracy jeśli nie zostaniesz kierownikiem to o umowie o pracy możesz zapomnieć. Jest duży przemiał ludzi i jak dla mnie jest to dobra opcja pracy tymczasowej / dorywczej. Marku wiesz po co Ci znajomość sprzętu multimedialnego? Bo do Twoich obowiązków należało będzie jeszcze ustawienie sal konferencyjnych (jest to sieć hoteli biznesowych - dużo firm robi w nich szkolenia) i jeżeli będziesz miał w zleceniu napisane, że oprócz konkretnej ilości krzeseł musi znajdować się rzutnik i flipczart to musisz wiedzieć co to jest żeby to tam właśnie wstawic ;) OSOBIŚCIE NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Focus Hotels S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Focus Hotels S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Focus Hotels S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Focus Hotels S.A.?

Focus Hotels S.A.
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Focus Hotels S.A.