"SCHENKER" Oddział Wrocław

Wrocław

Opinie o "SCHENKER" Oddział Wrocław

jakiś 2012-08-31 14:04:56
Nie polecam.
ktoś 2015-03-31 14:52:52
Praca na magazynie (terminalu) to jakaś masakra,kurz,hałas itp.zap.... na maksa kasa średnia a atmosfera ch.....Nowi ludzie którzy przychodza do pracy na wózek lub "pakiet" uciekaja w tym samym dniu lub co wytrwalsi wyłaczaja telefon na drugi dzień takze mówi to samo za siebie.Jak w kazdej dużej korporacjii człowiek sie nie liczy,jest tylko numerem który nosi na kamizelce.Ludzie pracuja tam po 10 -15 lat bez awansu a o podwyzkach mozna zapomnieć,jak są to marne.Nikomu nie polecam tam pracy.
nikt 2015-06-16 12:16:11
Ludzie trzymać się z daleka od tej firmy!!! kasa słaba a atmosfera ch.....,szef to wykształcony ch..... przynajmniej tak o określają pracownicy.Jak chcecie jeb..... za srednia kase to schenker zaprasza.
Nikt 2016-04-01 06:27:30
Praca czyni wolnym nabiera polskiego znaczenia .
resto 2016-04-23 18:59:12
to ciekawe. Do tej pory wydawało mi się raczej że w pewien sposób jednak krępowała ruchy człowieka... Niemniej dajcie znać czy szukają dalej ludzi w schenkerze
Zostaw swoją opinię o "SCHENKER" Oddział Wrocław - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SCHENKER" Oddział Wrocław