Hotel Focus

Szczecin

Opinie o Hotel Focus

anonim 2008-10-24 23:09
praca pojojowki na poczatku wydawala mi sie jak z filmu a w rzeczywistosci trzeba sie nagimnastykowac i jest troche biegania, atmosfera super szczegolnie ze to mlodziez wiec wszyscy sie dogadywali minusem bylo to ze nie mozena awansowac i sa snikie pesje ale jak dla mnie hotel jest super
Ktos 2014-08-10 20:50
tragedia.
KTOŚ 2014-11-02 13:02
Alka - w jakim mieście chciałaś podjąć pracę?
KTOŚ 2014-11-07 18:56
Sieć Focus Hotels zatrudnia ludzi na podstawie umowy zlecenie. Na pierwszej rozmowie obiecują umowę o pracę po trzech miesiącach, w niektórych miastach zdarza się tak, że mówią wprost, że w tej pracy jeśli nie zostaniesz kierownikiem to o umowie o pracy możesz zapomnieć. Jest duży przemiał ludzi i jak dla mnie jest to dobra opcja pracy tymczasowej / dorywczej.
Marku wiesz po co Ci znajomość sprzętu multimedialnego?
Bo do Twoich obowiązków należało będzie jeszcze ustawienie sal konferencyjnych (jest to sieć hoteli biznesowych - dużo firm robi w nich szkolenia) i jeżeli będziesz miał w zleceniu napisane, że oprócz konkretnej ilości krzeseł musi znajdować się rzutnik i flipczart to musisz wiedzieć co to jest żeby to tam właśnie wstawic ;)
OSOBIŚCIE NIE POLECAM !!!
Jaś 2016-05-18 22:57
Fajna oferta pracy na stanowisku Kucharza w Chorzowie, oferują liczne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego.
Szczery 2017-01-17 12:46
Szef kuchni w Szczecinie to najgorszy szef jaki mógł mi się trafić. Pracowników traktuje jak śmieci, o towar trzeba się upominać i prosić żeby coś zamówił. Cyniczny, zadumany w sobie buc bez honoru do przyznania się do swojej winy. Nie polecam pracy na kuchni w Szczecinie. Stawka 13 zł brutto, czyli tyle co teraz wszędzie. Praca dobra dla studentów lub kogoś pod kreska. O umowę o pracę nie ma co marzyć nawet tam pracując jako zwykły śmiertelnik. Dorobkiewicze i nic poza tym. Bez pozdrowień dla tego żałosnego miejsca.
Szczery 2017-01-17 12:47
Zostaw swoją opinię o Hotel Focus - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Focus