Hotel Focus

Szczecin

Opinie o Hotel Focus

anonim 2008-10-24 23:09
praca pojojowki na poczatku wydawala mi sie jak z filmu a w rzeczywistosci trzeba sie nagimnastykowac i jest troche biegania, atmosfera super szczegolnie ze to mlodziez wiec wszyscy sie dogadywali minusem bylo to ze nie mozena awansowac i sa snikie pesje ale jak dla mnie hotel jest super
Ktos 2014-08-10 20:50
tragedia.
KTOŚ 2014-11-02 13:02
Alka - w jakim mieście chciałaś podjąć pracę?
KTOŚ 2014-11-07 18:56
Sieć Focus Hotels zatrudnia ludzi na podstawie umowy zlecenie. Na pierwszej rozmowie obiecują umowę o pracę po trzech miesiącach, w niektórych miastach zdarza się tak, że mówią wprost, że w tej pracy jeśli nie zostaniesz kierownikiem to o umowie o pracy możesz zapomnieć. Jest duży przemiał ludzi i jak dla mnie jest to dobra opcja pracy tymczasowej / dorywczej.
Marku wiesz po co Ci znajomość sprzętu multimedialnego?
Bo do Twoich obowiązków należało będzie jeszcze ustawienie sal konferencyjnych (jest to sieć hoteli biznesowych - dużo firm robi w nich szkolenia) i jeżeli będziesz miał w zleceniu napisane, że oprócz konkretnej ilości krzeseł musi znajdować się rzutnik i flipczart to musisz wiedzieć co to jest żeby to tam właśnie wstawic ;)
OSOBIŚCIE NIE POLECAM !!!
Jaś 2016-05-18 22:57
Fajna oferta pracy na stanowisku Kucharza w Chorzowie, oferują liczne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego.
Szczery 2017-01-17 12:46
Szef kuchni w Szczecinie to najgorszy szef jaki mógł mi się trafić. Pracowników traktuje jak śmieci, o towar trzeba się upominać i prosić żeby coś zamówił. Cyniczny, zadumany w sobie buc bez honoru do przyznania się do swojej winy. Nie polecam pracy na kuchni w Szczecinie. Stawka 13 zł brutto, czyli tyle co teraz wszędzie. Praca dobra dla studentów lub kogoś pod kreska. O umowę o pracę nie ma co marzyć nawet tam pracując jako zwykły śmiertelnik. Dorobkiewicze i nic poza tym. Bez pozdrowień dla tego żałosnego miejsca.
Szczery 2017-01-17 12:47
Dominika 2017-07-21 09:14
Ktoś z Was pracuje w Hotelu Focus? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Na co mogą liczyć jej pracownicy. Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją, tym bardziej, że firma poszukuje obecnie m. in. recepcjonistki oraz szefa kuchni.
Zostaw swoją opinię o Hotel Focus - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Focus