„STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień

Jedlina-Zdrój

Opinie o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień

pracownik 2009-09-16 12:17:35
jestem pracownikiem Pana Stępnia od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. wszystko na czas, bezproblemowo. polecam
znajomy 2010-08-28 09:17:11
Z opowiadań większości osób które tam pracują trzeba przyznać, że mają takie same zdanie, Szef jest osobą zapracowaną ale powinien nieraz pomyśleć o pracownikach, że też są ludźmi. Zwykły przykład, wysyłając życzenia świąteczne nie otrzymasz nawet odpowiedzi "dziękuję" nie mówiąc już o życzeniach. Urlopu nie wybierzesz w całości tylko ci płaci a przecież wiemy, że urlop przysługuje każdemu żeby odpocząć od pracy. Jeśli zwiększy tabor i zatrudni więcej ludzi przypuszczalnie praca dla pracujących tam osób będzie znacznie lżejsza. Logistyk natomiast powinien być zobowiązany do większej dyscypliny lub obowiązkowego szkolenia.
nowy 2013-01-03 13:25:52
Witam wszystkich,mam pytanko
Czy moglby ktos opisac rodzaj pracy jaka trzeba wykonywac i jakie w przyblizeniu sa zarobki?
Z góry dziekuje.
kierowca 2013-01-09 16:25:02
nowy - 2013-01-03 13:25:52

Witam wszystkich,mam pytanko

Z góry dziekuje.
Rodzaj pracy to załadunek i wyładunek towarów...odpowiadasz za cały towar.(usunięte przez administratora)
endi 2013-02-12 12:14:38
Witam jutro mam tam iśc na rozmowę na ul Kłodzką 29d Czy to ta sama
firma o której tak "dobrze'' piszecie
XxX 2013-02-13 21:10:57
Ta sama....
OLO 2013-03-27 14:33:32
Witam
Ja też w tej firmie jeżdże, co można powiedzieć o rotacji pracowników to to ze(usuniete przez administratora)kierowca który gubi koła na drodze nie ma szansy na dłuższą prace i to ze jak któryś z chłopaków niechce ładować samochoduto nikt za niego tego niezrobi,obsługujemy głównie sieci handlowe a w każdej sieci załadunek i rozładunek jest w gestji kierowcy i nie szef to wymyślił jak (usuniete przez administratora)jakąś palete z towarem to nikt za to niezapłaci tylko on sam, pracuje w tej firmie ładnych pare lat i z wypłatami było różnie raz lepiej a raz gorzej ale niebyło tak zebym czekał miesiąc lub dwa jak u innych poślizg jest kilku lub kilkunasto dniowy.Rotacja jest tylko u nowych którzy niemogą sie przestawic na inne tory.
Nowy 2013-05-07 12:09:11
Nie wiem jak teraz ale spało się tylko w aucie i to tylko parę godzin na dobę. Ciągle w pospiechu a tarczki za okno i dalej w gaz. Obiecywane wolne weekendy i tylko obiecywane. Rozładunek załadunek robi kierowca , więc nie masz szans na odpoczynek po 9 godzinach prowadzenia auta, Wykańczalnia. Auta pod względem technicznym lipa , jedź a jak wrócisz to się zrobi . Ale robi się jak już nie jedzie.Szef ogólnie nie jest upierdliwy ale normy paliwowe które narzuca są niewykonalne .
kierowca 2013-06-19 19:34:49
Koledzy, a jak się jeżdzi u Tomalika z Jedliny, bo on też tam ma jakieś wanny chyba, może bym tam poszukał roboty?
ANONIM 2013-12-09 18:27:11
DOBRZE RADZĘ! KAŻDA PRACA, ALE NIE U TEGO "PRACODAWCY"!
Adam 2014-01-20 16:48:42
Przeraża mnie to co czytam. Jak można tak oczerniać człowieka nie znając go w ogóle ? Jak ktoś się zachowuje ok - to jaki ma powód żeby kogoś skrzywdzić taki pracodawca?. Zastanówcie się i więcej tu nie piszczcie jeśli macie krzty honoru - tego męskiego. (usunięte przez administratora)
sąsiad 2014-05-21 10:48:36
firma płaci?tylko za km.przejechane
(podstawa płacona z km.przejechanych)
rozład. załad.za darmo kierowca robi
kamaron 2014-12-01 14:41:26
przecież jest dział w internecie o pracodawcach w polsce.dzwonisz i ci od razu udzielaja odpowiedzi za drobna oplata to ministerstwo infrastuktury i rozwoju.mozna nawet im zaplacic pod stolem i bedziesz mial wieksza diete zagraniczna wieksza bo przeplyw pieniedzy zawsze idzie tylko w jedna strone
Zostaw swoją opinię o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień - Jedlina-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień