Opinie o Naftobudowa s.a w Jasło Zglenickiego 46

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naftobudowa s.a. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Naftobudowa s.a o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftobudowa s.a w Jasło Zglenickiego 46

Karol Nowy wpis

Czy firma jest rozwojowa?

pogonowski darjusz Nowy wpis

Wtej firmie oszcedza sie na wszystkim Metoda pracy taka jak za komuny zero innowacji byli pracownicy to tylko eeryci i rencisci KADRA TZW KADRA PZPR POPROSTU LUDZIE ODERWANI OD PŁUGA PS OSTATNIO O MAŁO NIEDOSZŁO DO WYPADKU SMIERTELNEGO PODCZAS REMONTU NA LOTOSIE podczas WYCIAGANIA WYmIENNIKA POWODY brak asekuracji oszczednosc, pospiech brak profesjonalnego sprzetu sprzet zdezelowany Firma czesto zatrudnia podwykonawców i tylko w ten sposub prubuja uratowac zakład Ale podwykonawców traktuje sie jak konieczne zło a ludzie z tych fir to czesto profesjonalisci i traktuje sie ich jak niewolnikow poprostu jedna wielka komuna dlatego czas skonczyc z takimi firmami

emilek Nowy wpis

no kobiety też są u nich noralnie przyjmowane, a na pewno najczęściej do biura, bo też tam jest sporo pracy. Faceci to na typowo fizyczne stanowiska jak np. na produkcje z tego co wiem.

kapitalna pani kapitan ewa Nowy wpis

cześć kochani, ja już kiedyś pracowałam przy produkcji i montażu pieców przemysłowych więc myślę że bez problemu dam sobie radę w Naftobudowa s.a, lubię taką pracę chociaż bardzo kobieca nie jest.ciekawi mnie, oni podobno dołączają do siebie 7 spółek jakichś, czy to0 ma jakiś wpływ na zatrudnienie i warunki pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Naftobudowa s.a? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy MANEWROWY - JASŁO
Jasło
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Dyrektor zabral swoja brygadę do Katowic ?

jarek

Opinia idzia za nimi.Gdzie tak kiepscy zajda zlecenia /

muniek

Ta firma dyrektora to NAFTO z Katowic.Za krótlie nogi do USA

lokis

dyrektor b. i kilku cwaniaczków o dziwo coś próbują sklecić ale niech w pamięci kolegów pozostaną jego urocze pogadanki przed rozpoczęciem prac,a potem praca do upadłego,albo von,na twoje miejsce już czeka stu innych.tapi to proiekt od pierwszych liter tadżikidtanu,afganidtanu,pakistanu,indii.to rurociąg wraz z systemem rafineri,stacji pomp,spalarni odpadów i elektrowni.mnóstwo spokojnej pracy i nadzór bhp,foremanów i menager-projekt wyłącznie USA nie dyrektora [usunięte przez moderatora]

lokis

witam,byłem na kontraktach,na litwie i w holandii,gdzie zdarzyły się te potworne nieszczęścia,prowadzący projekt to nie dyrektor,w mojej pamięci będzie zawsze [usunięte przez moderatora],człowiekiem bez zasad o zerowej kulturze osobistej.jeśli szukacie kasy-polecam rurociąg tapi,pracy na15 lat i kasa ogromna pod kuratelą usa.pozdrawiam.

Prawda były dwa trupy w Holandii zero BHP

To prawda ze zwolnili SLYNNEGO DYREKTORA [usunięte przez moderatora] ?

alex

Musisz dzwonić i się dowiadywać.Ale raczej bedą ograniczenia.Większość kumpli przechodzi do MAGI w Krakowie.

antoni

Praktycznie Natobudowa jest do likwidacji szczeglnie Jedlicze,Jaslo

W Krakowie była seria zwolnień w dyrekcji.Dyrektor [usunięte przez moderatora].Byly ogromne nieprawidlowosci w Jedliczach.Brygada "ekierki" jeszcze tam pracuje ?

denis

Cale Jedlicze,Jasło,Gorlice, Montonaft jest do likwidacji dzwonili z Warszawy do biura

krk

Naftobudowa się rozpada, nie ma kontraktów, roboty, zwalniają.

janusz

oj Jaslaki cos nie bardzo o Was pisza, no ale jeszcze sie taki nie urodzil coby wszyskim dogodzil. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Ja też pracuję w tej firmie, bez układów, bez znajomości i być może nie jest to firma rewelacyjna, ale dużo się można w niej nauczyć- wbrew wypowiedziom jednego z anonimów, pracuje w niej duża grupa naprawde dobrych fachowców i fajnych ludzi z którymi dobrze się współpracuje.

Wszystkie te opinie są pisane przez młodych,niedoświadczonych i mających wielkie ambicje ale chyba tylko finansowe sądząc po ortografii.Pracuje w tej firmie juz ponad 20 lat.Nie jestem ani krewnym ani znajomym dyrektora czy kogokolwiek z tzw. góry. Z racji wykonywanego zawodu mam mozliwość obserwacji tego co dzieje sie na hali montażowej w Jaśle i częściowo musze sie zgodzić z tym co przeczytałem we wcześniejszych opiniach.Chodzi o alkohol z tym ze opinie te są mocno przesadzone.Picie na pewno nie jest tak powszechne i w takim stopniu jak to opisano.Co do stosunków międzyludzkich to nie jest również tak źle.Jak to w dużej grupie ludzi różnie to bywa ale ogólnie uważam że sytuacja jest dobra. A młody spawacz czy monter może sie dużo nauczyć tylko trzeba chcieć pracowac a nie liczyć na wielkie zarobki od momentu podjęcia pracy.Ja po 20 latach mam stawkę nieco ponad 10 złotych a chyba mam nieco większe doświadczenie niż gość po kilku miesiącach pracy.Co do stosunków na delegacjach czy wyjazdach zagranicznych to nie spotkałem się z jakąś dyskryminacją młodych ludzi.Bzdura wierutna.Ogolnie wygląda mi to na pisane przez ludzi którzy czują się rozżaleni prawdopodobnie po zwolnieniu.

ale ogólnie jest wesoło jak niedawno pewni wizytatorzy znalezli w szafce flache to potem prezes komisyjnie wszystkie otwieral znalezli tyle rozmaitości że szkoda gadać ,a materiału na fuchy tyle że na złomie w przysiekach musieli dodatkowe wagny zamówić ,troche szkoda bo se imadła nie zrobiłem.ale o jednej szafce prezes zapomniał ,tej na mistrzówce co stoi nad umywalka z krzyrzykiem ,jakbyś przyszedł z raną to na pewno nie było by tam nic do zaklejenia ale do dezynfekcji i owszem ,rozmaite gatunki ,do wyboru do koloru.moim zdaniem czystki zaczyna się od góry ,ale to niewiele dało bo dalej jest to samo tylko bardziej się chowaja ,a pozatym to tradycja tej firmy a tradycji sie nie zmienia.Poza tym wcale się im nie dziwie bo za 8 zl na godzine to tylko się uchlać i na szatni posidziec

Zostaw merytoryczną opinię o Naftobudowa s.a - Jasło

Naftobudowa s.a