logo polmlek

polmlek

Lidzbark

Opinie o polmlek

antoś 2009-03-07 12:43
Ale jesteście żałośni z tymi oskarżeniami, pracoawałem z Wami i wiem jakie jesteście podłe baby, szkoda że można wypisywać głupoty i szkalować normalnych ludzi,ten człowiek [usunięte przez moderatora] od rana do wieczora abyście mieli prace i zapłate, trudno taki czas ze tak mało, cieszcie się że wogóle pracujecie, nie czytacie gazet co sie dzieje, nie srajcie we własne gniazdo, nic dobrego z tego nie wyjdzie, a posrednio daje to też informacje o Was, co sobą reprezentujecie, weźcie się za robotę, dziś kierować taką firmą jest b. ciężko.
człowiek 2011-06-14 00:00
Najbardziej zasyfiała zacofana firma z jaką miałem styczność,nikt nic nie wie,nawet kierownictwo ,wiedzą ,lornetkują tylko kiedy wychodzisz lać \" gdzie pan idzie linia idzie \" ogólny syf ,traktowanie ludzi jak niewolników ,odradzam składnia cv do tej firmy której logo piwnno brzmić goth bless rith fock people.
Marian 2015-11-29 23:55
W tej firmie dobrze zarobić? Pogadajcie z kimś kto tam pracuje, dobrze zarabia to tylko rodzina i znajomi właścicieli, a zarobki reszty to kpina.
Gitarro 2016-08-16 09:18
Moi drodzy, na konkurencyjnym portalu jest masa ogłoszeń na przedstawicieli handlowych, właściwie na każde województwo, o co chodzi? To podejrzane.

Jak się tam pracuje na tym stanowisku, tj jaka podstawa brutto lub netto się zdarza i jakie auta? Można na jakichś zasadach jeździć prywatnie? Budżety wystarczające? Pewnie zaraz mi każdy powie ze jest bryndza itd, ale taka praca, taki zawód. Szukam konkretów
Zostaw swoją opinię o polmlek - Lidzbark
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmlek