logo polmlek

polmlek

Lidzbark

Opinie o polmlek

antoś 2009-03-07 12:43:01
Ale jesteście żałośni z tymi oskarżeniami, pracoawałem z Wami i wiem jakie jesteście podłe baby, szkoda że można wypisywać głupoty i szkalować normalnych ludzi,ten człowiek [usunięte przez moderatora] od rana do wieczora abyście mieli prace i zapłate, trudno taki czas ze tak mało, cieszcie się że wogóle pracujecie, nie czytacie gazet co sie dzieje, nie srajcie we własne gniazdo, nic dobrego z tego nie wyjdzie, a posrednio daje to też informacje o Was, co sobą reprezentujecie, weźcie się za robotę, dziś kierować taką firmą jest b. ciężko.
człowiek 2011-06-14 00:00:47
Najbardziej zasyfiała zacofana firma z jaką miałem styczność,nikt nic nie wie,nawet kierownictwo ,wiedzą ,lornetkują tylko kiedy wychodzisz lać " gdzie pan idzie linia idzie " ogólny syf ,traktowanie ludzi jak niewolników ,odradzam składnia cv do tej firmy której logo piwnno brzmić goth bless rith fock people.
Marian 2015-11-29 23:55:10
W tej firmie dobrze zarobić? Pogadajcie z kimś kto tam pracuje, dobrze zarabia to tylko rodzina i znajomi właścicieli, a zarobki reszty to kpina.
Gitarro 2016-08-16 09:18:59
Moi drodzy, na konkurencyjnym portalu jest masa ogłoszeń na przedstawicieli handlowych, właściwie na każde województwo, o co chodzi? To podejrzane.

Jak się tam pracuje na tym stanowisku, tj jaka podstawa brutto lub netto się zdarza i jakie auta? Można na jakichś zasadach jeździć prywatnie? Budżety wystarczające? Pewnie zaraz mi każdy powie ze jest bryndza itd, ale taka praca, taki zawód. Szukam konkretów
Zostaw swoją opinię o polmlek - Lidzbark
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmlek