GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.

anonim 2010-04-18 13:00:17
Ta firma to [usunięte przez moderatora]. Ocena 1/6 gwiazdek jaką widać na tym portalu i tak jest zawyżona, ponieważ gdyby można było dać zero, to ocena byłaby 0/6.[usunięte przez moderatora]kompletnie nie liczy się z pracownikami i wykorzystuje ich jak w chińskiej fabryce. O jakimkolwiek urlopie dłuższym niż 1 dzień możecie tylko pomarzyć. Przepisy Kodeksu Pracy tam nie obowiązują w żadnym przypadku. Jeśli kogoś bardzo nie lubicie to możecie mu polecić pracę w tej firmie żeby się wykończył.
pogromca śliniących się nieudaczników 2011-03-29 15:29:04
hej, wcale nie jest tak źle, ta osoba sprzed roku [usunięte przez moderatora] bzdury
zawiedziona 2013-06-18 09:52:52
Miałam w tym roku pracować dla Grecosa jako animator czasu wolnego. Zrezygnowałam z tego, dlaczego? Pierwotnie umowy miały być podpisywane na szkoleniu w marcu, potem za tydzień, potem za kolejny tydzień, aż w końcu już za chwilę miały być, ale się nie pojawiały. Tak samo jak na szkoleniu mieliśmy dostać rozpiskę z rozmiarami ubrań, potem mailem, aż w końcy nie dostaliśmy jej w ogóle. W końcu kogo interesuje jaki rozmiar ubrań potrzebujemy. Większość animatorów nie dostała umów przed wylotem na destynacje, moim zdaniem to straszny nieprofesjonalizm, połączony w dodatku z ciągłym okłamywaniem, że umowy już idą.
hankaskakanka 2016-02-15 21:20:08
byłam animatorka w sezonie lato 2015, co do organizacji przed wyjazdem i kontaktu z osobą zarządzającą destynacjami to porażka trochę, wydaje mi się , że to po prostu za dużo do ogarnięcia dla jednej osoby albo po prostu osoba zbyt mało rozgarnięta, nie wiem,nie wnikam. co do samej pracy na stanowisku animatora, hmm mysle,ze nie mozna generalizować, wszystko zalezy od hotelu na jaki sie trafi od podejscia rep'ów, mysle,ze jadac na naimacje, mlody czlowiek jedzie przede wszystkim zeby sie wyszalec i dla funu, gorzej jesli traficie na osoby w teamie, ktore wyzej sraja niz dupe maja, opierdzielaja sie na kazdym kroku i są waszymi headami i ustawiaja wszystko pod siebe i swoich pozal sie panie boze znajomych...dno i zero profesjonalizmu ,juz nawet nie uzywajac tak wznioslych slow, po prostu chodzi o bycie fair, ale mysle,ze na to juz grecos nie ma wielkiego wplywu ,bo nie lustruje kazdego przy rekrutacji. wiekszych problemow z kasą nie bylo,jakies drobne opoznienia, szkolenie w Polsce bezplatne, zwrot kasy potraconej z 1 wyplaty tak jak w regulaminie. Nie zlauje mimo, ze mialam momentami dosc,ale wynika to z sytuacji panujacej juz na destynacji i z relacji z reszta animatorow z "teamu". Prace w sumie polecam,warto sprobwac dla mlodych i chcacych przezyc fajna przygode :) na minus ogromy zakwaterewanie jakie grecos na miejscu zalatwia pracownikom, moje jednopokojwe mieszkanko do podzialu z kolezanka w stanie okropnym jakby ktos nie sprztaal przez 10 lat ( luksusów nie wymaglam,ale minimum poczucia schludności powinno byc zachowane, a nie ze samemu trzeba na wejsciu generlanie sprzatac syf), wynikac to moze oczywiscie z winy hotelu, wielu problemow w zarzadzaniu na miejscu,jednak jako pracodawca grecos powinien od poczatku do konca zadbac by pracownikowi ,czy to aniamotr,czy to rezydent zapewnic minimum standardu
wartka 2016-04-24 14:30:15
faktycznie nie mało do ogarnięcia a presja czasu jest, ale sam wyjazd wspominam nieźle i hotel też był ok
stanowczo odradzam 2016-11-25 14:30:50
nie polecam
Zostaw swoją opinię o GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.