sos

Kraków

Opinie o sos

anonim 2010-03-01 12:08:46
ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem,zero szacunku dla ludzi pracujacych zarabiaja krocie na pracownikach a placa im gfowniane pieniadze taka jest prawda
byly 2010-08-17 16:32:46
Witam. Ten caly szef ochrony to nieporozumienie. Gosciu nie zna sie na rzeczy, nie ma pojecia o pracy w ochronie. Jezeli chodzi o moja opinie jak i kolegow nie dorasta (usunięte przez administratora) do piet.Totalna porazka, ktora ma na imie (usunięte przez administratora). LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEJ "firmy" BO TEN CHLOP TJ NIEPOROZUMIENIE BEZ BARIER. Panie kierowniku niech pan zacznie myslec bo to co jest obecnie to zal pl. Przykro mi. ze calym KBP nie kieruje osoba, ktora jest profesjonalista w swoim fachu tylko chlop, ktory nie ma o niczym zielonego pojecia.
wer 2016-04-03 19:03:01
no hej hej widze ze spora rekrutacja jest o nich..szukaja miedzy innymi na stanowisko pracownika ochrony wiaodmo ze trzeba miec odpwieidnie kwalifikacje lecz zatrudenie moga znalezc takze ossoby niepelnosprawne
Zostaw swoją opinię o sos - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sos