Sony Centre

Toruń

Opinie o Sony Centre

marek 2012-07-03 19:26:19
firma ok, ale przed podpisaniem umowy radze sie wypytac o wszystkie szczegoły! Po pierwsze, Odpowiedzialnosc Materialna i to nie sa bajki, jest strata placisz jak za zboże! W sklepie brak kasiera, ochroniarza i dochodzacej sprzataczki wiec trzeba sie liczyc z tym wszystkim... obecnie duze ciesnienie na wyniki, wiec praca dla tych co to lubia i to bardzo ;) ale wiedza i obsluga klienta na 6!
sobieski 2012-07-20 22:23:28
ta firma ma duże kłopoty finansowe uwaga! W salonach panuje dziwna "duszna" atmosfera większsc pracownikow (pracuja po 6-8 lat) uważa sie za bogów, wiec ostrożnie bo trafiasz do zamknietego srodowiska i masz na dzien dobry pod górke
Jasiek 2016-04-30 17:42:19
Hej, czy ktoś może orientuje się kiedy można spodziewać się nowych ofert pracy z Sony Centre? Bardzo chętnie dowiedziałbym się kilku szczegółów na temat zatrudnienia tam - m.in. jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? :)
Zostaw swoją opinię o Sony Centre - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sony Centre