ELEPAZ Elektroinstalatorstwo

Opinie o ELEPAZ Elektroinstalatorstwo

Amam Nowy wpis

Jak się pracuje w elepaz? Jak z robotą? Gonią czy w miarę rozsądnie? Stawka z dośw/bez dośw? Wypłacane na czas? Ogólne zadowoleni czy mogło by być lepiej? Jeżeli tak to pod jakim względem?

Wiecie czy w ELEPAZ Elektroinstalatorstwo szukają chętnych na staż?

11 Nowy wpis

a nie możesz po prostu zadzwonić i zapytać?

Tomasz Nowy wpis

Witam!Czy obecna nowa pojawiająca się OFERTA Elektryk związana jest Falą odejść, czy to tak zwany dynamiczny rozwój firmy? może ktoś podpowie jaki klimat tam panuje, jaka atmosfera, zarobki? Dziękuję . Czy praca w tej firmie nie jest porażką zawodową?

weroniak

no dobra @olek ale to może po prostu taka prowizja jest na innych stanowiskach? nie na takim na jakim Ty pracowales no ja już sam nie wiem wlsciwscie jak to jest..trzeba by się było dowiiedzeic tego..

Brałeś udział w rekrutacji do ELEPAZ Elektroinstalatorstwo. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ed

hej a czy ktoś z was może pracowal na stanowisku grafika DTP bo widze teraz ze takak oferte wlansie maja w Krakowie oferuja m.in dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)

weroniak

@aaaaaa ale co masz konkretnie na mysli? @komi no tak oferta dla kasjera- sprzedawcy w dalszym ciagu jest aktualna

acj

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica zatrudnienie, a skoro wypłata jest termnowa, to już dobrze o nich świadczy. Ciekawi mnie to, zwłaszcza, że pewnie atmosfera dopisuje.

szok

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

ed

Zmiany wiadomo że czasem mogą się pojawić, ale zastanawiam się czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Pewnie tak, bo chyba ostatnio miały pojawić sie jeszcze jakieś premie do nich, więc nie tak źle.

Grzegorz

A ile osób tam mniej więcej pracuje? I czy jest duża rotacja, często ktoś odchodzi/przychodzi?

Tomasz

Witam!Czy obecnie pojawiająca się OFERTA Elektryk Automatyk związana jest Falą odejść, czy to tak zwany dynamiczny rozwój firmy? może ktoś podpowie jaki klimat tam panuje, jaka atmosfera, zarobki? Dziękuję .

Praca w tej firmie to porażka zawodowa zdecydowanie nie polecam

polig

Jeśli ktoś znajdzie lepszą ofertę zatrudnienia to oczywiste, że się zwolni @arek, no ale ogólnie nie ma takiej potrzeby ponieważ pracownik dostaje umowę o pracę na czas określony, także to już tylko jego wybór co potem.

dadammpp

a ja byłem na rozmowie :)Rozmowa konkretna pytania szczegółowe a koniec konców umowe podpisałem warunki finansowe naprawde dobre ......... Pozdrawiam jeśli sie coś zmieni to szybko to umieszcze i napisze

franko
@dadammpp

Rozmawiałem ostatnio z kolegą na temat tego jak pracuje się w tej firmie. Mówił o nich wiele dobrego. Widzę , ze po raz kolejny potwierdza się to zdanie

Brahmaparus

Witajcie, chciałabym się Was zapytać jak wyglądały rozmowy kwaliikacyjne, o co Was pytano? Pytam, bo po przeczytaniu Waszych opinii zastanawiam się czy w ogóle startować... Z góry bardzo dziękuję!

hahahaha

Jestem ciekaw jak firma poradzi sobie bez jednego z głównych filarów firmy od Października, Projekt Menager nie da sobie rady bez niego.(usunięte przez administratora)

bajgig

Jeśli komuś nie pasuje praca w tej firmie to wiadomo, że długo w niej siedzieć nie będzie, to samo się tyczy warunków, jeśli nie będą one korzystne to też się nie podpisze umowy. No ale jak już ktoś podpisał i nie narzeka na warunki zatrudnienia to ogólnie narzekać chyba też nie będzie bo atmosfera jest raczej dobra.

ktoś

ELEPAZ jak każda firma poszukuje wydajnych i rozsądnych w roszczeniach płacowych ludzi. Jest na tyle duża, że i dla orłów i wróbelków znajdzie się miejsce, aczkolwiek orły pewnie jak rozwiną skrzydła to odlecą albo awansują i tyle. A jak wróbelki zaczną ćwierkać o dużą kasę to będą musiały poszukać innego gniazdka. I takich ćwierków coraz więcej ale długo tej kasy niestety pewnie gdzie indziej nie zobaczą.

stasiu mały jasiu

Tak niestety bywa firmy takie jak ELEPAZ które świadczą usługi powinny zabezpieczać się poprzez umowy lojalnościowe ,brak możliwości robienia konkurencji w pewnym okresie czasu ale za to trzeba zapłacić połowę zarobków pracownika miesięcznie Inaczej każdy były pracownik będzie miał możliwość złożenia oferty konkurencyjnej a co za tym idzie ludzie i firma może stracić pracę i dochody Spokój niestety kosztuje

Wąski

Cześć. Nie no zdecydować zdecydowałem i od 20 zaczynam. Jeżeli chodzi o stawkę wolę nie mówić na razie. Z resztą pisanie tutaj takich rzeczy to jak wbijanie sobie nóż w plecy

Zostaw merytoryczną opinię o ELEPAZ Elektroinstalatorstwo - Poznań

ELEPAZ Elektroinstalatorstwo