A.D. Profile Solutions Ltd

Dublin

Opinie o A.D. Profile Solutions Ltd

alamaut 2009-02-23 13:17:01
AD profile zaproponowała mi racę przed światami Bożego Narodzenia 2008 roku.Przyjechałem na rozmowę kwalifikacyjną do biura we Wrocławiu, którą zaliczyłem i otrzymałem informacje ze wyjazd do pracy nastąpi 3 stycznia.Ponieważ nie miałem zadnych informacji zadzwoniłem do agencji i otrzymałem informację że wyjazd przesuwa sie na 10 stycznia.Ok 7 stycznia zadzwoniłem powtórnie i otrzymałem wiadomosc ze póki co pracy niema ale bądą dzwonić.W miedzyczasie odrzuciłem szereg innych ofert i na własny koszt zakupiłem wymagane narzędzia , ubranie robocze i zapłaciłem za kosztowne badania wysokościowe.Reasumując.Wiele obiecują a ludzi mają za nic. (usunięte przez administratora)
zbigniew300865@wp.pl 2010-03-23 17:30:49
pracowałem w Irlandii w Carbery A.D Profile bardzo poważna i odpowiedzialna firma pracowałem w 2008r dbają o ludzi i wywiązują się z umowy .Pozdrawiam Firmę. Z.S.
kawer 2016-04-21 19:04:59
Hej, czemu tu taka cisza od 2013 roku. widziałem teraz od nich ogłoszenie, szukaja cieśli zbrojarza. wymagania nie duże: dobry poziom mówiony języka angielskiego (również techniczny), duże doświadczenie (2 - 3 lata) w pracach ciesielskich i zbrojarskich w przemyśle oraz budownictwie i umiejętność czytania rysunków technicznych w języku angielskim. Ciekawi mnie czy warto.
Zostaw swoją opinię o A.D. Profile Solutions Ltd - Dublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.D. Profile Solutions Ltd