UM Częstochowy

Częstochowa

Opinie o UM Częstochowy

gość 2012-07-31 22:26:08
Rekrutacja w UM Częstochowa to banał. Dlaczego? 135 pytań bo podobno prezydent chce mieć najlepszych pracowników i wygrywa gość do którego wszyscy urzędnicy na korytarzu się uśmiechają. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że wygrywający miał jedno z najmniejszych doświadczeń na dane stanowisko a podczas oczekiwania na wynik czytał pytania z w.w testu wraz z odpowiedziami ze swojego zeszytu. Paranoja. Ale konkurs był; kandydat wybrany. Gratuluję . Jedno wielkie fałszerstwo. Szkoda, ze nikt z tym nic nie robi.
smutna 2013-02-27 19:03:15
Smutne to, ale prawdziwe!
iwo 2015-11-03 12:22:36
jedne wielkie chamstwo!!
klika
rozmowy kwalifikacyjne tam to ściema największa z możliwych
wybierają osoby które już pracują w UM a naiwnych ludzi ściągają nie wiem po co i robią im tylko nadzieję
jola 2016-04-22 23:22:02
trzeba przyznać że UM Częstochowa działa prężnie. Widać to po ilości ofert pracy. Stanowisko ds. funduszy europejskich w zakresie inwestycji środowiskowych i stanowisko ds. realizacji inwestycji i remontów. Po SGH można startować na obydwa
Zostaw swoją opinię o UM Częstochowy - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UM Częstochowy