Ms "meat"

Reda

Opinie o Ms "meat"

bedzi 2010-03-01 08:25:58
siema! ja tez pracowalem 8 miesiecy i nie powiem bo mozna zarobic tylko ze jakim kosztem ! tam sie czulem jak bym byl w jakims obozie pracy! w pracy to nic innego nie slychac ino szybciej i gaz gaz a naj gorsze jest to ze to Polscy kierownicy krzycza co chwile szybciej! czlowiek juz sil nie ma o oni jeszcze po pedzaja ! wiem to z doswiadczenia bo bylem brygadzista na sb i widzalem jak u mnie dziewczyna na lini prawie zemdlala z przepracywania! naj gorsza jest kierowniczka na dniowce na sb ktora traktoje ludzi doslownie jak szmaty! i jej kolega z nocki tez taki sam inni go nie obchodza ! dopiero jak ktos padnie przy lini to w tedy wielki opiekun sie znajduje , dziwie sie ze tacy ludzie jeszcze chodza po ziemi! nie polecam tego biura nie dosc ze dobrze zarabiaja na nas to jeszcze traktoja ludzi jak jakies przedmioty!
Zostaw swoją opinię o Ms "meat" - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ms "meat"