REMO-CAR SP. Z O.O.

Święcice

Opinie o REMO-CAR SP. Z O.O.

anonim 2011-08-20 07:17
Szkoda pisać to co się tam teraz dzieje.....
kris 2014-07-01 18:31
super firma
bogdan 2014-07-01 18:42
może być szału nie ma
Heniek 2014-10-05 16:11
Brakuje mi słów by opisać jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest w tej firmie
anonim 2014-12-03 15:11
Firma jak i osoby zarządzające J.A., J.Z. i nie do usunięcia pani wiceprezes Monika nie potrafią zarządzać firmą osoby które próbowały naprawiać tą firmę a robiły wbrew zarządowi zostały szybko usunięte i posadzone osoby na ich stanowiskach słuchające się góry i robiące co chcą.
Omijaj szerokim łukiem nie jest mile widziane własne pomysły i myślenie !!!!!
masz wykonywać polecenia i to wszystko.
Gerard 2015-02-17 12:18
To niezłe masz aspiracje jak chcesz usunąc panią wiceprezes Monikę.
Chyba myślenie przychodzi Ci ciężko i dla tego nie mogłeś znaleźc wyżej aprobaty swoich pomysłów.
Tak się składa że znam J.Z. i chyba on jeden jest wstanie zastąpic dosłownie każdego w tej firmie a już z pewnością nie wymaga więcej niż sam jest w stanie zrobic. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
Robię w tej firmie od kilku lat i nigdy nie miałem mu nic do zarzucenia.
Co do firmy to klimat jak w każdej korporacji (cyferki najważniejsze :).
By 2016-05-20 19:13
No firma nadal działa w branży, to całkowicie prawda mój drogi
Wojtek 2017-03-18 17:04
Zobaczymy jak długo podziała, jak wyjdą brudy na jaw. A jak bedą tak postępować z klientami to pewnie wyjdą.
Antoni 2017-04-14 21:34
Zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Od najniższej zarejestrowani 2 tys brutto (1400 netto) Specjalistów nie szanują , brak narzędzi , trzeba się prosić. Osoby które zarządzają J.Z J.A nie nadaja się na to staniwiska tylko dobre wrazenie robią. Klientów naj lepiej by pracownik ściągnął z ulicy bo sami nie umieją pozyskać. Oszukują na godzinach jak mogą tylko by nie można było się połapać w wynagrodzeniu. Stawki godziniwe od 12 do 28 rbh brutto do tego sa progi godzinowe. Jesli jesteś ulubiencem masz dobre zlecenia jesli nie najgorsze nie płatne zlecenia. Nie polecam tej firmy.
Zostaw swoją opinię o REMO-CAR SP. Z O.O. - Święcice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMO-CAR SP. Z O.O.