SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Jego człowiek czy też nie, ale skoro źle traktuje pracowników to raczej ktokolwiek powinien coś z tym zrobić. Jak akurat dopiero przymierzam się tutaj do pracy. Więc możecie napisać więcej na temat tego niestosownego zachowania? Rozumiem, że(usunięte przez administratora)Zgłaszał to gdzieś ktoś już?

Ha ha ha komu ha ha

PL

Biurowi do domu bo Andrzejki czas zacząć. Przeszkadzacie.

Stefek

Witam podobno przenoszą fabrykę z UK do poznania wiadomo ile będzie nowych miejsc pracy i kiedy i czy można się starać i gdzie i pracę ?

Jack
@Stefek

Przenoszą do Poznania do końca 2024 roku nam zaproponowano odprawy . Niektórzy z nas dostaną dość pokaźne te odprawy od 35000 funtów do prawie 100 000 f. Dlatego większość w związkach zawodowych głosowali za przeniesieniem zakladu o 125 letniej tradycji do Poznania . Ja byłem przeciwko bo praca jest spoko dobrze płatna 8h i do domu Mozna pracować na noce stawka wyższa 50% overy płacone 100% więcej super atmoswera.

@Jack

Nocki to dużo razy w miesiącu trafiały? Jak tu grafiki układają? Nie wiesz, czy przy przeprowadzce do Poznania zostanie cały system pracy jak w UK? Czy planują to zmienić?

Wałek

System pracy to tu zmienia się co chwilę. Aktualnie większość chodzi na 3 zmiany tydzień po tygodniu z 'bankiem godzin' tzn. mogą ci tydzień zaplanować tak że pracujesz 56h a w następnym dać wolne. Pełna dowolność i dobra wola pracodawcy. Oczywiście o płatnych nadgodzinach można zapomnieć. Raz do roku jest rozliczenie. Za przyjście w weekend jest jakiś marny dodatek. My nie wiemy co będzie za miesiąc a co dopiero jak Luton tu przeniosą.

Jak firma stoi teraz z przyjęciami? Czytam tu o zwolnieniach, tak na głupi rozum, chyba na nic szukać tu pracy teraz? Czy się mylę? Chodzi mi o dział kontroli jakości, wyszukałem jakieś ogłoszenie na lidera, co prawda trochę nieaktualne niestety. Pierwszy raz spotykam się, żeby na tym stanowisku mozna bylo pracowac zdalnie. To bład, czy tak to działa w firmie? Zakres obowiązków i wymagania to bardzo długa lista... a nie podali widełek. Na ile można liczyć na rękę?

Walek
@123

Daj sobie spokój z tą firma. W kontroli jakości niedawno były zwolnienia. Na chwilę obecną to bieda z nędza jest.

@Walek

Ale tych zwolnionych to zastąpili kimś? Czy to była jakaś redukcja etatów? No i czemu bieda z nędzą, jaką tu kase dają na kontroli jakości?

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Bis

Jeszcze jest taki (usunięte przez administratora) w tej firmie

...

SKF Financial Services- warto podjąć pracę? Pozdrawiam

Nivk
@...

Warto jest kilka bonusów karty samochód i na pewno dużo ciężkiej pracy ale można rozwinąć skrzydła i poznać ciekawych ludzi polecam

@...

Praca dla osób,które bardziej są zainteresowane stabilną pracą niż rozwojem. Nie polecam, zwłaszcza dla młodych, bo naprawdę ciężko czegoś się nauczyć. Shared service inny od reszty obecnych na polskim rynku.

Damian

Hmm a co przez to rozumiesz, że praca dla osób, które chcą stabilności? Mam to rozumieć w takim sensie, że tu nie zwalniają i można spokojnie pracować? Ile za taką pracę można zarobić? No i od razu zapytam też o ten rozwój. To kursów i szkoleń żadnych nie organizują? Bo ja w sumie stawiam na stabilizację ale wiadomo dobrze by było też, jakieś umiejętności i wiedzę nabyć.

Były
@Damian

Są kursy językowe ,bardzo dobrze prowadzone. Szkoleń jako takich jednak nie było za bardzo.Tak, stabilna, w tym sensie, że nie zwalniają,to na pewno duży plus.

@Były

T kursy językowe to odbywają się w godzinach pracy? Ciężko dostać umowę na stałe? Ile trzeba na nią czekać?

T4

Pracuję w biurze mnie to nie dotyczy Pozdrawiam.

Z zainteresowaniem czytam ofertę pracy sprzed roku na stanowisko lider zapewnienia jakości. Osoba ta miała znać angielski i mieć kompetencje trenerskie, a to zaledwie początek, bo też wymagano znajomości bardzo konkretnych narzędzi. I teraz Moje pytanie, czy taki lider może liczyć na 10 k brutto pensji miesięcznej?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu SKF Polska S.A.?

Baryła

I co boicie się o posadki był taki jeden co potrafił się odezwać już nie pracuje ten bez palców Szacunek dla niego Załatwili go szybko podobno ani słowem się nie odezwał to Jest gościu których szanował współpracowników SZACUNEK jak mnie przeczytasz Wiem pod(usunięte przez administratora)ł cię uszaty przyjdzie na niego czas!!!

Baryła

Zero Zero Zrobiło się koledzy i (usunięte przez administratora) rodzinna Ha ha został kierownikiem na baryłkach i co taki jak braciszek podlegają pod paragrafy i nic tylko gnębi ludzi tak jak brat .Się zkonczy nagramy bo jest nagranie jak ludzie się boją a mamy pracować prawda??

Baryła

Halo mamy co robić?? Bo wygląda że nie!!! Zwalniacie dobrych pracowników a tak może ktoś rozwali ten biały domek i na baryłkach to koledzy I koledzy I i zakład pracy chronionej czyli kontrola jakości Duża was tam jest w kontroli ale jeszcze mało asysta musi mieć asystę i ok.????

Młody Kowal

Witam wszystkich Kowala matrycowego szkolenie trwa co najmniej 3 lata żeby coś potrafił nie jest to łatwe . Maszyny są jak muzeum i wciąż coś się dzieje same cuda . Ludzie są tutaj wspaniali i jedyna rzecz co mnie denerwuje to że muszę się z nimi roztać starałem się jak tylko mogę żeby pokazać swoje umiejętności niestety jak widać nie zostały docenione i zostałem w dniu dzisiejszym SMS że muszę żegnać się z firmą . Czy ludzie w biurach wiedzą na czym polega tutaj praca bardzo chętnie pokaże . Zakres obowiązków Kowala to nie dwa parametry tylko o wiele więcej sprawdzenie mimośrodowości bicia wyglądu wałka wysokości głębokości oczka sprawdzenie promień czy się zgadza bardzo chętnie pokazał bym co trzeba zrobić żeby uzyskać idealne parametry jak człowiek musi się namęczyc . Same ustawianie maszyny jest bardzo skoplikowane i ja pracując tu niektórych rzeczy niepotrafie a bardzo chciałbym się nauczyć ale już się nie nauczę. Mam nadzieję że ktoś naprawdę doceni kowali pamiętajcie że bez nich nie będzie pracy bo od nich się wszystko zaczyna w tej fabryce.

Albi
@Młody Kowal

Zwolnili cię sms-em? Wiesz z jakiego powodu? Ale chyba dostałeś wypowiedzenie na papierze? Masz w ogóle jakich okres wypowiedzenia żeby mieć czas rozejrzeć się za inną robotą? Dużo osób prócz ciebie poleciało?

Młody Kowal
@Albi

Wiem że zwolnili mnie przez spadki produkcji A wypowiedzenie jeszcze nie dostałem tylko wiem przez SMS. A czasu nie mam do znaleźenia pracy .

@Takjest.
@Młody Kowal

Na każdym dziale porobiło się (usunięte przez administratora)śmierdzi pod Maltą.

Kapitan Golonka
@Młody Kowal

3 lata pracujesz przez agencje? Ja pracuje sporo krócej i już mam umowę na stałe. Przez agancje tylko 3 miesiące potem skf. W ogóle zwalniani są ludzie, którzy faktycznie coś potrafią i chcą pracować. A zostawiają ludzi, którzy mają wywalone ale są lizusami liderów kanalow.

ChatGPT
@Młody Kowal

Sądząc po tym wpisie, to firma straciła wspaniałego pracownika.... Szkoda. Życzę Ci powodzenia na dalszej drodze do sukcesu ;)

Barbara
@Kapitan Golonka

Ale umowę o pracę masz przez firmę? Hmmm....czyli zwalniają te osoby, które nie mają dobrych stosunków z przełożonymi? A powiesz ile osób zostało zwolnionych?

Maja

Ładnie napisane

Konisko
@Maja

Kto tu jest moderatorem tego serwisu ?? Firma Skf ? To ze są w firmie wyznaczone panie do obserwowania co tu jest zamieszczane to jedno alexdlaczego wszystkie niewygodne dla firmy opinie są usuwane? Taki wiema ma sposób na poprawę wizerunku? Gratuluje!!!

obserwator
@Konisko

potwierdzam, zle opinie sa kasowane

Zinek

Gdzie pracowałeś

Luna

Wałeczki. (usunięte przez administratora)daje w dzioba na okrągło i takiego trzymają..... ręce opadają. Lider Ślepy?

Kolo

Zwalniani są ludzie, którzy coś potrafią i pracują. Traktowani jak (usunięte przez administratora) zostają same lizusy. Obecne kierownictwo sprowadziło firmę na samo dno. Brawo;) rok temu wypłacili sobie ogromne premie, w tym roku wyrzucają Ludzi jak (usunięte przez administratora) Firma już nie leci na dno, tylko szoruje po samym dole. Ale karma wraca. Przyjdzie nowe kierownictwo i ludzie odpowiedzialni za tą sytuację nie tylko wylecą ale dostaną sprawy karne.

Maryla
@Kolo

Skąd takie zmiany? Czemu zwalniają pracowników? Na ich stronie można aplikować, właśnie chce to zrobić, ale teraz już sama nie wiem, czy mam się spodziewać feedbacku? Jakieś ciecia etatów, czy planują przyjąć na te miejsca innych pracowników?

@Maryla

Na jakie stanowiska można aplikować ??

Jaaaa
@Kasia

Na wałkach na pewno jest niedobór planistów i liderów tak że aplikuj i powodzenia

Pip

Mam pytanie do komórki BHP pracujemy w jedne firmie to dlaczego inne wydziały mają dodatkowo przerwę tylko nie PL,cz y to jest prywatny (usunięte przez administratora)

Jaroslaw
@Pip

A może tak w ramach oszczędności jemu wyłączyć w biurze klimatyzacje?

PL
@Pip

Tak prywatny kanal T4 wydajność sie liczy Przerwa jest zgodnie z regulaminem Pozdrawiam i milej zycze pracy.

Bb

Firma upada

Wałeczki
@Bb

Rozkradli firmę tymi głupimi pomysłami i wprowadzaniem swoich znajomych

Covid

Jaka ładna flaga wisi

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.