brak logo

Energokabel Sp. z o.o.

Świebodzice

Opinie o Energokabel Sp. z o.o.

U 2014-04-05 21:16
Witam pracowałem w tej firmie na stanowisku magazyniera i mogę powiedzieć, że sama praca jest bardzo fajna, lekka. Polecam ludzią któży lubią mało dynamiczne zajęcia. Gorzej jest jak trzeba iść do biura, magazynier w biurze jest traktowany jak trendowaty (chociaż ciuchy czyste i zapewnia je pracdawca). Biuro to jedna wielka rodzina więc z jakimś problemem polecam iść prosto do prezesa zarządu (tak, założyciel firmy porozmawia z robolem z magazynu) stanowczo odradzam dyrektora, strasznie butny i zachowuję się jak by był conajmniej prezesem KGHM, nie wiem co jeszcze robi w tej firmie (nie mówie tego już jako pracownik co po prostu nie lubi przełożonego, tylko mam swoją firmę i moge to subiektywnie ocenić)
Wypłata to najniższa krajowa bez możliwości awansu.
Warunki socjalne dobre.
Brak poszanowania przez przełożonych.
Częste oskarżenia o złodziejstwo spowodowane tym, że biuro ma niesamowity [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w papierach i w systemie wisi masa rzeczy których juz nie ma...

Ogólnie praca dla mało ambitnych.
Prezes zarządu bardzo fajny i mądry człowiek ale niestety otoczony rodziną i półmózgami sam nie da rady/...........
2
Miki 2016-09-30 14:59
Witam pracowalem w tej firmie w jednym z jej oddziałów. OSOBISCIE nie polecam. Niskie zarobki, oskarzanie o kradzież z wzgledu na balagan miedzy stanem faktycznym a komputerowym jak podniósł wczesniej przedmówca. Brak kompetencji przełożonych ktorzy swoja nieudolność zrzucaja na pracowników . TAKA JEST "PRZYGODA"Z TĄ FIRMĄ KTÓREJ NIE POLECAM NIKOMU STRATA CZASU I ENERGI.
3
Zostaw swoją opinię o Energokabel Sp. z o.o. - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energokabel Sp. z o.o.