Opinie o Elnet w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elnet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elnet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elnet w Rzeszów

WasoPerra

Z początku wszystko wydawało się spoko, ale po pewnym czasie zauważyłem że szef zachowuje, się w pewnych sytuacjach jak małe obrażone dziecko, tupie nogami i chce postawić na swoim, często nie mając racji ,obrażony wychodzi z budowy. Nie dopuszczalne zachowanie dorosłego człowieka...

Jolanta
@WasoPerra

ale oprocz tego jest wszystko ok ? normalnie Wam placi terminowo ? Nie ucina nic ??

Kamyk Nowy wpis
@WasoPerra

Tak było

Damian Nowy wpis
@Kamyk

No dobra. Każdy ma prawo mieć zły dzień i humory. Ale chyba inne warunki też są ważne. Jeśli chodzi o rodzaj umowy na jakim zatrudnia to można się dogadać żeby dostać coś lepszego niż zlecenie?

@Kolonko Nowy wpis
@Damian

Nie ma zleceniówek, tylko UOP.

Fineasz Nowy wpis

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Iro, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

Witek

Podpowiedzcie jaką umowę dostaje się na początek? Czy jakiś socjal macie?

Łoszmi
@Witek

Ciezko o jaki kolwiek socjal. Zdarzało sie, ze w pomieszczeniu, w ktorym sie przebieralismy i jedlismy sniadanie bylo okolo -15°C i nie doprosilismy sie o wspomaganie grzewcze... przykre

Weronika
@Łoszmi

A jak z tą umową w Elnet? Czy praca na czarno? Bez składek?

@Witek

Witku - jakbyś nie wiedział, na początku dostaje się umowę próbną.

Gabriela

na ile ta umowa próbna? 3 miesiące? a potem na stałe? :)

Ewelina

Jak w obecnych czasach wygląda sytuacja pracowników w firmie Elnet? Czy mogą oni liczyć na wsparcie pracodawcy chociażby w zakresie finansowym? No i czy w ogóle na przykład nie zostały im obcięte pensje, bo wiem, że w wielu firmach miało to miejsce.

Znawca
@Ewelina

Dziwne podejście "administratora", zamiast pisać to można przecież zadzwonić do firmy i się osobiście dowiedzieć. Zresztą poniższe wpisy-pytania są analogiczne.

Czy kandydat na stanowisko Dam pracę w firmie Elnet ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Czarek

Czy są premie w tej firmie ?

wycykany

zdecydowanie nie polecam (usunięte przez administratora)

Konstanty

Dobra firma, z ogromnym doświadczeniem w branży spokojnie można polecić pracę.

Endrju_Hydr0

Dobra ekipa, widać efekty pracy której wykonują w porównaniu do ekip z którymi miałem do czynienia. Bezproblemowa współpraca a przedewszystkim w porównaniu do większości na rynku, nie mają parcia na procenty...... dziekuje dowidzenia!

Jerzy

Sporo dobrego o firmie słyszałem i chciałbym aplikować. Może podpowiecie jak idzie rekrutacja?

LaskazPolski

Dobra ekipa młodzi zdolni chętni do pracy i wykształceni

Robert

Pracowałem kilka dni z bykami elnetowskimi.Pracuja sami profesjonaliści,szybko sie uwijają z robotą.Polecam z calego serca firme ELNET

Norbert

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

Majka

Podpowiedzcie jak pracuje się ? Czy są w firmie jakieś dodatki socjalne?

Kaczka C
@Majka

Pracuje sie oki, bez wiekszych spin, dodatkow nie ma.

Staszek PZPN

Spoko ekipa, zostaly same orły. Maja wiedze ale nie ma z kim pić.

ELNET robi Usługi na Rzeszowie czy w innych regionach też?

Franek
@Andrzej

ELNET działa głównie w Rzeszowie i okolicach, nie ma delegacji.

Ptak

Firma z przyszloscia. Robilem chwile mialem 13zl ale musialem wyjechac za granice. Spoko atmosfera tylko jeden gosc z wąsem ma czesto cieczke i pyskuje strasznie. Ogolnie polecam!

Zenek

Jak 10 zl za godzine? Taka jalmuzne dostalem w 2009.

Zombi

Polecam firme. Duzo sie zmieniło na plus.

liko

jakos ucichłes iruś? co zostal ci tylko ten pijaczek marianek co musi sie dziennie najebac na robocie.takich masz fachowcow.Janusza szkoda dobry chlopak był. sam widzisz biznesmenie za 10 zlotych ze nikt u ciebie nie chce pracowac. no chyba ze pijaczki bo tylko tacy sie uchowaja,pozdrowienia dla twojej beatki i tadka

ebi

irus to ty jestes Zombi.i jaka to fachowa firma z ciebie jak ty nic nie potrafisz,gdyby nie beatka i tadek to bys dalej byl gołodupcem!!!!i jaki expert ?ty expert? chyba od oszczednosci magistrze za 10 złotych he he

Zostaw merytoryczną opinię o Elnet - Rzeszów

• Jak się pracuje w Elnet?

Zobacz opinie na temat firmy Elnet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elnet
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Urocza 23
    35-326 Rzeszów