Opinie o UNIVIANDE w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie UNIVIANDE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UNIVIANDE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIVIANDE w Toruń

Ani jednego dobrego słowa o produkcji się nie da napisać? Jak roku temu szukali pracowników, to pisało, że jest stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny. Napiszcie koledzy, ile PLN z tego wyjdzie na miesiąc? Może właśnie stawki są warte, żeby popracować, nawet jak atmosfera nie jest okej :/

Tak właśnie postępuje chyba dorosły człowiek? Szanuje swój czas, i chce się przyjąć do dobrej firmy. Ja np. nie wiem jeszcze na jaki magazyn spróbowac aplikować, to myślę, że najpierw warto się dowiedzieć u źródła, jak się pracuje w danej firmie i która ma najlepsze zarobki.. oferta czasem mija się mocno z prawdą. Wnioskuje, ze tobie dobrze się tu pracuje i jesteś zadowolony?

D Nowy wpis

Tak pracuje i nie narzekam, też wybierając się tam do pracy czytałam te wszystkie opinie, ale poszłam zobaczyłam i nadal pracuje, wypłata na czas premia bardzo dobra też na czas,praca od 6-14,sobota jak chcesz to 100%,atmosfera jak wszędzie są ludzie i ludziska

Zdzichu Nowy wpis

To jest kompromitacja firmy Pani Dyrektor to chyba nie wie jak docenić ludzi a szczególnie Polaków. Taka osoba to się dziwię że została Panią Dyrektor ludzi którzy pracują po 15 lat i oddają swoje życie codzienne dla firmy Pani Dyrektor ma za nic to jest szok a Ukrainki ledwie zaczynają pracę w tej firmie a już mają focha. Moim zdaniem wystarczy zmienić Dyrektorkę i dać ludzi którzy chcą dbać o firmę a Pani Dyrektor to słucha ludzi co dla posady zrobią wszystko aby pozbyć się konkurencji

Fileciara

Już kiedyś pisałam komentarz tu który został usunięty bo (usunięte przez administratora) szybko zaczela działać. Prawda jest taka że (usunięte przez administratora) czepia się wszystkich. Ciągle ma zły humor i lepjej wtedy nie wpaść jej w ręce. Potrafi człowieka zmieszać z błotem. Każdy się jej boi w pracy nawet faceci. Nawet kiedy nie ma racji to i tak na ma. Napewno jeżeli chodzi o nią bo ona psuje ta firmę to napewno jest (usunięte przez administratora). Szefostwo o tym wie ale ona ma układy i zwalniają pracowników którzy tworzą ta firmę a nią Panią kierownik. Jeżeli jest ktoś tam ważny na produkcji to wtedy każą się jej odczepic od kogoś aby został. No i jeszcze Pani która jest brygadzistka na polach no to jest jej ucho na firmę. Uważajcie i pracy jest dużo więc gdzie jak gdzie ale nie tam. A jeszcze dodam że jest 1 przerwa i przez 8 h można napić się tylko raz wody bo to przestępstwo iść do kibelka i na 20 sekund wody się napić. A i dają używane buty po kimś. Powodzenia

zapalnicaka
@Fileciara

Witam,ile tam chorych ludzi pracuje strach się tam zatrudnić nie ze względu na kierownictwo, ale na ludzi ZAZDROŚĆ cię zabije .

Łuki 123
@Fileciara

Wszystko to prawda tylko ja tej (usunięte przez administratora) się nie bałem. A ogólnie to jest kierwniczka nimfomanka

Łuki 123

Pracowałem tam w latach 2013.Do dzisiaj pamiętam że to najgorszy zakład w jakim pracowałem A było ich może z 6 .kojarzy mi się z obozem z auchswic.kuzwa w 21 wieku takie rzeczy ludzie zastraszeni kierownictwo z ss. Masakra A pieniądze na waciki nie starczy. Dla mnie to francuski (usunięte przez administratora)

Firma UNIVIANDE szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Produkcyjny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
M.

Umowa o pracę, najpierw na czas określony. Płaca minimalna plus premia za obecnośc i wyniki ( razem dodatkowo 600 zł do ponad nawet 1000 zł na reke zalezy od działu). TEJ kierowniczki juz dawno nie ma... ludzie rózni jak wszędzie. Praca cięzka, to prawda, ale pensja i premia na czas. Drobne dodatki z funduszu socjalnego. Urlop zawsze w wakacje i w okolicach końca roku.

Dawid
@M.

To dobra wiadomość, że pensja otrzymywana w firmie UNIVIANDE jest na czas. Niestety nie każdy pracodawca w tych czasach to zapewnia, dlatego też chcę się teraz dowiedzieć, czy w firmie tej mogą szukać zatrudnienia również osoby bez doświadczenia zawodowego? Potrzebuję się tego dowiedzieć i to ustalić, dlatego liczę, że dzięki Tobie mi się to uda. Odpowiesz mi, jak to wygląda?

M.
@Dawid

nie wiem do konca jak jest na wszystkich działach. Pracują różne osoby, niektórzy pierwszy raz przy mięsie, więc chyba najwazniejsze to dobre chęci i pracowitosc. Temperatura na hali ok 7 stopni więc nie kazdy sie odnajdzie, ale to lepsze niz piekarnia:)

Fileciara

Wody napić się na stołówce zapomniałam dodać. I brygadzistka z pił miało byc

DK

Jarek, mylisz niewolnictwo z normalną pracą. Skoro tam pracowałem to znaczy, że chcialem... do czasu... Brak logiki w Twojej wypowiedzi, widać, że ustawiona lub pod namową kogoś z firmy. Temat kończę, napisałem to co uważałem za stosowne i z perspektywy czasu, a nie pod wpływem emocji zaraz po odejściu z firmy. Kto będzie zainteresowany to się skontaktuje, a kto nie to jego sprawa. Wolny kraj, każdy może pracować gdzie chce. Żegnam i życzę powodzenia i przyszłej pracy!

Agata
@DK

@DK, możesz powiedzieć, jak długo pracowałeś w firmie UNIVIANDE? Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że miałeś zastrzeżenia co do zarządzania i atmosfery w tej firmie. A jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz premii? Jakie zalety można wymienić tego pracodawcy?

DK

Witam, W Univiande pracowałem od października 2017 do kwietnia 2018 jako asystent do spraw jakości. Nie zamierzam ukrywać tego co tam przeżyłem. Niby powinno się odejść z twarzą i pozostawić dobre wrażenie, a na byłego pracodawcę nie wieszać kotów ale nie tym razem. Ludzie, jeśli nie musicie jeść śmieci na ulicy z głodu to nie idźcie do Univiande do pracy. Praca sama w sobie nie jest zła bo naprawdę to nie kamieniołom, chociaż momentami było ciężko. Wszystko tutaj psują ludzie, a w szczególności(usunięte przez administratora). Jest to kobieta specyficzna i jeśli znajdzie się jedna osoba na świecie, która ją lubi to już i tak jest dużo. Firma nie jest duża w związku z tym każdy obrabia sobie cztery litery jak leci ale w większości ekipa jest ok. Wszystko rozchodzi się o szefostwo, a konkretnie o tą jedną osobę, o której napisałem powyżej. Mógłbym tutaj napisać epopeję na temat tej firmy ale po prostu mi się nie chce. Jeśli ktoś chce posłuchać trochę więcej na ten temat to jestem otwarty na kontakt, napisz smsa, oddzwonię: (usunięte przez administratora), bez względu na to jak długo ta opinia będzie tutaj wisieć. Univiande to ostatnia firma na świecie, do której bym poszedł. Ja nie dałem rady psychicznie i w dniu kiedy mnie zwolnili dostałem pracę w Biedronce, na którą to niby wszyscy narzekają ale po moich doświadczeniach w Univiande Biedronka to praca marzeń i sielanka, a co najważniejsze spokój psychiczny. Idź do Univiande, a prędzej czy później i tak wykończy Cię (usunięte przez administratora). Jest nie do ruszenia z tej firmy, a szkoda bo gdyby (usunięte przez administratora) się zmieniła to firma sama w sobie zmieniłaby się o 180 stopni. Jestem ciekaw jak tam nowy asystent, mój zastępca sobie radzi. Biedaczek... Nie wie w co sie wpakował, chociaż minęło już kilka miesięcy więc na pewno się zorientował.

Agata

@anonymous czy praca w UNIVIANDE jest satysfakcjonująca jak chodzi o warunki finansowe i socjalne? Każda nowa informacja o potencjalnym przyszłym pracodawcy może być cenna. Pamiętaj również, że nie jest o miejsce do opisywania pracowników firmy, a samej pracy w niej.

praca jak praca tylko kierownictwo do kitu,a w przdewszstkim brygadzistki jedna modrzejsza od drugiej i tyllko plotkuja jedna nadruga

Milena

Jaki jest powód tej ciszy?

Te dwie są mega obsłużą wszystkich..... I jeszcze dobrze na lewo zarabiaja????????????

Pracuje tam jesz ta Asia N...ta chuda dobra jest

Meg

Potrzebują kobiet do pracy?

Gentle

Witam. UNIVIANDE najgorszy zakład pracy mieszczący sie w Toruniu na ul M Skłodowskiej Curie . Przestrzegam wszystkich chetnych poszukujących pracy przed tym francuskim obozem pracy . A zwłaszcza przed brygadzistką z filetów .Pracownicy sa ok . Milej pracy univiandziatka .

marko

Zabojat bo tak mozna powiedziec o starym wlascicielu firmy dla niego liczy sie tylko kasa,kasa,kasa

zapalnicaka
@marko

Piszecie same bzdury,owszem praca jest ciężka,to jest chłodnia temperatura +7,płaca fakt minimalna ale 160 zł.za obecność +premia zależy od działu na którym pracujesz i jakie mięso się kroi i ile, na moim dziale można wyciągnąć ponad 1000 zł.ale trzeba zasuwać na tą premię i nie zależy ona od kierowniczki tylko od ciebie jak pracujesz taką masz premię zaznaczę że pracuję 4 lata.pozdrawiam

delfnek

TĄ całą kierowniczkę to powinni zwolnić według mnie to tania karierowiczka i no właśnie premią zależy od niej prawidłowo powinno być od zrobionej normy ale jeśli cię nie polubienia to i tak nici z premi i wcześniej czy puznie cię zwolni mimo iż ludzi Tam brakuje masakra nie polecane tej pracy na prawdę ta praca to ostatni kawałek chleba tam nie ma nawet z kim porozmawiać jak ktoś cię źle traktuje bo to jedną klika

delfnek

praca bardzo ciężką dłonie puchną wydaje się że praca łatwa jest tak nie do końca .pracę zaczynają od godz.5.50 a najlepiej jak by ludzie zaczęli pracę od 5.30 to by pasowało kierownicze a kończą o 13 .50 choć nie zawsze się wyrobią z pracą do tej godz.sprzątanie trwa 5 mnut od 13.50 do 13.55 i wtedy zaczyna się wyścik szczurów nie da się powiedzieć to trzeba zobaczyć .ludzie tacy sobie najlepszą jest brygadzistka na krojeniu mięsa wspaniałą kobieta ona się tam marnuje NIKT jej nie docenia a szkoda a najgorszym ogniwem w tym zakładzie jest kierowniczka okropna kobieta widać że nie lubi ludzi nie docenia pracowników i zawsze ma rację nawet jak nie ma racji to i tak ją ma to przez ną ludzie uciekają z pracy . byłam świadkiem jak przyszła nowa osoba do pracy i trochę się spużniła kierowniczka okropnie do niej się odzywał i łapała te swoje okropne miny no i ta osoba już na drugi dzień nie przyszła ostatnio kierowniczka nie przedłużyła umowy koleżance mimo iż 2 dni przed końcem umowy zrobiła normę na udzie tydzień była chora okropnie kaszlała a mimo to nie poszła na chorobowe .ponieważ koleżanką nie przyznała kierowniczce racji i z nią poprostu dyskutował.kierowniczka czekuje że wszyscy będą siedzieć cicho z głową opuszczoną i jej przytakiwać ona nie ceni pracowitości u ludzi nie obchodzi ją czy się starasz tylko to jak nisko trzymasztowy przed nią głowę brak słów szkoda mi prezesa jest stary nie ma pojęcia że to przez kierowniczkę ludzie uciekają a ona nawet sama zwalnia dobrych ludzi .Tam pracują starzy pracownicy nowych jest mało ci nowi są tylko dlatego że maja problem z nową pracą i nie mają wyjścia .zastanawia się czy pani detektor wie co robi z pracownikami kierowniczka Jak się szanujecie i jesteście pracowici to naprawdę odradzania wam tą pracę za tak ciężką pracę płacą tylko najniższą krajową i premie oczywiście nie wszyscy ją dostaną bo premją zażądza kierowniczka

marko

Firma porażka kierownictwo nie nadaje się do kierowaniem ludzmi,zero organizacji.Pracownicy są zastraszani

ringo

Myślę że ta frustracja już trochę ustała bo ruch na forum diametralnie zmalał w porównaniu do tego co działo się wcześniej, ale to jest akurat dobry omen, bo jest prawdopodnie lepiej. Pracownicy nie narzekają bo nie mają na co, przynajmniej takie jest moje zdanie. Ale jeśli się mylę to chętnie usłyszę wasze opinie jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o UNIVIANDE - Toruń

• Jak się pracuje w UNIVIANDE?

Zobacz opinie na temat firmy UNIVIANDE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIVIANDE?

UNIVIANDE