BookMedia

Opinie o BookMedia

anda 2013-12-09 16:08:13
Witam, jesteśmy w podobnej sytuacji jak Pan..czy BookMedia zrealizowała w końcu panu to zamówienie? jak się sprawa zakończyła? będę wdzięczna za informacje.
Ktoś 2015-01-07 02:03:16
Znam kogoś komu Pan Robert jest winien dużo dużo więcej pieniędzy, na dodatek to młoda osoba. Sprawa jest na tyle pilna że zapewne trafi do sądu. Jeśli państwo mogą coś więcej napisać o Panu Robercie, i jeśli ktoś z państwa posiada do niego aktualny numer, czy też inne dane albo przydatne informację. Proszę napisać. Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Ktoś 2015-01-07 02:03:57
Pozdrawiam
xxx 2015-07-29 17:29:28
Witajcie, jesli moge prosic o kontakt osoby pokrzywdzone przez Roberta,to prosze o kontakt pod adresem krolowa@poczta.fm, to oszust- w grupie mozemy duzo, sama moge malo... wiem o tym czlowieku sporo, bardzo wykorzystal i skrzywdzil kogos mi bliskiego. Blagam o pomoc.
Dziewczyna xxx
xxx 2015-08-31 23:45:20
Jest straszna i nie wiem co robic... Jeszcze nie czasna jego publiczny osad.
xxx 2015-09-23 19:59:33
Nie wydałam ale boli gdy widzi sie wrak zamiast czlowieka. A ja ten widok mam codziennie. Czas wszystko wyjasni.
ja 2015-11-02 11:02:45
Proszę o kontakt pilnie w związku z oszustwem przez Pana Roberta tez jestem poszkodowana.Kontakt sonia0824@vp.pl
XXX@xxx 2015-12-10 12:14:20
Brak w tych opisach najbardziej aktualnych oczerniania firmy- raczej mowa jest o jednym konkretnym człowieku.
karina 2016-02-12 10:41:18
ann Mogłabyś napisac do mnie na maila? Mam pare pytan odnośnie tej firmy ponieważ też chciałam podjąc z nimi wspolprace.
karina 2016-02-12 10:42:55
To moj adres e mail k.dawidowicz7@wp.pl
Ona 2016-09-25 13:57:27
Pan Robert to zwyczajny oszust i tyle!!!
nie jestem robotem 2016-10-11 20:22:38
Generalnie Bookmedia ma zadłużenie wraz z odsetkami na takie pieniądze że...są nie do odzyskania-w kolejce jest Skarbówka, ZUS, Banki i setki! wierzycieli tu i tam, wystarczy poszukać w sprzedaży wierzytelności-ale każdy chce żyć a frajerzy sami się rodzą i Pan Robert działa nadal... Ostrzegamy-jak tylko się da to oszukają-omijać z daleka bo potem będą płacz i zgrzytanie zębów.
maciek 2016-10-12 13:11:02
Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na premie, ale ważne jest to, że wypłata i tak jest terminowa, co jest dobrym plusem. W końcu wiedzą jak dbać o zadowolenie pracowników.
xxx 2016-11-05 17:44:58
Nie radzę współpracować z tym oszustem. Ja przez niego tonę totalnie. Z resztaą nie tylko ja ale i wiele innych osób.
Zostaw swoją opinię o BookMedia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BookMedia