Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

co mial zabrac jak dostajesz kase na 5 rat komornik nie bierze resztek z obiadu

Robal społeczny

Czytam te wasze wypowiedzi, i szlag mnie trafia. Jesteście z jednego zakładu, pracujecie obok siebie, a żrecie się jak takie psy! Nie musicie strajkować! Wystarczy że wyłączycie wszystkie maszyny na godzinkę dziennie i zobaczycie jakie to da rezultaty. Czytam że dostajecie wypłaty po 20% i Wy jeszcze z tym nic nie zrobiliście??? Postradaliście zmysły????

rico

robiles kiedys za 300 zl miesiecznie,pewnie nie to nie pisz glupot.dla ciebie 300zl to jest kasa to napisz ile zarabiasz pewnie wiecej nie sie wypowiedza ci ,ktorzy musza za to zyc.

wer
@rico

Widocznie reszte komornik tobie skasowal to nie miej do nikogo zalu a 300 zl to mogłes dostac na piec rat to sie z toba zgodze ale w sumie bedzie tak jak kazdy zarabia

ile mozna robic za darmo dobrze ze wreszcie sie poddali jak Jugoslawia w 1943r

tert
@rico

Teraz robiłesz niby za darmo ale kase miałesz a teraz bedziesz pod kosciołem stał i zebrał:-) :-) :-)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

jest ta upadłosc bo nie wiem czy świetowac czy szykowac sie do roboty ?

wer
@ja

Ty bedziesz swietował a małzonka wymienicie na nowy modl golasie

Lead

Pitolicie Hipolicie..... Pies jak niema co robic to sie po jajach liże a niektórzy ludzie siedzą w internecie i piszą głupoty, takie jak poprzednicy...

Jarek

A co z zakładem w Kaliszu tez sprzedany ??? Komu ???

alojz

No to decyzje zapadly .Bylo spotkanie solidarnosci i po 7 stycznia wszyscy dowiecie sie o upadlosci i przejeciu zakladu.Czas zaczac szukac nowej pracy a na kase na wyplate styczniowa bym nie liczyl.

adam

potwierdzam - były wypłaty i paczki dla pracowników i ich dzieci - ciekawe co przyniesie 2015 rok, bo mówi się o sprzedaży udziałów w EKK Wagon

ninja

Morze coś się zmieni w przyszłym roku 2015 na lepsze

tak, dostaliśmy wypłaty, premię świąteczną i paczki dla dzieci i dorosłych, nie ma co narzekać

cba

Czy to prawda, że EKK Wagon już jest sprzedany Świdnicy ???

xheadx
@cba

No to jaka jest naprawdę sytuacja w tej chwili. Dostaliście te wypłaty czy nie? co ma się dziać dalej?

lolo

Koledzy z ekk czy jeszcze ten mlody Potepa pseldo majster jeszcze dowodzi przeciez on tylko do biegania w kolo zakladu sie nadaje i tacy ludzie sa do wladzy duszczeni bo plecy maja

jojo

Erwy po wpisie widac ze jestes biurowym BURAKIEM i brakuje Ci szacunku dla osób które ciezko pracuja bys Ty mial wyplate.To co napisalem naprawde moze sie spelnic ale taka parówa i to ciepla nie jest w stanie zrozumiec.Ja to znajde prace lecz Ty to tylko do trzepania workow po cemancie.

jojo

Panowie i panie piosenka zespolu Elektryczne gitary sie spelnila -To juz jest koniec niema juz nic... Ostatni wychodzac gasi swiatlo.Strajk jaki strajk czekamy trzy miesiace na kase z funduszu swiadczen gwarantowanych a w miedzy czasie szukamy pracy.Dotarlo do swiadomosci!

pacan

A więc 11 grudnia związki zawodowe organizują legalny strajk w EKK WAGON !trzymamy kciuki za bystrego przewodniczącego solidarności ! ! Niech żyje Solidarność , dobrze że w końcu się decydują na legalny strajk bo nie ma na co czekać , jeszcze półtora tygodni i przerwa do 7 stycznia ! I znów wypłata !!

Bbn

No jak zastrajkujemy to bedzie kasy ze uhuhu... Wypłaca nam do przodu...

pacan

Jeżeli nie będzie kasy całej!! To 11 grudnia strajk .nie ma innego wyjścia bo na święta będziemy bez pieniędzy !!

Lead

Jasne lepiej ogłośmy strajk rozpierdzielmy to co jeszcze zostało... Przyjdzie syndyk pozwalnia i dalej du.a! A inwestor moze przyjedzie moze nie ale za 2 3 lata jak juz nie bedzie gdzie robić chyba ze kolejna galerie wybudują.... Zastanówcie sie i puknijcie w te puste głowy....

zostalo jeszcze okolo 38%

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"