Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Kira

Byliśmy z partnerem. Ogólnie zarobki nie były złe. Jednak warunki mieszkalne dawały dużo do życzenia. Akurat my tak trafiliśmy tam, gdzie pokój hotelowy to jakaś kpina. (usunięte przez administratora) Pan Łukasz miał gdzieś to, że dzwoniło się do niego o zmianę pokoju przez cały nasz pobyt. Mówił "spoko przeprowadzicie się" a jak przyszło do tego dnia to on mówił, że już miejsca nie ma bo wolał sobie sprowadzać ciapatych. Co do pracy, trafiliśmy na szklarnie gdzie kierownikiem był Polaczek (usunięte przez administratora)Dodatkowo strasznie znęcał się psychicznie na ludziach.(usunięte przez administratora)

Małaczarna
@Kira

A co możecie powiedzieć o ludziach którzy tam pracują? Dużo Polaków? Uczciwi i pomocni, czy raczej zawistni jak większość Polaków za granicą? Czy żeby dostać więcej niż 20 godz tygodniowo trzeba mieć jakieś specjalne układy? Gdzieś kiedyś czytałam że niektore dziewczyny załatwiają sobie więcej godzin przez to że umawiają się z Polakami którzy już tam długo pracują? Czy ktoś z Was był świadkiem takich sytuacji?

Paintitblack_92

Nie polecam ! Wraz z chłopakiem i kolegą zostaliśmy wyrzuceni z lokacji , za to ze poprosiliśmy o nowe materace . Te które zastaliśmy, były obsikane i nie wnikam co jeszcze ... grzyb w domu, gdy spadł deszcz dom dosłownie zaczął przeciekać . Kolega przez 2 dni spał w salonie na kanapie , bo nie było dla Niego miejsca . Musieliśmy soe wyprowadzić tego samego dnia, gdy Nas wyrzucono . Na telefony i smsy do (usunięte przez administratora)nie było odpowiedzi . Pani z biura , do której dzwoniliśmy przestala mi odpisywac na emaile, gdy opisałam Nasza sytuacje ... o wypłacie za przepracowane dni możemy zapomnieć, ponieważ po przesłaniu BSNu na różnych dokumentach i screenach , nadal nie w takiej formie mam go złożyć. Unikajcie tej „agencji” i wybierzcie porządna firmę.

Małaczarna
@Paintitblack_92

jack

To do Adminia co usuwasz wszystkie nie odpowiednie wiadomości mało tego Twoje odpowiedzi wcale nie pomagają!! Wszyscy z tego biura jestescie bandą (usunięte przez administratora) Nawet nie wiecie jak bardzo mnie ucieszy jak wam dokopia do (usunięte przez administratora) Cieszcie się że ludzie nie wiedzą gdzie naprawdę mieszkacie !

Aleksandra

Nie polecam! Bedac na weekendzie dostalam do pokoju faceta. Pozniej sie okazalo ze dziewczyna ktora miala przejsc do mojego pokoju sie nie zgodzila bo bylo jej wygodniej w pokoju jednoosobowym.Koordynator stwierdzil ze mamy sie dogadac i mam mu zadzwonic i powiedziec jak to rozwiazalysmy.Dzwoniac nie odebral juz tel, dziewczyna zostala w pokoju jednoosobowym a ja z tym obcym panem.Nie zastanawiajac sie ,szybko sie spakowalam i kolega zabral mnie stamtad.Napisalam wiadomosc do koordynatora ze w takim razie rezygnuje i sie wyprowadzam-nikt sie nie odezwal.dopiero 2 dni pozniej zadzwonili i z oburzeniem do mnie gdzie ja jestem bo do pracy nie chodze(oczywiscie w pracy wszyscy byli poinformowani o zaistnialej sytuacji).Oczywiscie nie wyplacili mi ostatniej tygodniowki i wakacyjnego bo zerwalam umowe.

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Jack

Witam . Czy ktoś już ich podał do sądu?

Cześć. (usunięte przez administratora) nie wypłacił mi 350 euro za ostatni tydzień. Oklamuja ludzi okradają. Szperaja w rzeczach w chotelu jak jestes w pracy. KAMILEK kłamca i (usunięte przez administratora) . Pieski Turka .

Mateusz

Po odejściu z tej firmy nie dostałem wynagrodzenia

Doka95

Pracując w tej firmie można dorobić się.... PROBLEMÓW! Ogólny problem jest z rozliczeniem. Ogólnie mnóstwo trzeba dopłacać i to jest negujące. Płacąc za "hotel" 115 euro tyg plus oczywiście praknie 3 euro/ 1 pranie + proszenie o odkurzacz ... Nie poodkurzanie =kara w wysokosci złego humoru euro Hotel=moje porównanie cisza i spokój W moim przypadku byli tak, że za drzwiami sąsiedzi się "traktowali nożem" a dzwoniąc do firmy nikt nie zareagował... Wiocha

Gonia 93

Nie pracowałam przez agencję, ale 2 tygodnie temu byłam na rozmowie o pracę na stanowisko rekruterki. Kobieta która ze mną rozmawiała była tak niesympatyczna, że już po kilku minutach wiedziałam że nigdy bym tam nie pracowała. Na koniec jeszcze chamska uwaga dotycząca moich predyspozycji. Oczywiście jak później poczytałam jak traktują pracowników przestało mi się to wydawać dziwne.

Aneta

Witam, miałam okazję tutaj pracować. Odradzam wszystkim - (usunięte przez administratora), hotel pracowniczy kosztuje 114 euro na tydzień!! Osoby w biurze to gbury nikt tam nie szanuje ludzi. (usunięte przez administratora)Ja pracowałam 2 - 3 dni w tygodniu nie byłam w stanie zarobić na hotel i jedzenie, zjechałam wcześniej. Niektóre osoby też zrywały kontrakty z tych samych powodów. Każdy prosił o pracę, a oni dawali wolne. Werbują dużo ludzi do pracy, a potem każą im siedzieć bezczynnie na hotelu. Wiele osób, po zerwaniu kontraktu jechało w tej sprawie do ambasady, bo nie mieli pieniędzy na powrót do Polski.

Niedoszły

Chcę podziękować za ciągłe wpisy i uświadamianie ludzi co ich czeka dzięki wam ludzie omijają ten (usunięte przez administratora)

Aktualny pracownik Vorneputten

(usunięte przez administratora) Ludzie mają max 20h tygodniowo. Czyli pracują żeby utrzymać wasz hotel itp mieszkania. 80% ludzia dluzycie pieniądze. Ludzie w sądach wam sprawy zakładają. Warunki mieszkania max 2,5 PTK. (usunięte przez administratora)

naiwny

blogoslawieni nie ci co pojechali i to wszystko przezyli ale ci co nie pojechali bo uwierzyli.jesli .badz madry madroscia ludzi wciagnij srednia prawda wyjdzie sama .jesli tego nie potrafisz uwierz mi i zapomnij o tej agencji

Nieznane

Najgorsze biuro jakie może być, kradną żywcem! Nie Polecam nikomu chyba że ktoś chce przyjechać pracować harytatywnie to Polecam.. Od 2 tygodni nie można upomniec się o pieniądze ciężko zarobione bo robota też nie należy do najlepszych.. Szczególnie Pani Adrianna zbywa człowieka jak może.. Pracowaliśmy 1 miesiąc za 90 euro po 11 godzin..

Maria
@Nieznane

Zauważyłam, że w ostatnim czasie wiele osób pisze o problemach z płatnościami od VoornePutten Uitzendbureau. Może warto byłoby poczekać na pieniądze jeszcze jakiś tydzień i dopiero wtedy zacząć poważnie działać. A jak tłumaczono Ci takie opóźnienie?

Nienanze
@Maria

Tutaj często tłumacza się zaginionymy godzinami, a jak się dzwoni codziennie o godziny to twierdzą że wysłali wiadomość do firmy w której się pracowało tylko zero odpowiedzi.. Wiecznie każą czekać na emaila którego się nie dostaje..

@Nienanze

Czy udało Ci się otrzymać należne pieniądze? Od Twojego pierwszego wpisu minęły już dwa tygodnie, dlatego chciałem zweryfikować, czy sprawa została już zakończona.

@Marek

Hej pracowałam od września do 5pazdziernika za 40h miałam 219e niby spoko lecz gdy odmówiłam zostania w piątek w pracy po 11h dłużej to koordynatorka z tego biura powiedziała że nie mam po co wracać. Więc napisałam ze wracam do PL i nawet dodzwonić się nie można do nich od tygodnia nikt nie raczy nawet na maila odpisać.

@Wredota

A i zapomniałam o kasie też mogę zapomnieć mimo ze Solaris mam na 32h z ostatniego tygodnia i prawie 200e poszło się......

Halohalo
@Maria

Nie tłumacza opuznienia tylko powtarzają cały czas to samo że pieniądze zostały wysłane i powinny już dawno być za miesiąc czasu dali mi dokładnie 50 euro co do cencika to jest istna komedia czekam do dziś na pieniądze a jak dzwonie do nich to wiecznie ta sama bajka

Halohalo

Nie polecam firma porażka okradaja z każdej strony wchodzą sobie do mieszkań pod czas twojej nie obecności i robią sobie co chcą o pieniądze zadzwonisz się upomnisz to jeszcze z pretesja do ciebie że muszą ci zapłacić transporty do pracy porażka nie kiedy konczylismy o godz 17 a bus po nas przyjeżdżał po 4 godzinach i na dodatek wracaliśmy busem 9 osobowym w 14 niekiedy w 15 warunki na mieszkaniach szkoda gadać jak Chcesz się wprowadzić to najpierw musisz posprzątać brud i (usunięte przez administratora) praca była w porządku tylko pieniądze które się za nią dostawalo to była istna kpina odłożyć coś z zarobionych pieniędzy nie ma możliwości bo nie darady czym więcej pracujesz tym więcej Ci zabierają szkoda pisać o tym wogole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracowałem tam 4msc , mieszkania w miarę normalne na rijwijsku, praca dobra , pieniądze średnie , lecz po zjeździe czekam już 9tyg na wakacyjne które wypłacają do 6tyg a jak dzwonię do tych kochanych pań z agencji to mówią że powinny być wysłane już dawno a ich nie ma kpina W biały dzień i nie ma jak z tym walczyć...

STOP !!!

https://www.gowork.pl/voorneputten-uitzendbureau-b.v.,17300/o_firmie Agencja wpisana jest do krajowego rejestru zatrudnienia pod numerem 6669. Znalazłam to w opisie pracodawcy .. numer mówi sam za siebie..

Wwww

Czy podpisywaliscie umowę w której macie 4tygodniowy okres wypowiedzenia z mieszkania bo inaczej odciagaja za 8 tygodni? Odcinają to z wypłaty?

Jeremi

Ideałów nie ma i każdy jest tego świadom. Nie jest jednak możliwe żeby kogoś zwolnili bez powodu!!!

asiek Wielg fb
@Jeremi

Byłam tam dwa razy i teraz za tydzień też jadę praca jak każda wszędzie ciężko ale dla mnie ok

@Jeremi

A jednak przez odmowę zostania po 11h pracy dłużej ze stluczonym palcem podczas pracy kazali mi nie wracać do pracy bo nie mam po co się pojawiać skoro się sprzeciwilam. A teraz nawet kasy ostatniej się nie można doprosic.

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.