Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Witam czy pracuje ktoś w tinte na szklarni? Ja pracowałam 4 lata temu pieniądze dostawałam na czas i zawsze się zgadzało jedynie co było ciężko po zwolnieniu się o wakacyjne trzeba było się upominać, jak teraz wyglada sytuacja?

Malinaaa
@Gość

Ja do tej pory nie dostałam wakacyjnych

Maja
@Malinaaa

A jakie są warunki otrzymania tego? Czy po prostu każdemu przysługuje?

@Malinaaa

Nie ma co czekać,bo i tak sie nie doczekamy

Elżbieta

A oni tak pełnoprawnie mogą ich nie wypłacić już nigdy?

@Gość

Pracujesz w 50stopniach, woda w pracy jest płatna i ci potrącają z solarisow. Nie pasuje ci to cię wywalają do busa i wywożą daleko i musisz sobie radzić.

Marzena
@Gość

A ile miałaś wtedy tego wakacyjnego?

Dariusz

W jaki sposób według Ciebie objawiało się niepoważne podejście do pracowników zatrudnionych w firmie VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Pracodawca często w trakcie pracy poruszał kwestie zarobków poszczególnych osób, które tam pracowały? Chciałbym, abyś opisał bardziej szczegółowo wspomniane przez Ciebie sytuacje.

Igor

Organizują jeszcze wyjazdy? Obserwuję ostatnio ten wątek i opinii nie mają zbyt dobrej.

orange06
@Igor

Nie wiem czy teraz organizują wyjazdy. Myślę, że bardziej na wiosnę. Ale jeżeli czytałeś opinie o firmie to chyba się zastanowisz. Pozdr.

@Dariusz

Do ilu lat można prowadzić spr voorne było postępowanie moje później ucichło przez prawnika.

@Ciiii

A czemu ucichło?

@Elżbieta

Nie wiem kontaktuje się co jakiś czas z tym prawnikiem ostatnio dzwoniłam z trudem udało się skontaktować i nagle napisał mi że proszę o nr tel z jakiego będę dzwonic bo napisałam meila bo jestem na wakacjach napisałam nr po czym dostałam smsa proszę dzwonić dzwonię mówi proszę w pon zadzwonić a w meilu opisać . Tak zrobiłam i cisza a tu już drugi weekend a sprawa już ciągnie się 2rok ciężko z nim z kontaktem Suski &partnerzy . Prawo polskie i holenderskie .

@Ciiii

No to pewnie do teraz sytuacja bez zmian?

Ciężko potem zrezygnować wpychają na siłę do busa wręcz zniewolenie jest dużo materiałów na nich lepiej uważać

Tragedia nie polecam przy próbie rezygnacji niemal zmuszają a nawet Polacy tam są tragiczni dla Polaków nie polecam tragedia

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Ciiii

A przez jaki. Czas przechowują salarisy pracowników bo za 2018 mówią że nie mają i na meilu muszę posiadać a ja do meila dawno nie mam dostępu .

Nie polecam pracowałam przez tą agencje i niestety czekam już 3 tygodnie na wypłatę i do tej pory nie dostałam próbowałam dzwonić i pisać do biura ale żadnego odzewu. Nikomu nie polecam

Tomasz
@Monika

Zastanawiałaś się nad oddaniem sprawy do Sądu Pracy? Czy myślisz że nie będzie takiej konieczności?

Wojtek
@Monika

Witam ja wrucilem 4 tygodnie temu i niemam wyplacone za 1 i ostatni tydzien pracy i kontakt sie urwal solarisy przyszly a na koncie pusto jak ma pani jakis inny numer to byl bym wdzieczny pozdrawiam

G

Nie polecam. :) Przyjechałam do pracy na sortownię kwiatów, na miejscu okazało się że tak naprawdę nie będę zatrudniona w żadnej firmie, agencja może jednego dnia mnie wysłać na przykładowo order picker na jakiś magazyn a kolejnego na szklarnię w zupełnie innym miejscu. Przez kilka dni musiałam czekać na rozpoczęcie pracy (a opłata za lokum już się naliczała), po paru dniach o godzinie 21:00 dostałam planning na kolejny dzień. Rekruterka zapewniała mnie że przeszkolenie będę miała w języku polskim i będę pracowała w polskojęzycznej firmie. Na miejscu okazało się że w pracy nie ma ani jednego polaka (sami rumuni), człowiek który mnie szkolił mówił po angielsku z takim akcentem że nie mogłam zrozumieć co tak naprawdę mam robić w tej pracy. Napisałam na aplikacji z prośbą o kontakt, pani z agencji oddzwoniła do mnie chwilę później. Powiedziałam że nie rozpocznę pracy dopóki nie przeszkoli mnie polak lub ktoś mówiący zrozumiale po angielsku, pani powiedziała że nie przyśle mi tłumacza i mam wracać na halę albo czekać na kierowcę (który miał być dopiero o 15:00 conajmniej) po czym rzuciła słuchawkę. Wróciłam na własną rękę do domu i chciałam skontaktować się z agencją żeby zakończyć współpracę. Wyciągnęłam broszurę informacyjną którą dostałam w agencji i w której były numery telefonów. ŻADEN nie działał, po zadzwonieniu na jeden z nich odebrała pani z jakiegoś gabinetu okulistycznego i powiedziała że to jest pomyłka ale notorycznie ktoś dzwoni na ten numer i atakuje ją o brak wypłat myśląc że to ktoś z agencji, poradziła mi żebym jak najszybciej stamtąd uciekała. Mieszkanie w opłakanym stanie, w (usunięte przez administratora) okolicy, przez cały dzień po przyjeździe siedziałam w salonie na walizkach bo zawieruszył się klucz do pokoju, o współlokatorach nie wspomnę. Zmarnowałam czas, pieniądze i jeśli ktoś zastanawia się nad współpracą z tą agencją to stuprocentowo odradzam. Jedyne osoby jakie odnajdą się tam to ćpuny i alkoholiki, które pozwalają sobie na takie traktowanie i są przyzwyczajone do życia w melinie.

Beata
@G

Czyli jak końcowo zakończyła się Twoja przygoda z tą firmą?

G
@Beata

Po prostu wyjechałam do innej agencji. Nie miałam szansy zdać kluczy, rozwiązać umowy ani zrobić kompletnie nic bo nie dało rady skontaktować się z biurem.

@G

Potwierdzam sama prawda ,nie polecam pracy w tej agencji nikomu

Escobar

Masakra przyjechałem pod wpływem alkocholu dmuchnołem w alkomat ponad trzy promile i tak mnie przyjeli

Pablo

Jaki jest kod klienta na p4f

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

kajka

bedziesz zalowac wybierajac ta firme

Dariusz
@kajka

Wyjaśnisz czemu tak uważasz? Co ci nie pasuje w pracy w tym miejscu?

Arek

To prawda za 40 h pracy wypłata 220 e. O wakacyjnym możecie zapomnieć. Tfu

Byłem świadkiem jak wiózł mnie koordynator do pracy 1 dzień i dostał telefon i potem do rozmówcy powiedział, żeby ktoś tam popracował do końca tygodnia jako zapchajdziura potem go wyrzucić. Autentyk sytuacja. A te komentarze poniżej, że ludzie sobie chwalą to tylko ćpuny i pijacy. Mieszkalem z takim gościem rasowym ćpunem i melanż dzień w dzień, zrobili sobie koło wzajemnej adoracji i ekipa do baletu. Niby krzywdy mi nie zrobili, ale po ćpaniu nigdy nie wiesz co się stanie w ich głowie. Normalni ludzie omijają takie skupiska patologi. Gość nago latał po ćpaniu w hotelu. Normalne to? Klasyczna wymówka ze narzekają leserzy haha, narzekają normalni i poukładani ludzie, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie w takim otoczeniu przebywał.

Pacy

Ja też należę do zadowolonych osób. Melina nazywana lokacją .Łazienka ze aż chciałem obiad zwrócić. Praca od zaraz czyli kilka dni wakacji . Jeśli zaczniesz prace i chcesz od razu odejść to 4 tygodnie wypowiedzenia na umowach tygodniowych. Pracujesz od pon do soboty czyli jakieś 56godz za ponad 200 euro .Heh ludzie czemu nikt nie robi nic z tymi pseudoagencjami .To już nawet nie jesteś tylko numerkiem na liście tylko białym (usunięte przez administratora).

@Pacy

E to chcoiaz tyle że jest tyle godzin, u mnie ledwo 20

Kevcio12

Jesteście bezczelni aby tak traktować ludzi dzwonię do biura blondynka półka odbiera słyszy moje nazwisko i odkłada słuchawkę numery blokuję na e-maila nie odpisuje wykorzystują ludzi człowiek na transporty czeka po pracy 3 godziny za kwaterę biorą 117 euro po czym człowiek ma myszy w domu j nic z tym nie robią kierowcy jak wprowadzaj ludzi na lokalizację i widzą talerzyki z amfetamina i mówią że coś z tym zrobi po czym cisza szefostwo jest dramatyczne wyrzucają ludzi w ciągu 4 godzin nie macie prawa

Klemi
@Kevcio12

Dziwna opinia :) mieszkam tu 5 lat z czego 3 lata pracuje przez tą agencje. Trafiłem na początku na hotel. Mieszkałem z różnymi osobami. Poprosiłem o przeniesienie na mieszkanie do znajomego. Wszystko załatwione :) Transport to osobna sprawa - pracujesz tam gdzie nikt nie ma prawa jazdy. U mnie na firmie na 25-30 osób z vp 6 osób ma auta służbowe z agencji więc problemów z powrotem nie ma :) Twierdzisz że za narkotyki nie mają prawa wyrzucić osoby ? Poczytaj regulamin. To jeden z punktów który może być powodem nałożenia kary (t.j. (usunięte przez administratora) w mieszkaniu) a jeśli to nie działa a współlokatorzy skarżą się na osobę która bierze .... To jest usuwany :) Na mieszkaniach agencyjnych nie ma możliwości byś miał cokolwiek takiego :) jak bierzesz pójdź na prywatne i rób co chcesz :D

MrCrazy
@Klemi

Ile wychodzi na czysto tygodniówki? Powiedzmy za 40 godzin

Kambin

Dramat z tą agencją wiecznie problemy (usunięte przez administratora)przy stawkach i wstrzymywanie wypłat ... w biurze pracują niekompetentni ludzie planing przychodzi często dopiero o 22 na następny dzień... niepolecam zwykłe (usunięte przez administratora)

Iza

A jak jest z zickami? Płacą za chorobowe?

Twojold

Nie wypłacają wypłaty mimo wypowiedzenia 4 tygodnie wcześniej. Polskie biuro to banda chamów.

Krystian Wojtysiak

Dzisiaj ukazał się artykuł o dwojgu Polakach wyrzuconych i oszukanych przez tą agencje. Spali na cmentarzu. Proponuję zapoznać się z artykułem a następnie rozważyć współpracę z tymi ludźmi.

Czy VoornePutten Uitzendbureau B.V. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Z tego co wiem to tak. Musisz przepracować rok żeby dostać swoje pieniądze urlopowe

Tom Ek
@Nowy

Pieniądze urlopowe ( saldo uren ) wyłączne są raz w roku. Jeśli nie bierzesz urlopu prze cały okres trwania umowy to po końcu roku kasę przesyłają Ci sami. Lepiej jest wykorzystać urlop by od tej kwoty nie odciągnięto większego podatku :)

nick

wiem wiem samir też nie wie co się dzieje

Tom Ek

Pracuje tu dłuższy czas i znam wiele zadowolonych osób. Jeśli osoba jedzie do Holandii by ćpać i pić a nie pracować... Traci pracę i tak powstają te negatywne opinie o tej i innych agencjach.

Kamilo
@Tom Ek

Mordo pracuje rok dostałem z firmy wolne 2 tygodnie i pan Marcin i pan Łukasz stwierdzili że trza się mnie pozbyć bez żadnej podanej przyczyny do pracy chodziłem codziennie a jak prze voorneputten się spuziniałem to załatwiłem auto i już to im nie pasowało a jak miałem wolne przyjechał Marcin i mówi że mam 24 godziny na wyprowadzkę bo Łukasz kazał i co mi powiesz na ten zwrot akcji

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.