Opinie o Cesarz Bogdan Ottawa w Bełk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cesarz Bogdan Ottawa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Cesarz Bogdan Ottawa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cesarz Bogdan Ottawa w Bełk

Marcin Nowy wpis

Jak najbardziej odradzam. Mogę przesłać, zdjęcia

Maja Nowy wpis

Z tego co czytam praca jest na umowę, a jak z wynagrodzeniem? Też "takie jak w budowlance"? Cokolwiek to znaczy... :)

MW Nowy wpis

Bardzo profesjonalna firma, wszystko zrobione na czas. Gdy będę zamawiać kolejne ogrodzenie napewno u pana Bogdana. Polecam

Karol

Wypłata na czas. Praca, jak to w budowlance, ale za to na umowe. Polecam

Maja Nowy wpis
@Karol

Cieszy mnie, że zechciałeś zostawić tu opinię. Zastanawiam się, jakiej wysokości są owe wypłaty, czy mógłbyś je porównać do popularnego miernika - najniższej krajowej? Wysokość pensji jest dla wielu osób bardzo ważna.

Czy po rozmowie w Cesarz Bogdan Ottawa rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Igor

Dziwnym zbiegiem okoliczności klient trafił na forum pracownicze zamiast do firmy. A może konkurencja tak pokierowała, żeby zaszkodzić dobrze działającej ?

@Igor

Dziękuję za wsparcie :). Ta osoba tak się rozkręciła, że napisała dzisiaj 3 negatywne komentarze na innym forum ;) Dzięki niej się rozwijam, bo poznaję strony, o których nie miałam zielonego pojecia, że istnieją ;))) Życzę jej szczęścia i ogarniam współczuciem. Na setki klientów jeden (konkurencja) niezadowolony, to niezły wynik ;) Pozdrawiam.

Klient

Firma CESARZ wykonuje u mnie ogrodzenie od ponad 5 miesiecy, nadal nie widac konca. Gdy grzecznie pytam wlasciciela kiedy bedzie koniec prac odpowiada "nie wiem bo musze skonczyc robote w Mikolowie na Rynku" albo " teraz musze rozladować towar". Radze wszystkim aby poprostu wypowiadali umowy firmie CESARZ a jeżeli ktoś chce im coś zlecic to głęboko ogradzam bo włąściciele maja totalnie w (usunięte przez administratora)klienta, poganiaja tylko aby wplacic kolejna zaliczke a jeżlei coś spierdzielili na robocie to mówią " nie zrobimy tego bo NIE" takie mają argumenty!!! Zachęcam do kontaktu/ lektury strony UKIK, takim "fachowcom" można zgodnie z prawem wypowiedzieć umowę!! Tylko nie dajcie się zastraszyć firmie CESARZ która próboję rożnych sztuczek aby wyciągnąć kolejną zaliczkę mimo że robota jest neiskończona i nie wykonana w terminie.

@Klient

Żałosne. Pisze to dziecko z przedszkola czy dorosły, mądry człowiek? ,,wypowiadajcie umowy tej firmie...", a czemu ty nie wypowiedziales??? Konkurencja nie śpi, jak widać. Wszystko zrobi, zeby popsuc wizerunek firmy. Nawet wystawi opinie na portalu dla pracownikow... hehe

@Klient

Po pierwsze, składając zamówienie spisujemy umowę, na której pisze, że płatność odbywa się w 3 ratach. Po zakończonym etapie prac, należy za nią zapłacić, zgodnie z podpisaną umową. Nikt nie będzie czekał na np. 25tys zł do czasu zakończenia umowy, bo trzeba towar kupić, pracownikowi dać wypłatę itd. Zgodziliscie sie na te warunki przy podpisaniu umowy. Przy montazu bramy od czasu wylania fundamentow, potrzeba miesiaca, aby dokonczyc pracę, bo fundament musi stwardniec. Zgodnie ze sztuka budowlana. Jezeli szukaliscie Panstwo firmy, ktora robi szybko i byle jak, to trzeba było iść do ,,konkurencji". Pracujemy 20 lat na rynku i nie produkujemy badziewia, bo jak brama na źle osadzonym fundamencie spadnie na Ciebie, to nawet nie przyjdziesz z reklamacją... pozdrawiam

Klient

(usunięte przez administratora) Właściciel nie odbiera telefonu po czym przy spotkaniu na powitanie zamiast dzień dobry zaczyna sypać wulgaryzmami i obelgami w stronę klienta twierdząc ze nie ma czasu.... szkoda gadać, takie zachowanie godne patoli z jego warsztatu...!!! Już ludzie ze slamsów maja większa kulturę osobista niż właściciel firmy która rzekomo istnieje 20 lat na rynku.... na zamówiona brama czeka się ładne pare miesięcy.... porażka.... życzę panu Wlascicielowi więcej kultury osobistej i więcej oleju w glowie

@Klient

Widocznie człowieku zasłużyłeś na takie potraktowanie, bo po skończonej robocie, stwierdziles, ze nie zaplacisz, bo jedziesz na wczasy i nie masz pieniedzy... Niejeden by cię przegonił...

Dominik

Klienci powinni kierować swoje uwagi na właściwy adres bo to forum pracownicze!

Bogi612

Porażka. Opóźnienia to tutaj norma Ale to nie jest najgorsze. Po wpłaceniu kasy zapominają o Tobie. Kontakt jak jest to bardzbardzo nieprzyjemny. Wykonanie jak z marketu. A o reklamacji zapomnij bo będą Cię straszyć dodatkowymi kosztami za wszystko. Szczerze odradzam jak nie chcecie mieć kłopotów omijając tę firmę.

Goga
@Bogi612

Opóźnienia są wpisane w umowie. Jeżeli montaż ma być na dworze, a leje, to opóźnienie jest chyba normalną sprawą... Ceny są tańsze niż w markecie. Wystarczy porównać i towar jest wysokiej jakości, a nie 3,2 grubość drutu, jak w marketach. Panele mają certyfikaty zgodności i atesty a ceny mimo to są konkurencyjne. Każda reklamacja jest uwzględniana, bo zawsze może coś nie zadziałać czy się zepsuć. W końcu montuje się też automatykę. Widać, że pisze to konkurencja a nie prawdziwy klient firmy. Żałosne! Pokaż twarz i powiedz to prosto w oczy. Nie bądź tchórzem!

Igor

Też tak uważam bo wystarczy, że firma stara się i ma dobrą opinię to inni chcą ją utrącić!

Ewelina

Szkoda, że na tym forum przeznaczonym dla pracowników piszą klienci!

Goga
@Ewelina

To nie klienci, to konkurencja!

Domi

Jestem bardzo zadowolona z firmy, elegancka robota,sprawnie, szybko i czysto.Polecam :-)

robi

Bardzo rzetelna firma. Jedyna na rynku, ktora nie dzwiga cen w trakcie roboty. Wszystko jest wytlumaczone od A do Z. Polecam. Towar z gornej polki.

NEC

Nie polecam!!!!!!! Firma pijaków i nierobów .

cool
@NEC

Znasz to z autopsji? ;)

Pacyfikator 79

Dziwie sie ze ta firma jeszcze istnieje Widząc pracowników którzy pracują na zapleczu biura tej firmy odechciało mi się wszystkiego Alkochol i alkocholicy którzy odpierniczają kompletną fuszęrkę:-) Czyli patola taniej siły robiczej hehe Fachowcy z duza dawką promili hehe Super juz wiecej nic nie pisze Sami panstwo mozecie sprawdzic a towar idzie z taniej reki i sprzedawany jest owiele drożej tak,firma musi zarobic hehe Polecam omijac tą firmę szerokim łukiem Szkoda kasy pozdrawiam BOCIAN Z CZERWIONKI

Żabcia z Bełku
@Pacyfikator 79

Bardzo pozdrawiam konkurencje, po ktorej w ostatnim czasie poprawiamy ogrodzenia, glownie bramy. Poza tym Pracownicy pija, ale po pracy, bo maja za co. Jak widac nawet tego mozna pozazdroscic ;) ,, Patola" w firmie studia konczy. Towar jest z gornej polki, w koncu jestesmy 20 lat na rynku!

doswiadcozne

no to jak zostałeś zaproszony na rozmowę to się na pewno dowiesz, że firma stabilne ma się w branży i warto u nich pracować

sonia xx

nie polecam,szkoda nerwów i zdrowia,płacisz czekasz (usunięte przez moderatora) masz.tak to wygląda.

toni

(usunięte przez moderatora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!totalna fuszerka ostrzegam

hadziaj13

gra się dopiero rozpoczeła daleko nie pociągniesz 666