edus media

Opinie o edus media

link 2010-06-22 08:58:51
firma bardzo nie profesjonalna. Delikatnie mówiąc nie polecam.
Była praconica 2010-10-06 18:53:32
Oczywiście zgadzam się, mnie też wycyckali z wypłat a klientów, których da nich załatwiłam, straciłam bo zabrali pieniądze a towaru nigdy nie dostarczyli, trzeba tu jasno powiedzieć, że należy opisywać ludzi: pana (usunięte przez administratora) którą zaraz zamkną lub już zamknęli i założą zaraz nową i dalej będą oszukiwać ludzi.
anonim 2010-12-15 20:44:21
Jestem osobą, która kupiła drogi sprzęt od Edus Media. Nie dosyć, ze pracownik Pan Krzysztof Z. jeden z kierowników okazał się niekompetentnym, oszukującym Klienta cwaniakiem, to i firma zniknęła z rynku.
Mam nadzieję,że jeszcze z tymi osobami będę miał okazje się spotkać.
Krzysztof Z. 2011-01-04 15:21:24
Oczywiście, ja się chętnie spotkam,
dziękuję za anonimową opinie pod adresem mojej osoby.
Zachęcam jednak do kontaktu w innej formie, na życzenie mogę podać mail lub numer telefonu i chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zarzuty pod adresem mojej osoby, jako byłego pracownika firmy Edus Media, nie wypowiadając się jednak na temat spółki.
elamak 2011-02-20 21:56:28
Bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora). Też zostałam oszukana przez EdusMedia.
pole 2016-05-20 23:26:35
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata , niestety powtarzają się opinie , że nie płacą zbyt dobrze. Ostateczna decyzja i tak należy do pracownika na szczęście. Co do socjalu to jest tu podobno niezły tak jak pisał @frosp
Zostaw swoją opinię o edus media - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie edus media