Opinie o Egis Road Operation Polska w Warszawa Puławska 182

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Egis Road Operation Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Egis Road Operation Polska o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egis Road Operation Polska w Warszawa Puławska 182

Klo Nowy wpis

Odnośnie warunków zatrudnienia @cziku to pracownicy zapewnieni mają umowę o pracę. Wynagrodzenie o które również pytasz uzależnione jest od stanowiska i posiadanych kwalifikacji. No ale to chyba było do przewidzenia.

Zdzichu Nowy wpis

Ludzie pojęcia nie macie o tej firmie. To międzynarodowy potężna organizacja, a pobór opłat na autostradzie, gdzie mają koncesję na obsługę to zło konieczne.

agina Nowy wpis

Masakra wlasnie się zwolniłam nie polecam pracy w egis jako inkasent

cloe Nowy wpis

właśnie widziałem nową ofertę do Egis Road Operation. Mianowicie szukają kasjera, inkasenta, a więc doskonale wstrzeliła się @kasia ze swoją chęcią do pracy i w dobry moment i w dobre stanowisko. Ja wpadniesz następnym razem na forum to podrzuć info czy zdecydowałaś się skorzystać z tej właśnie oferty?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Egis Road Operation Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
venividivivi

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Egis Road Operation Polska mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Egis Road Operation Polska Sp. z o.o., jest własnością Egis Road Operation SA, międzynarodowej korporacji  maj... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5666287?keywords=&region=

witek

jak chcecie u nich pracować na stanowisku kasjera, to od razu powiem, że nie jest to jakaś bardzo ciężka praca, bo trzeba całkiem niewiele, a reszty się douczysz, ważne żebyś znał obsługę systemu do poboru opłat ,obsługiwał klientów w zakresie przyjmowania opłat na przykład za przejazd, to nie dużo nie nie?

witek

o jakich specjalnościach mówicie? egis to raczej wąską branżą się zajmuje, wiec też jestem bardzo ciekaw co masz na myśli konkretnie..

wow

@dusza. O czym konkrtnie piszesz? Odpowiedz mi jak będziesz przy kompie, bo zabiłeś mi takiego ćwieka że hej.

a

ale ty naiwny jesteś w każdej umowie jest zapis że praca jest zaaniowa a nie ograniczona czasem. Skąd ty się urwałeś, płaca za nadgodziny ....

rep1

Nie polecam.Człowieka traktują jak woła roboczego do tego wszystkie obowiązki są na twojej głowie,zero wsparcia wyjeżdżasz 6 rano wracasz 21! i codziennie po pracy średnio 4 godziny przed kompem,bo wszystko ma być zrobione na wczoraj !!! Jeśli nie masz życia prywatnego i obowiązków a do tego nie śpisz po nocach to startuj.. tereny ogromne, toyota corolla z gps! .

mario

o jakiej branży jest tu mowa farmaceutycznej czy tej drugiej? bo chyba si e miesza troche

Mike

Nie , zrezygnowała jak sie dowiedziała jak tam traktują ludzi. Szczególnie w tym zespole co miała pbyc...podobno jedyna zasada to brak zasad.

Yello

Do Mike - i co, pracuje? Skórki, dawno mnie tu nie było

Mike

Do Yello- a możesz mi powiedzieć cos wiecej? Moja dziewczyna ma tam zacząć prace w marketingu no i sie waha bo rożne skrajne opinie słyszała a dziewczyna która ja namawiali do pracy tam już tez nie pracuje

Mike

Czy kadra managerska faktycznie aż tak kiepska bo slyszalem ze nie jest tak najgorzej, podobno tez nawet dobry marketing maja. prawda czy nie bo w dzisiejszych czasach wdepnac nie jest trudno

Egis??? żenada, błazenada - szczególnie na poziomie tak zwanych \"menedżerufff\"

qwerty

A jak linia kardio?

CC

Wypowiedzi powyżej dotyczą firmy farmaceutycznej EGIS Polska Sp. z o. o. Warszawa, zaś firma Egis Poland sp. z o.o. Warszawa zajmuje się wielobranżowym konsultingiem inżynierskim. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Road Operation Polska - Warszawa

Egis Road Operation Polska
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042