Nobud Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Nobud Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 20:15
Mieliście styczność z firmą Nobud Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
niko1 2016-01-07 19:29
jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn do produkcji opakowań? a w ogóle to jest duż afirma czy raczej mała chodzi mi o ilość pracujących i czy w związku z tym jest duża rotcja czy nie?
Daria_K 2016-02-06 13:12
A ile zarobi tam przedstawicielka handlowa ? Dają auto służbowe czy do klientów jeździ się autobusem ?
zxc 2016-03-03 15:59
nie wiem ile zarobi,ale służbówkę dają.
Były wózkowy 2016-08-31 16:45
Stanowczo odradzam prace w tej firmie szczególnie na magazynie. Przepracowałem tam miesiąc na umowe zlecenie za psie pieniądze. Zapierd... Inaczej tego nie można określić. Jeżeli już ktoś jest na tyle zdesperowany ze nie ma innego wyjścia to od razu radzę gadać o umowie o prace a nie U/ Zl. Ludzie ram są w porządku ale kierownictwo szczególnie magazynu .... Zresztą dla zainteresowanych sami się przekonacie:-)
Kierownik 2016-09-23 08:43
A napisz kolego czemu po miesiącu Cie zwolnili ...Pewnie byleś za dobry w pracy ...
A co masz do kierownika magazynu ...
Jeśli masz jakieś uwagi to napisz ale miej odwagę się podpisać a nie pluj na kogoś jako ,, Były wózkowy "
fizol 2016-11-30 21:09
panie byly wozkowy czasami ambicje nie ida w parze zumiejetnosciami ipracowitoscia . sory za pisownie ale to niejest sedno tematu
O Ela Ela 2016-12-28 19:23
Nie Polecam pracy w Firmie. Nobud przede wszystkim jeden wielki syf zorganizowanie pracy zerowe tak samo jak i ustalenie stanowisk pracy
Jeden wielki rozpierdol gdy jest robiony porządek utrzymuje się on kilka dni i znów po kilku dniach jest syf przy którym praca idzie naprawdę masakrycznie
Szczególnie nie polecam pracy Kobietą
Kobiety tam Jebią gorzej od mężczyzn w wakacje gdy jest ciepło jeszcze dają radę ale w zimę wyjebią kilka kobiet na halę gdzie nie ma ogrzewania przy minusowej temperaturze i nie ma ze boli i zimno muszą zapierdalać praca na akord nie ma stałej stawki jeden wielki rozpierdol nikomu nie polecam tej firmy naprawdę szczerze odradzam
Aga 2017-02-13 12:02
Tak podpisuje sie i ja prawda .Ja tez tam pracwałam chwile ,a kto tam nie pracwal,ludzie waytrzymuja gora 1 - 6 miesiecy tj jest fakt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mozna tak
prawdzic syf prawda brud prawda ludzie ubrani jak zule prawda Zimno-7 brudno a latem gorac +45^naprawde takt tam jest nie poecam lepiej jest w Biedronce i płaca lepsza
dawno_i_nieprawda 2017-07-22 21:19
Jeszcze jakby ten akord był liczony to może by ciś z tego było a tak to liczyli jak chcieli... Zawsze uj.eba.li każdego na wypłacie !
Eleonore 2017-08-30 21:25
Nobud to złodziejska firma a największym złodziejem jest prezes andrrzej bugaj
Wernisafz 2017-08-30 21:29
A za obcięcie wypłat o 150zł pan Bugaj będzie miał kontrole z PIPu.
Zostaw swoją opinię o Nobud Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobud Sp. z o.o.