Nobud Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Nobud Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 20:15:14
Mieliście styczność z firmą Nobud Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
niko1 2016-01-07 19:29:13
jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn do produkcji opakowań? a w ogóle to jest duż afirma czy raczej mała chodzi mi o ilość pracujących i czy w związku z tym jest duża rotcja czy nie?
Daria_K 2016-02-06 13:12:27
A ile zarobi tam przedstawicielka handlowa ? Dają auto służbowe czy do klientów jeździ się autobusem ?
zxc 2016-03-03 15:59:16
nie wiem ile zarobi,ale służbówkę dają.
Były wózkowy 2016-08-31 16:45:52
Stanowczo odradzam prace w tej firmie szczególnie na magazynie. Przepracowałem tam miesiąc na umowe zlecenie za psie pieniądze. Zapierd... Inaczej tego nie można określić. Jeżeli już ktoś jest na tyle zdesperowany ze nie ma innego wyjścia to od razu radzę gadać o umowie o prace a nie U/ Zl. Ludzie ram są w porządku ale kierownictwo szczególnie magazynu .... Zresztą dla zainteresowanych sami się przekonacie:-)
Kierownik 2016-09-23 08:43:19
A napisz kolego czemu po miesiącu Cie zwolnili ...Pewnie byleś za dobry w pracy ...
A co masz do kierownika magazynu ...
Jeśli masz jakieś uwagi to napisz ale miej odwagę się podpisać a nie pluj na kogoś jako ,, Były wózkowy "
fizol 2016-11-30 21:09:51
panie byly wozkowy czasami ambicje nie ida w parze zumiejetnosciami ipracowitoscia . sory za pisownie ale to niejest sedno tematu
Zostaw swoją opinię o Nobud Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobud Sp. z o.o.