Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

zas Nowy wpis

ktoś się jeszcze sądzis GPUG? mam wygrana sprawe niestety kasy brak

potrawka Nowy wpis

@ jack to jednak dośc poważn e oskarżenie- no bo to jakbyu nie patrzec oskarżenie. Może uzasadnisz ?

xxx Nowy wpis

chcecie informacji? dzwoncie:(usunięte przez administratora) ,ale odbieram tylko w weekendy.

sądowy Nowy wpis

ja jestem po sprawie sądowej z ta firmą. Pieniadze mialy byc wyplacone w dwoch ratach 1) do 15.01 i 2) do 15.02 do tej pory nic nie dostałem. Sprawe oddałem do komornika- teraz dostalem pismo o zajeciu rachunku bankowego i nadal czekam na zwroconą kasę. Czy ktos dostal juz zwrot po sprawie w sadzie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Łysy

A to SUG jeszcze istnieje? Pracują gdzieś jeszcze?Dajcie znać co tam słychać

mlody

no gratuluje ambicj (usunięte przez administratora) na dole za 1200 w dwoch lub wiecej ratach. jednak metan wali niektorym ludziom na leb

kolo

Tak sam to widziałem na Boryni jak mierzył kierunek :)

zas

Firma zmienia prfil teraz bedzie wynajmowac powierzchnie biurowe

były

koledzy, co w firmie się dzieje? nic nie piszecie ostatnio!

kolo

Koleś coś ty ładł GPUG Gliwice to firma działająca w branży górniczej

byly pracownik

a termin rozprawy dopiero na listopada. Ciekawe czy bedzie kogo wezwac na wokande?

były p

Ja bym poczęstował bączyńskiego kłamce i jego kolegów kilkoma bejzbolami zakłamańce fałszywe,życze im bardzo żle bo na to zasługują pluli nam w twarz tyle miesięcy a my ładowaliśmy do ich kieszeń

byly

ze ich jeszcze nie pozamykali banda klamcow

Janek

Tak Koledzy -koniec firmy bardzo bliski, ale to jest zupełnie naturalne .Firma, która nie posiada specjalistycznego sprzętu ,jak i wykwalifikowanych pracowników do obsługi i nadzoru nie ma prawa funkcjonować. Połączenie z Emesem było jak zainfekowanie oprogramowania komputerowego wirusem. Dołączając do tego całkowity brak umiejętności i wiedzy technicznej przez "prezesów " jak i techniczny dozór, musi doprowadzić do nieuchronnego upadku. Na domiar złego tzw. tymoszukowanie - zjawisko,które zaprzecza prawom górniczym ,jak i normalnym stosunkom międzyludzkim. Patrząc na to zboku ma się wrażenie ,że to kabaret. Współczuję tylko normalmym pracownikom i ich rodziną. Szczęść Boże !

górnik
@Janek

Słyszałem już kiedyś o tym Tymoszuku ponoć bezbłędnie opanował metodę mierzenia kierunku przez jeden sznurek !!!!!!!

górnik

Dno żenada mobing btak kartek niegłoszenie wypadków to właśnie firma sug czyli byłe gpug

nemo

dla wszystkich chętnych którzy chcą zacząć zarabiać przez internet proszę o kontakt p.jedrzychowski@gmail.com

zly

nie usuwajcie prawdziwych informacji w tej firmie zmusza sie do brania urlopow bezplatnych apotem wpisuje n i wrecza wypowiedzenia byle tylko nie placic oszusci

pozre232

panowie ta firma to jet bankrut a wy dalej jebiecie za darmo

xxxx

ponoc do 29 maja byc reszta przelewow jes to prawda

swiety

Chyba jednak zamkna ja wlasnie zostałem zwolniony i ma być nas ok 20 zwolnionych i lipa tyle było narzekania na firme a teraz dramat gdzie tu szukac roboty jak ktoś cos wie to proszę o jakies info

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG