Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

tamten

Moze mnie ktos poinformowac ile wynosil bon pieniezny za jeden przepracowany dzien w firmie? Skladam pozew I musze to uwzglednic.

zas

Dla chętnych nr do prezesika Zamojskiego: (usunięte przez administratora)

GKS

olx co za bałwan o czym ty gadasz ??? a jak się w rece nie zmieści to chyba nie będzie taki problem haha gorzej jak nie będzie go w tej rece widać

olx

GKS piękny i młody jeszcze jest haha a na starość będzie szukał swojej emerytury i ptaka w spodniach bo będzie tak zajechany,że do sikania nawet w rękę się nie zmieści...!!!! :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
yoyo

GKS baby nie masz bo się rozwiodła z takim du.iem co nie ma kasy, żeby rodziny wyżywić ;) W innych firmach jakoś płacą i to lepiej niż w SUGu... kartki też umią na czas dać a nie jak u Was...

Cesarok

Te Pozer i kto się smieje ostatni ? My mamy kase a co ci w sadzie powiesdzieli? kase ci oddali? hahaha

POZER2
@Cesarok

Cesarok tak oddali bo ty jeba..ś na to zeby mi oddali HAHAHA ty depilu

GKS

POZER ty głupku my już nie je..biemy za darmo prawie wszystko już spłacili a baby niemam aktulalnie stan wolny :)Niewiem kto tu wyszedł na debila mi kase zapłacili a tobie osle ???

nic

mogliscie pracowac to byscie mieli kase heh a tak nie macie nic sug rodzi sie na nowo wypłaty sa w czesciach jak w anglii co tydzien wypłacane:)

GKS

olx Nowiny Ornantowic hahaha co za ciu..le i co ta gazeta da ??? trzeba było się nie zwalniac matoly .zas nic zesmy se nie skrucili

olx

a jaka gazeta? jeśli można wiedzieć

zas

Kase dostaja tylko zatrudnieni. Z GPUG ludzi przenosza do SUG, pewnie lada dzien GPUG oglosi upadlosc, jak tylko wszystko przeniosa do SUG i syndyk masy upadlosci nie bedzie mialz czego sciagac. Pracownicy ktorzy przeszli z GPUG do SUG dobrowolnie skrocili sobie okresy wypowiedzenia czy to jest madre panowie?

ktoś

Jak komu tym co dalej na nich robia a my co sie zwolnilismy se poczekamy oni gdzies maja sondy i tak dalej He tylko zbaczymy jak dlugo z tego co mi wiadomo zaintereswala sie nimi gaeta moze to cos da

olx

zzzz::tzn jak wypłacono i którym ludziom tym co pracują czy tym co nie pracują już tam ??? bo my jeszcze nie mamy a już nie pracuje:)

zzzz

ponownie wypłacono w gpug :)

byly hajer

Sug powstał jak Feniks z popiołu :) pozdrawiam wszystkich kombatantów którzy nadal wierzą w sukces tej firmy

sleper

jasne ze robie:)

GKS

no wkoncu ktoś napisał prawde a ci co już u nas nie pracują niech się tu nie wypowiadają tylko do kościoła się modlic może cos wam przeleją hahaha

POZER

NO I CO DALEJ TA FIRMA DO JEST DNO I TAK KASY NIEBĘDZIE

sleper

kasa nareszcie wyplacona dzis byl przelew

byly pracownik
@sleper

a dalej tam robisz sleper ? daj znac :)

abcd

Jeszcze umowy podpisaliście z SUG a zwolniliście się w GPUG ha ha ha!!! Frajerzy którzy tam pracują!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG