Opinie o Kominy Schiedel (Schiedel) w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schiedel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schiedel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiedel w Opole

Kandydatka

Jestem mile zaskoczona sposobem przeprowadzenia rekrutacji. Mam za sobą doświadczenie w kilku procesach rekrutacyjnych w różnych firmach i pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem, wysokim zaangażowaniem i pozytywną energią pani rekruterki oraz przyjazną atmosferą podczas rozmów. Szczególne doceniam terminowe udzielanie informacji zwrotnej. Wprawdzie nie zostałam zatrudniona, ale dobra organizacja procesu rekrutacji i otwarta komunikacja przyczyniły się do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy.

Zigi Gajda

Bardzo dobrze można tam zarobić, polecam ten zakład pracy

Rondo Plus
@Jacek

Zależy ile kominów pokruszysz i ile uda ci się załadować na podstawione auto no i z jaką firmą wejdziesz w układy

Prawdopodobnie będę startował na stanowisko z ogłoszenia - Operator Produkcji - lider, mam do Państwa pytanie tylko :) To duży problem, jeśli nie pracowałem wcześniej z maszynami? Byłem liderem 5 lat w e-commerce, głównie ciuchy i elektronika. Czy przyuczą?

firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. księgowości . czytam , że są możliwe elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej po ustaleniu terminów z przełożonym . po pierwsze , na czym polega ta elastyczność ? są jakieś ramy czasowe , w które trzeba się wstrzelić ? jeśli chodzi o pracę hybrydową , to jak miałoby to wyglądać ? ile dni pracuje się z domu , a ile z pracy ? o co chodzi z ustaleniem tych terminów ? (: rozjaśnijcie , jeżeli macie jakiekolwiek informacje na ten temat . z góry dziękuję .

G. Nowy wpis

Także jedtem zainteresowana godzinami pracy oraz pracą hybrydową. Proszę napiszcie coś o tym.

No no, ile jest tu zainteresowanych osób pracą w firmie, no proszę:) Żałuję tylko, że pracownicy się za dużo nie udzielają, bo sam chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy jako doradca-techniczno handlowy. Stosunkowo niedawno zakończyli rekrutację na to stanowisko, podpowiecie mi jak często szukają ludzi do zespołu, bo nie wiem czy warto czekac na kolejną rekrutację. Za widełki płacowe i kilka słów o planach sprzedazowych i ich realizacji też będę mega wdzięczny. Pzdr:)

Koordynator logistyki aktualnie jakie ma zarobki po podwyżkach krajowych? Ciekawi mnie to niesamowicie bo ogłoszenie pełne informacji a o tym jednak nie wspomnieli. Nawet widełek nie ma podanych widzę, dlatego tu mówię zobaczę skoro jest takie forum.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zygmunt

Tyle lat beztroskiego życia w Schiedel Opole, miło wspominam, od zera do developera :) Pozdrawiam zarząd

@Zygmunt

Czyli już tutaj nie pracujesz? A jest coś, co przyczyniło się do Twojej decyzji, żeby odejść czy to raczej prywatne powody niezwiązane z pracą tutaj? Mógłbyś napisać kilka słów czy warto ubiegać się tutaj o pracę biorąc pod uwagę np. zarobki (widełki) i atmosferę? :)

Cześć, myślicie, że nie da rady już na magazyniera się dostać? Bo znalazłem ofertę i chciałem wysłać aplikacje, a patrzę, że nieważna od miesiąca. Ogólnie to jakie są teraz te godziny pracy? Wtedy nie doprecyzowali też w sumie, a wolałbym typowe 8 godzin niż jakieś 12tki cały czas

Kolezanka

Jaka atmosfera na magazynie w Lubiczu ? :)

Gajdzik

Mój znajomy 25 lat kruszył w Schiedel Opole kominy, stać go było żeby zabrać rodzinę na wakacje Madryt/Malaga, studia w Warszawie i Wrocławiu też opłacał więc dobrze można zarobić w Schiedel Opole

Katarzyna
@Gajdzik

Wiesz może ile około wynosiła jego pensja i od jakiej kwoty zaczynał? Tak swoją drogą to czy firma opłaca nowym ludziom studia, chociaż częśćiowo?

Czy w firmie Schiedel są regularne szkolenia pracownicze?

Z tego co zauważyłem na stronie, można przez cały czas przesyłać cv, jednak nie znalazłem żadnych ofert strikte na jakieś stanowisko.. pracowałem już przy wentylacja i nie stanowi to dla mnie problemu, jednak fajnie widzieć ofertę i mieć chociaż informacje o widełkach płacowych :p może wy się orientujecie tutaj jaka jest stawka w firmie i czy w ogóle można liczyć na premie ? Czasami jest tak ze zaczyna się premia po 3 miesiącach, czy tutaj jest podobnie ?

Kandydatka

Widzę że firma działa w 25 krajach, czy to oznacza że jest możliwość na awans międzynarodowy ? Zawsze mi się to marzyło. Chciałabym aplikować do administracji i wiem że aktualnie można przesyłać CV tylko zastanawiam się jakie doświadczenie na start jest wymagane ?

Zygmunt Kucharczyk

Cisza ma swoją cenę , dobrze policz czy ci się opłaca. Polecam ten zakład pracy. Wiesz gdzie się odezwać

Cześć, znalazłam ofertę do nich na Młodszą Specjalistkę logistyki. Oferują umowę na zastępstwo. Czy jest szansa, żeby nawiązali później na stałe współpracę, czy to raczej nie wchodzi w grę? Oferują model hybrydowy, powiecie ile dni w ciągu miesiąca lub tygodnia trzeba być w biurze, wiem że to się ustala z przełożonym, ale pewnie jakieś wymagania co do tego mają...podalibyście jakie są widełki płacowe w dziale logistycznym?

Luiza

Hej, wrzucili ogłoszenie na Kontrolera Finansowego, ktoś powie czy warto aplikować? Zastanawiam się dlaczego szukają na to stanowisko, czy wcześniejsza osoba nie sprawdziła się, czy sama odeszła? Praca kontrolera to całkiem odpowiedzialna działka, bo opiera się na pracy z budżetem, zatem presja duża, więc dajcie mi znaka jak przebiega współpraca z zarządem, czy są w porządku czy raczej nie? Praca jest hybrydowa, jak często wymagają przyjeżdżania do biura?

Zygmunt

Udało mi się w tej firmie, dziękuje za tyle lat i polecam nowym pracownikom

@Zygmunt

Takie wpisy bardzo pozytywnie świadczą o firmie, nie ma co i powodzenia dalej :) ile lat tu przepracowałeś? Czyli mozna liczyć na stabilność w firmie? Ja zamierzam złożyć tu swoje cv, masz jakieś rady? Co do wynagrodzenia, bo to jednak ważne, mozna liczyć na jego zwiększenie? Podwyżki, czy właśnie za staż pracy?

Firma Schiedel niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Kierownik Logistyki. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Ida

Kurczę fajnie, że 5/5, ale możesz powiedzieć co takiego spoko jest w tej firmie, żebym miała szerszy obraz? ;p Napiszesz czy mają benefity dla pracowników i jakie oraz średnie zarobki w firmie? :)

Zigi Gajda

Bardzo dobrze można tam zarobić, polecam ten zakład pracy

Jacek
@Zigi Gajda

To chyba tylko ty masz tak dobre zdanie o zatrudnieniu bo większość komentarzy nie poleca pracy tutaj. Podasz stawkę jak jesteś z niej taki zadowolony? Podziel się dobrymi informacjami.

Rondo Plus
@Jacek

Chrastau

Przez (usunięte przez administratora) było taniej teraz drogie te pakiety w Schiedlu

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole

• Jak się pracuje w Schiedel?

Zobacz opinie na temat firmy Schiedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schiedel?

Kandydaci do pracy w Schiedel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schiedel
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wschodnia 24
    45-449 Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042