Opinie o Chocolissimo (Mm Brown Polska) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MM Brown Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Brown Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Brown Polska w Poznań

Mała

Wszyscy brygadziści w tej firmie pracujący są małymi trybikami w małej układance, a myślą że są niewiadomo kim…

Haha
@Prac.Ostrowska

Super atmosfera,to tylko na indywidualnej jak ktoś lubi obgadywanie i pierdoły, to polecam pozostałe działy Proszę przyjąć do wiadomości, że nikt nie pomylił budynków!!!!!!!!!!!!!!

Czy faktycznie zwracają uwagę na pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym?

Na jaryszkach nie przestrzegają norm

Nieznany

Witam czy ktoś aktualnie robi albo robił w Mm Brown i wie jak tam wygląda praca? Bo czytając opinie to nie za dobrze pozdrawiam

XYZ
@Nieznany

Jeśli szukasz czegoś na chwilkę i masz stalowe nerwy to okej, jest to praca sezonowa więc nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę, a jedyna ścieżka jakiegokolwiek „awansu” tam to znajomości

Hejka

A ja bardzo lubię tu pracować. Wiadomo praca jak praca, swoje trzeba robić. Ale atmosfera jest fajna.

@Hejka

A pracujesz dalej na Ostrowskiej?? I jaka jest praca w miarę ok czy ciężka?? I atmosfera będę wdzięczna za odpowiedź

Bunia

Pewnie chodzi o tymczasowych pracowników (mężczyzn) bo nikogo nowego z liderów nie ma? JA NIE WIDZIAŁAM

Hanna
@Bunia

A ci ludzie wiedzą, że są pracownikami tymczasowymi? Na jaki czas są zatrudniani i za jaką kasę? Z tego co piszesz to kobiety nie są tu zatrudniane? Powiesz na jakim ty jesteś etacie i na jakich warunkach?

Mała

A ja z całego serca polecam Ostrowska, praca lekka i fajna atmosfera.Jaryszki z kolei praca przy taśmie, nudna i strasznie plecy bolą ,jak sie 8 godzin stoi przy taśmie i robi ciągle to samo. Na niektórych stanowiskach to powinny maszyny pracować, a nie ludzie

@mala
@Mała

Dzięki za odpowiedź a ty tam pracujesz na ostrowskiej? I jak tam praca wygląda bo też chyba się stoji przy taśmie i robi cały czas to samo nie? Czy jest inaczej będę wdzięczna za odpowiedź

@Mała

Dlaczego pani poleca Ostrowsk jak tam wygląda praca?? Ciężka jest czy łatwa? Proszę o informację

@Mała

Pan marcin nie robi nic aby poprawić atmosferę w pracy, jakie szefostwo takie warunki w tej pracy poniżej jakiekolwiek minimum.

Sara
@Mała

A z czego wynika fajna atmosfera?? Czy to wynika z osobowości ludzie? A może firma dba o relacje, chodzi mi czy są integracje, spotkania, imprezki jakieś? To też wpływa na atmosferę tutaj?

@Sara

atmosfera nie bardzo sprzyja znajomością tutaj na jaryszkach dziewczyny z agencji zero współpracy np dominika

@pracownik

zgadzam się, przez te osoby nie da się pracować na Jaryszkach wredne osobki

Leo
@pracownik

A jak te osoby się zachowują, że to wpływa wg. Ciebie negatywnie na samą pracę? Kurcze trochę mnie teraz zmartwiłeś tym wpisem. Chciałem właśnie zaaplikować na ogłoszenie - Starszy specjalista ds. performance marketingu. A teraz się poważnie zastanawiam, z jakim przyjęciem miałbym do czynienia? Nawet nie odniesiono się też do zarobków. No, ale przynajmniej jasnym jest, że oferują nieograniczony dostęp do czekolady. Byłoby do kawy :D

odpowiedź
@Leo

Witam . Aplikujesz do działu marketingu MM Brown . Powyżej ludzie wypowiadają się o produkcji i to zupełnie z innego budynku . Śmiało zatem ;)

Bunia2
@Bunia

Tymczasowi z agencji zostają bo nie mają gdzie pracować zostają gorsi

Jaryszki
@Bunia

Odradzam przychodzić na Jaryszki dużo chamskich i bezczelnych osób np zuzanna bardzo wredna

W pracy, czy na przerwie też tak siebie oceniacie i tak sobie dogryzacie? Pisano też o agencji pracy. Ja akurat przez żadną agencję nie chce pracować. Czy więc firma zatrudnia bezpośrednio i na produkcję?

Dużo macie tej przerwy, jest czas zjeść w spokoju, picie sobie zrobić? I czy firma stara się coś czynić dla poprawy relacji, między ludźmi przez siebie zatrudnianymi, by łatwiej się współpracowało? Przełożeni są otwarci na kontakt z pracownikami, w razie jakiejś spiny, gotowi zaradzić, pozamieniać stanowiskami tych, którzy działają na siebie szkodliwie?

I to współpracownicy ją tworzą czy przełożeni również? Jakich epitetów tu używają wobec pracowników? To znęcanie to tak na serio, czy tylko tam emocjonalnie piszesz o tej atmosferze?

Haha

Pracy jest wszędzie dużo, jest z czego wybierać Jak ktoś pracuję w miejscu gdzie jest tak źle, a później piszę te bzdury, to chyba ma coś nie tak z głową.Może źle wspominasz bo pracować się nie chciało. Niestety takich ludzi przychodziło bardzo dużo. Mi niestety minęło 18 miesięcy, szkoda. A pracowałam wszędzie gdzie mnie ustawili !!!!!!

Jarych Nowy wpis

nie ma czego się spodziewać po nich upadek nic więcej

Prac.Ostrowska Nowy wpis
@Jarych

Ja byłam zadowolona z pracy na ul.Ostrowskiej i chciałabym poinformować nowe osoby ,że praca jak każda inna . Nie ma czego się obawiać ,jest miła atmosfera i praca też nie za ciężka . Trzeba tylko pamiętać ,że jest to praca tymczasowa i o zatrudnieniu na stałe można zapomnieć . Jest tu dużo niepochlebnych opinii niestety ale najwidoczniej ludzie mylą budynki i firmy i wypisują tu negatywy ale o Jaryszkach . MM Brown to nie Jaryszki !!!!

Haha Nowy wpis
@Prac.Ostrowska

Mańka Nowy wpis

A ja widziałam, że teraz firma szuka na stanowisko młodszego specjalisty hr. Jest tam opcja rekrutacji zdalnej. Czy wiecie, ile jest etapów takiej rekrutacji online? No i z kim rozmawia się podczas spotkań, no wiecie, z osobami z HR czy może z szefem, managerem jakimś?

Dobrze się składa, bo firma szuka specjalisty do obsługiwania allegro i dobrze się składa, bo ja właśnie siedzę w branży od lat i szukam nowego zatrudnienia. Jestem pod wrażeniem ilości benefitów, które firma oferuje. Jednym z nich jest możliwość pracy zdalnej i chciałbym wiedzieć czy od początku mogę pracować w tym trybie czy dopiero po jakimś czasie przepracowanym na miejscu?

brak wszystkiego

Jeśli zależy Ci na dobrej pracy to odradzam przychodzenie na jaryszki kierowniczki nie panują nad pracownikami rekoczyny obelgi, liderki chodzą po 20 razy do toalety , pracownicy mogą wyjść 1 raz jeśli lider z niechęcią pozwoli. Pomalowane na hali biżuteria.

Magazynier

pierwsze spotkanie z kierownikiem działów, drugie z pania z hr i prezesem . tak jak pierwsze spotkanie odebrałem dobrze to drugie przekonało mnie ze pani z hr generalnie pytała mnie o rzeczy, które padły na pierwszym spotkaniu. prezes w sumie pytał o to samo. rekrutacja jak na magazyniera troche rozbudowana

pytania ogólne co sie podobało i nie podobało w poprzedniej firmie, dlaczego juz tam nie pracujesz , coś o sobie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aaa

Czy wiecie, czy jak aplikuje się na posadę fotografa, to trzeba wysłać portfolio? Na ich stronie jest ogłoszenie o prace, ale nie ma nic o portfolio fotograficznym, a zwykle trzeba wysyłać. Wiecie, jak to jest? I czy wiecie, jaki sprzęt zapewnia firma? Chodzi mi, jaką markę ma firma, czy może sam fotograf ma mieć swój sprzęt do robienia zdjęć?

były prac10

Jesteś wazeliną dla tego (usunięte przez administratora) :p

Czy firma MM Brown Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Gienio

usunięte pytanie, cz firma sprawdza na Jaryszkach rotacje miedzy pracownikami ? czy zwracacie uwagę na niestosowne zachowanie zleceniobiorców np zuzannie ?

Jaryszkyy

Praca non stop przy taśmie czerwobe czepki zapominają o przerwach łaskę robią że powiedzą o przerwie. joanna nie sprawdza co się dzieje na hali jeśli już to z krzykiem do pracownika odradzam przychodzic.

@Jaryszkyy

Co do przerw, to czy ktoś zgłaszał problemy z przerwami do działu kadr? Bo może przełożeni z góry nie wiedzą, że są problemy z przerwami? Kadry wiedza o tym i nie reagują, czy nie wiedzą i stąd tak się dzieje? Kadry są otwarte na takie uwagi od pracowników?

Bardzo dobra atmosfera, ciekawa praca polecam :)

Bunia

Przepraszam bardzo,, czy przychodząc na produkcję PRACOWNIK myślał, że co?? Przecież agencja informuję, że praca jest przy linii Jeżeli ktoś nie potrafi pracować na lini, nie przychodzi do takiej pracy,, a jak nie wie jak to jest i chcę spróbować to przychodzi sprawdza, i albo zostaję, albo rezygnu6. Ale na pewno nie wypisuję BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM PRACĘ, JEST PRZY LINI, W ODPOWIEDNIM TEMPIE DO KTÓREGO MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ (PRACĄ STOJĄCA, JAK BY KTOŚ PYTAŁAM) (BRAK KRZESEŁ ????????????) POZDRAWIAM

@Bunia

Jeśli osoba na stanowisku nie nadaje się trzeba się skupić się na pracy, mi się bardzo dobrze pracuję :) brygadzistki miłe uprzejme tak samo osoby z Ukrainy fajna atmosfera szkoda że polacy marudzą zwłaszcza mężczyźni. Polecam przyjść tutaj :)

@Bunia

No, ale pracując na linii chyba można zrobić sobie przerwę na śniadanie? Ile przerw można sobie zrobić w ciągu jednej zmiany? Czy jak ktoś pali to firma nie ma z tym problemu żeby co jakiś czas wyjść na szybkiego fajka?

Czy w MM Brown Polska pracuje się na open space?

HUGO

Tak, jest jedna jedna wielka hala produkcyjna :)

waks

odradzam składania zamówień w tej firmie- niesolidna -nie dostarcza na czas zamówień !!!!!!

NN

Hej wszystkim. Pracuje na Jaryszkach , powiem tak praca stojącą przy linii jest 18 stopni , brygadziści nie są źli jak tu opisują . Agencja tylko fatalna . Jak się komuś praca nie podoba można się zwolnić i znaleźć coś nowego . Po co wylewać tutaj swoje żale bo ktos coś komuś powiedział a ludzie dajcie spokój niby dorośli . Wybaczcie ale nie słyszałam jeszcze żeby ktoś na kogoś się darł . Ja Poza tym jak coś się komuś nie podoba jest kierownik można do niego pójść a nie wylewac swoje żale na takiej stronie.

Kandydatka
@NN

Czyli kierownik u was potrafi wysłuchać problemów innych i jakoś pomóc? Inni też tacy pomocni? Da się z każdym dogadać? Pracy nowej szukam, ale zwracam dużą uwagę na atmosferę. No i czy zarobki w miarę ok na ten moment?

@NN

A jak wygląda praca? Szybko trzeba pracować czy w miarę spokojnie? Proszę o informację

????
@NN

To jak jest taka praca stojąca, to czy są dodatkowe przerwy? Czy normalnie, nie ma nic poza to co nakazuje kodeks pracy? Przy linii nie ma opcji na np. wysoki stołek barowy, aby przysiąść?

@nn
@????

Nie mam pojęcia ja też właśnie pytałam jak praca wygląda?

Polecam przeczytać kodeks pracy w którym przysługuje 15 min przerwy, po drugie przerwa tutaj trwa 25 minut, po trzecie nikomu nie odmawia się jak poza przerwą potrzebuje opuścić stanowisko np. w celu toalety, po czwarte kary nalicza agencja pracy jako organ zatrudniający a nikt z liderów (poza wyznaczonymi) nie ma kontaktu z agencją aby te spóźnienia zgłaszać. Komentarz Twój pozbawiony jest sensu i oparty jest na negatywnych emocjach, mam nadzieję że uda Ci się ich pozbyć albo znajdziesz inny sposób na ich rozładowanie - internet uwierz mi, nie pomoże. Życzę dużo radości i uśmiechu.

nick

Praca nie jest zła da się wytrzymać :) szkoda że agencja zatrudnia kogoś bez chęci do pracy dwie nowe dziewczyny które przyszły bardzo nie miłe, nie pracują gadają tylko

Wacek

No już chciałem pytać, czy jak do toalety trzeba pójść, to trzeba czekać, aż wybije czas przerwy, czy wystarczy tylko zgłosić i się idzie? Rozumiem, że kar żadnych za to akurat nie ma, ale mogą być ze strony tej agencji za coś innego, tylko za co w takim razie? I jaki jest powód, że firma bezpośrednio nie zatrudnia, skoro krytyka z ostatnich wpisów dotyczy agencji zatrudnienia, no chyba że da się tu od początku pracować dla zakładu?

Rysiu
@NN

Jakbyś podał przynajmniej widełki zarobkowe to będę wdzięczny. Ile macie zmian w ogóle? Żeby sobie dorobić można brać nadgodziny? Dopłacamy jest jakoś dodatek za nie czy normalna stawka?

@pracownik

A pracujesz Aktualnie na Jaryszkach?? Jak wygląda praca jest ciężko czy lekka i czy są dodatkowe przerwy? Będę wdzięczna za odpowiedź

Czy faktycznie zwracają uwagę na pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym?

Mocna

Jeżeli pytasz o pracę na Jaryszkach, to tak. Również odżywka na paznokciach jest nie akceptowana.

KrólJulian

Potwierdzam na Jaryszkach przestrzegaja

Kamila
@KrólJulian

To na jakim stanowisku są takie wymagania, że nawet odzywki na paznokciach nie można mieć?

@Kamila

Na każdym, od produkcji do kierownika. Oczywiście tak jest na Jaryszkach. Na Ostrowskiej jest wolna amerykanka, jak trafisz.

Joanna
@Kamila

Każdy pracownik pracujący na produkcji nie może mieć niczym pomalowanych paznokci. Związane jest to z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa żywności oraz systemem HACCP- zgodnie z nim należy ograniczyć ryzyko zanieczyszczenia wyrobu gotowego. Lakier czy odżywka mogą odprysnąć z paznokcia i odprysk może wpaść do produktu dlatego też wprowadzone są takie wymagania. Z tych samych względów zabrania się np. noszenia biżuterii w obszarze produkcyjnym.

Maria
@Joanna

A innych zasad BHP firma też tak przestrzega? :)

Joanna
@Maria

Tak, zasady BHP tak jak i wspomniane związane z bezpieczeństwem żywności, firma stara się przestrzegać w równym stopniu.

Pracownikk

Tylko na Jaryszkach, tam nie wejdziesz w paznokciach ani biżuterii. Byłam też na Ostrowskiej, tam nie ma żadnych wymogów. Pracowałam w paznokciach i zegarku. Szefowe nawet tak chodzą wiec jest luz.

Olga
@Pracownikk

a co przepraszam z bhp tam u nich? czemu wymogów nie ma nikt wyżej tego nie weryfikuje ani nic? serio nie ma problemów?

Pracownikk
@Olga

Jakie bhp ? O czym ty mówisz ? Ostrowska i bhp, śmiać się chce. Kierownicy produkcji w kolczykach, bransoletkach, paznokciach. Tam nikt nie przestrzega zasad. Nawet nikt tego nie sprawdza. Nikt się nie zainteresuje, gdzie jest ktokolwiek co by to kontrolował. Ważne ze zamówienie zrobione. A jak wpadnie włos to nic nikomu do tego. Tak ma być. Na dodatek gdzie jest ktoś od konfliktów bo jeśli brygadziści skaczą sobie do oczu przy pracownikach to jest to przykre że taka firma nadal istnieje. Niby tyle biurowych ale hr nawet nie wie kto tam pracuje.

Olga
@Pracownikk

a powody tej niewiedzy to jakie są? zespół hr od lat bez zmian czy występują rotacje? to oni są odpowiedzialni za zarządzanie tym wszystkim czy mają jeszcze kogoś ponad tym? zastanawiam się kto ostatecznie prowadzi nadzór skoro zauważasz tego typu sytuacje

Na jaryszkach nie przestrzegają norm

@Nieznany

Czy ktoś aktualnie pracuję na Jaryszkach i jak wygląda praca i atmosfera będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Malutka@@@
@@Nieznany

Serdecznie polecam zmianę gdzie liderem jest Pani Daria... Świetna dziewczyna. Niezwykle empatyczna i miła. Zaraża śmiechem.

Polka

Czytajcie dokładnie umowy zlecenia bo są tak skonstruowane że możecie wpaść w niezłe tarapaty-kosmiczne kary umowne,okres wypowiedzenia 14-dniowy itd. Jak dla mnie praca typowo na akord a nie na zlecenie.Liczą się tylko wyniki a 97 % pracowników to Ukraina.Większość brygadzistów naburmuszona tylko jedna młoda niska dziewczyna bardzo miła przejmowała się resztą jak pracują i czy wytrzymują tempo pracy. Bądźcie ostrożni !!!

Anita

Hej! Szukam pracy jako grafik komputerowy. Jakie warunki są na dziale graficznym? Jaka atmosfera? Czy dobre zarobki? Bardzo proszę o odpowiedź, bo jednak praca z czekoladą to praca marzeń :D

Hejka

Kamila
@Hejka

Wiadomo, w każdej pracy trzeba swoje robić. A o jakim stanowisku mówisz? Opiszesz obowiązki? Zaciekawiłam się, skoro atmosfera fajna. Zarobki też spoko?

Nieznany

Dokładnie, zgadzam się w 100% z opinią. Tylko od Ciebie nie zależy gdzie chcesz iść oni sami ustawiają osoby tam gdzie um pasuje a wazeliny robią luźniejsze pracę. Najbardziej smutne jest to, że Ukraina jest lepiej traktowana niż Polacy oni mają zawsze pracę natomiast Polacy nie zawsze niby we własnym kraju jesteśmy a traktowani jak obcy ludzie

@Nieznany

Mm Brown to oczywiście Ostrowska. (TAK DLA JASNOŚCI) Tam lubią wazelinę, i mają twarde kolana(nie wszystkie) No i oczywiście obgadywanie (dzień bez tego, to dzień stracony H.F) Svanhild to Jaryszki. Tutaj idziesz i pracujesz, jeżeli ktoś jest już sprawdzony na danym stanowisku, to tam jest,i to tyle.Nowe osoby są różnie, bo są sprawdzane gdzie się nadają. Wszyscy na stanowisku Lidera byli kiedyś pracownikami tymczasowymi, czyli jet możliwy awans. Co do Ostrowskiej, to nie wiem jak była droga kariery.

Dalmatyńczyk
@Anna

Z tego co wiem to grafik ustala agencja pracy i ona przysyła pracowników więc do niej pretensje że "faworyzuje " ludzi pochodzących z Ukrainy . Poza tym zapraszam do innych firm jak jest wam tak źle . Dodam tylko tyle że musi być wyrobioną określona norma i to jest normalne że są zmieniane osoby na stanowiskach jak sobie nie radzą . "Luźniejsza pracę ,, z całym szacunkiem ale w tej firmie się nie przepracujesz . I dodam tylko że praca polega na wykonaniu czynności na linii produkcyjnej i agencja o tym informuje jeżeli chodzi o pracę na Jaryszkach

@Mocna

Rozumiem dziękuję za twoją odpowiedź to faktycznie opinie się zgadzają z tym jak tam jest ale sama praca jest ogólnie lekka czy ciężka? Bo w agencji mówią że Lekka a jak jest naprawdę?

@nieznany

Dlaczego na Ostrowskiej zero zasad mogę wiedzieć więcej? I jak wygląda praca jest ciężka czy w miarę okey?

@mocna

Rozumiem to Dziękuje za odpowiedź ale się jest na tym samym cały czas? Bo czytałam że się zmienia a czy pani tam teraz pracuje? :) będę wdzięczna za odpowiedź

@mocna

A na czym Praca Polega jest wcześniej szkolenie? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

BEJBA
@@mocna

Tak jest szkolenie , wszystko tłumacza jeżeli chodzi o pracę na Jaryszkach

BEJBA@
@BEJBA

Aha a na Ostrowskiej też jest szkolenie pokazują jak praca wygląda? Wie pani może i czy praca jest ciężka na czym dokładnie polega tylko się pakuję tak? Przy taśmie i czy trzeba to robić szybko?

XYZ

Zostaw merytoryczną opinię o MM Brown Polska - Poznań

• Jak się pracuje w MM Brown Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Brown Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Brown Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Brown Polska?

Kandydaci do pracy w MM Brown Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Brown Polska
  • Ostrowska 582