Opinie o Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. w Łódź

Piotr Nowy wpis

Firma Kirchner juz nie istnieje. Obecnie to część Staabag. Opinie na temat P. Leśnikowskiego podane tutaj są przesadzone. Tak P. Leśnikowski był bardzo wymagającycm szefem ale pracę na budowie zna jak mało kto i projektem pokierować potrafi. Z tego co wiem po przejęciu przez Straabag zostało zwolnionych sporo pracowników-cała grupa bitumiczna Sławka- co dzieje się obecnie z pracownikami tej firmy nie wiem

ooo Nowy wpis
@Piotr

Masz rację. Jest nawet stosowny zapis w krs-ie o wykreśleniu spółki. Pytanie, zy przy tych zwolnieniach firma wypłacała odprawy, czy w jakiś inny sposób szła ludziom na rękę?

Jarek Nowy wpis
@Piotr

Może i dba o interesy ale napewno nie szanuje ludzi , nie ma podstawowych wartości. Praca z Leśnikowskim to prędzej czy później psychiatryk murowany

Pani Nowy wpis
@Jarek

A myślicie, że będą wznawiać działalność albo otwierać się pod inną nazwą itp? Mąż szuka czegoś jako pracownik fizyczny i myślał, że mu się tutaj uda. A tu taka niespodzianka.

jasiuskorpion

Jeżeli szkucie firmy w której dewizą jest[usunięte przez moderatora] to zapraszam . Miałem przepracowane w tej firmie ponad rok i niestety ale musiałem się zwolnić bo psychicznie było to nie do zniesienia{wyzwiska,obelgi,poniżanie, przez majstrów co raptem skończyli podstawówkę(nie ubliżając nikomu)}Dodam że byłem tam tak zwanym (KRESKOWYM) A na pewno omijajcie Leśnikowskiego i jego piesków teraz jest gdzieś przy budowie drogi S7 w Warmińsko Mazurskim Ja zmieniłem firmę i pracuję w tej samej profesji i chwale sobie Pozdrawiam i ostrzegam

Boguś

Omijać, to znaczy nie zatrudniać się w tej firmie, czy można nie mieć z nim do czynienia będąc tu zatrudnionym? Jak aktualnie traktuje się tu ludzi, jak się zachowują brygadziści?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.?

Widzę w krs-ie, że firma jest już wykreślona. Coś na jej miejsce powstało z tymi samymi pracownikami? No i czy jeśli trzeba było kogoś zwolnić, to czy firma uregulowała wobec ludzi należności, no i czy były odprawy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ver

ja też dołączam się do poprzedniego pytania, a jeszcze więcej jak wygląda wynagrodzenie u nich? dajcie znać

achtung

Czyli to już pewne i zatwierdzone, że Strabag przejał Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. Długo na rynku nie jestem i nie znałem tej frimy wcześniej. Dlatego też się zdziwiłem, że to niby taka duża firma skoro nic o niej nie słyszałem, a tu jednak. Ktoś mnie uprzedził i zdążył przejąć firmę zanim ja tak na dobre wszedłem na rynek pracy :)

jorgen

zgadzam sięz przedmówcami. Moim zdaniem to dużo wygodniejsze dla tak dużych i znanych firm jak strabag, przejąć firmę która liczy się na rynku w jakiejś dziedzinie w której strabaga jeszcze nie ma. Wtedy mają ułatwione zadanie jeśli chodzi o szybsze wejście na rynek. Moim zdaniem to dobra metoda. Kirchner nie został poszkodowany na pewno w tym interesie

Ester

Witam, Hermann Kirchner Polska od 12.2012 r. nie istniej została wchłonięta przez Strabag. Sp. zo.o.

luk

witam pracowalem w tej firmie zle nie jest

Pracownicy nadal nic nie mogą, panuje rezim, brygadziści są bez wykształcenia a tu już swoje mówi jak jest (czyli jak byś z bałwanami pracował) takiemu [usunięte przez moderatora]. to pasuje bo więcej będzie miał dla siebie a barany robią na niego. Wypłata na czas bez nagród, premii, Strabag kupił ten cały kirchner i przejął tylko chamstwo,

byly pracownik

Firma dla fachowców. Jesli ktoś nie chce pracować, albo chce bimbać sobie to niech nie próbuje do niej iść. Gdyż w niej pracuje się ciężko dając z siebie więcej niż w niektórych firmach. Jeśli o nadgodziny to prowadzą system Strabaga pierwsza nadgodzina do banku godzin a reszta jest wypłacana, lecz należy wszystkie godziny pilnować jak wszedzie.

fakt firma do Banii... oszukują obiecają ludzie dla nich sie nie liczą odradzam-zastanówcie sie zanim tam pójdziecie przyjmują na okres próbny albo zwolnią Cie po nim lub w czasie anwet po miesiacu i zostajesz bez pracy...

Firma jest do bani. Pracowałem w niej, nie polecam a odradzam !! Wykorzystują pracowników, nie płacą nadgodzin, im dalej od niej tym lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.

Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.