Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

szalony john z żółtek

tak wygląda karma bankructwa. Najpierw wyslano mnie na badania i obiecano prace a później szalony john zwany dyrektorem odmowil mi ztrudnienia... mam nadzieje, że zbankrutują bo słabo zarzadza. Mowa o fili w Żółtkach na podlasiu. Jeszcze burak bić sie chciał na parkingu, a jego (usunięte przez administratora) zaprzeczały odmawijąc udostępniania kamer.

Anonimowy
@szalony john z żółtek

Na jakie stanowisko aplikowałeś??

Albik

Szukają doświadczonego magazyniera, ale jak czytam dalej, to dodali, że - sugestie z Twojej strony będą dla nas cenne. Rzeczywiście własna inicjatywa jest doceniana i jak przenosi się to na szansę awansu, czy też większej premii albo podwyżki? A skoro zeszło już na kasę, to jako nowy, ile bym zarobił?

Angelka
@Ghost Rider

Mąż też chce próbować starać się o etat na magazynie. Pisaliście o tej pracy w czerwcu, a mamy kwiecień i to ogłoszenie nadal wisi, ciekawe dlaczego... Oferują atrakcyjne wynagrodzenie, ale to jest pojęcie dosyć względne, chcę konkrety.... Niby premia gra dużą rolę, więc co najlepiej robić żeby ją każdego miesiąca dostawać?

Albik

@Albik

Zapomnij o sugestiach, jak ren przejął specjał to zrobiło się zwykłe korpo i wyścig szczurów, nikt cię nie doceni i twojej pracy też ,awans? zapomnij. może co najwyżej na brygadzistę poetycko zwanym "kierownikiem zmiany" kasa to 4k w sezonie potem spada ,ren pod rządami specjału to ściek z którego trzeba szybko wiać jeśli tam pracujesz i omijać z daleka jeśli szukasz tam pracy

@Albik

Sugeruję żebyś zmienił firmę do której chcesz aplikować,od chwili kiedy Ren przejął specjal to zwykłe korpo,nikt nie liczy się z tobą i twoim zdaniem,

@Nickelodion

Pisałeś tu że kasa po sezonie spada. Jest mniej godzin czy obniżają stawki? Czy jakieś nadgodziny są możliwe żeby dorobić do tej obniżonej po sezonie pensji?

@Anna

Godzin jest standardowo 168 ale płacą o 300-400 złotych mniej bo niby utarg mniejszy i tyle lodów nie schodzi co w sezonie i zaznaczam mówimy tu o magazynier ach nie wiem jak pracownicy biurowi bo ich zarobki to tajemnica Poliszynela

@Nickelodion

Czyli normalnie podstawa 4k, a później spada o 300-400 poza sezonem? Mnie właśnie interesuje stanowisko magazyniera. A jakieś dodatki są?

Ghost Rider

Na magazynie, za pracę na mrozie masz posiłek regeneracyjny. Czyli możesz w czasie pracy napić się ciepłej kawy czy herbaty i zjeść posiłek za 12 zł (cena zakupu) z całego asortymentu jaki jest na stanie (pizza, zapiekanka, dania z patelni, zupa itp). Sprzęt jest, kuchnia jest.

Angelka Nowy wpis

Michał) Nowy wpis

Jak wygląda praca kierowcy w firmie REn. Godziny pracy ile się schodzi z rozładunkiem i załadunkiem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w REN?

Skąd wiesz, że nie chcieliby pomóc, czy zrzuty jakiejś zrobić, gdyby wiedzieli o sprawie? Rozmawiałeś w firmie z ludźmi, których znasz, albo na jakimś spotkaniu w szerszym gronie?

Ci co chcieli to się dowiedzieli, znieczulica niszczy tą korporacje. Przyjść zrobić swoje i iść do domu. Kiedyś tego nie było. Zostali ludzie którzy niszczą to co było budowane przez lata!!!!

Laura

No i nikt wcześniej nie ponosił konsekwencji takiego zachowania? Całe szczęście, że nie zdarzyła się nikomu krzywda. Piszesz, że nowa władza patrzy na wszystko, a czy jest jakiś rozbudowany system kontroli pracowników? Monitoring założyli?

Ghost Rider Nowy wpis
@Laura

Pewnie że jest. W budynku biurowym, na magazynach, na placu firmy kamery. PH mają GPS w autach i telefonach. Auta dostawcze GPS i wyliczane kilometrówki z tras. Każdy dłuższy postój daje alert do działu kontroli.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w REN zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Co twoim zdaniem zmieniło się na gorsze i których stanowisk to dotyczy bo podciągnąć można pod to naprawdę wiele. Myślę o pracy w tym miejscu ale takie opinie nie pomagają. Ludzie są przynajmniej w porządku, pomocni, atmosferę pracy jakbyś określił?

Czy REN oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy może ktoś napisać, jak się pracuje i jaka jest atomsfera w Żółtkach?? Czy można fajnie zarobić, proszę o konkretne odpowiedzi, dziękuję.

szalony john z żółtek

Robert
@szalony john z żółtek

To pokazuje podejście do ludzi w tej (usunięte przez administratora) firmie, omijać z daleka.

Blue
@szalony john z żółtek

Rozumiem ze to Nikołajuk, ten gos jest prostakiem odkąd nie ma Pana Kraszewskiego oan dyrektor oddziały bialestockuwgo jest sam dla siebie (usunięte przez administratora) Darek odpuść....

Ignacy
@Blue

Oj Ren się skończy i wróci do sprzedawania zupek Chińskich czy co tam sprzedawał . Bo żadna inna firma nie weźmie tak nieodpowiedzialnego człowieka na stanowisko . On nawet z ludźmi nie potrafi rozmawiać Tylko wulgaryzmami straszy . 0 pojęcie o zarządzaniu ludźmi . I się dziwi czemu ludzie odchodzą ..:)

@szalony john z żółtek

A czemu w Twoim odczuciu źle zarządzają? Co konkretnie robią nie tak?

Driver
@Karolina

Jak to co robisz nadgodziny . Wypłacają ale potem ucinają Ci premie np tak jest w Żółtkach wystarczy popytać kierowców

@Driver

Dokładnie równowartość? I argumentowane to w żaden sposób nie jest?

Anonimowy
@szalony john z żółtek

Na jakie stanowisko aplikowałeś??

Katarzyna

Jaki to miał być szał? Jakieś premie były przewidziane czy inne atrakcje? W ogóle to możesz dać znać ile teraz proponują na pierwszej umowie? Najniższa jest czy coś więcej?

@Katarzyna

Miał być szał w sprzedaży (bo że niby majówka, upał, wszyscy jedzą LODY), a tu skucha, zimno, deszczowo.. Nie było super weekendu majowego i nie było super sprzedaży.

Aleksandra
@Ghost Rider

Lato się dopiero zaczyna :) Nie ma perspektyw żeby sprzedaż wzrosła? W ogóle macie jakieś premie za wyniki sprzedażowe? Czy tylko podstawy pensji?

@Aleksandra

Za samą podstawę, to by chyba nikt nie pracował... A jednak ludzie pracują i nie odchodzą, więc jednak te premie są i nie są złe. Czasem trafi się jakiś "płaczek" co tylko narzeka i chciałby brać kasę za nic... I musi odejść...

@Ghost Rider

Punkt widzenie, zależy od miejsca siedzenia, znasz to powiedzenie? Żeby więc nie być gołosłownym, to może podasz kwotę podstawy oraz premii, co to tak popłaca, gdy się jest pracowitym, jak mróweczka w tej firmie?

Ghost Rider

Nie podam Ci kwot, bo "RODO", ale na przykładzie Radomia: *kierowcy stały skład (+sezonowi) *magazyn stały skład *PH stały skład *biuro stały skład *kierownictwo (super) stały skład Pozdrawiam.

Ola

Widziałam ogłoszenie na KL w Warszawie, czy juz kogoś znaleźli bo wyslalam cv i nikt sie nie odzywa, ja wiem ze pewnie mają oczekiwania wygórowane ale mogliby odpowiedzieć tak albo nie?

Kornelisz

Praca na magazynie mi się podoba, lecz zetknąłem się z pasożytem, który czerpie korzyści ze sprzedawania kolegów dla dyrektora. A później jak gdyby nic udaje, że się nic nie wydarzyło. I przez taka osobe nie dostałem przedłużenia umowy, mogliby chociaż powiedzieć w połowie miesiąca, a nie w ostatni dzień.

@Kornelisz

A gdzie pracujesz, w Markach? Kto tam teraz jest dyrektorem?

Sylwia
@Kornelisz

A z jakiego powodu Ci nie przedłużyli, kolega ten powiedział prawdę szefostwu czy coś niezgodnego z prawdą? A ile zarabiałeś jako magazynier tutaj i na ile dali Ci pierwszą umowę?

Ghost Rider

No i kolejny miesiąc (po nowemu) zakończony. Dzień wypłaty! Jak nastroje? ... a jak nastroje PH Rzeszów po rozmowie z Prezesem?

order
@Ghost Rider

Jak tam jakieś info po przemowie Pana Prezesa? Jest nowy kiero w oddziale ... stary rzucił papierami w lutym.

Karol
@order

A jakich spraw dotyczyło spotkanie i przemówienie prezesa? Co, jako potencjalny pracownik powinienem wiedzieć o pracy tutaj i dlaczego stary kierownik rzucił papierami? Firma ma wystawionych kilka ogłoszeń, min. na magazyniera, ale nie podaje, ile płacą?

@Karol

Płacą jak w każdej firmie. Kto (usunięte przez administratora).a to zarabia. A kto tylko przychodzi do pracy to bierze minimum. Nic na siłę, wolna wola....

Karol
@Ghost Rider

Jakby brać Twoją wypowiedź na poważnie to pomyśleć by można, że wystarczy przyjść do pracy, zdrzemnąć się i wyjść po 8 godz. do domu, by dostać tu minimalną. Pytałem, jak tu się pracuje, że ludzie odchodzą z roboty? Napisz też, od czego zależy premia, jeśli takowa tu występuje i jaka to jest kwota?

@Karol

No nie bardzo. Każdy kto przychodzi do pracy ma do wykonania jakieś zadania zlecone przez przełożonego ( czy to na magazynie, czy jako PH, czy jako kierowca). Jak wykona wszystko to jest O. K. (no i jest podstawa do wypłaty). Ale jak się angażuje i robi coś ponad to co mu zlecono.... To jest premia uznaniowa. Jaka praca taka płaca.

Sylwia
@Ghost Rider

Niezależnie od stanowiska każdy na początek dostaje najniższą krajową? Napiszesz na konkretnych przykładach jak można zasłużyć na tą premię, co takiego trzeba zrobić ponad obowiązki? A ta premia jest stała czy to są różne kwoty?

Jaki

Hej. Widzę ogłoszenie o KL w Markach. Czy ktoś moze powiedzieć co tam sie dzieje? Warto składać?

FranekP

Korpo w czystej postaci. Po rozstaniu nie wypłacili należytych mi premii łącznie na około 10k. Nie polecam...

@FranekP

A długo tam pracowałeś??

Teresa
@FranekP

Coś z tym robisz? Daj znać, czy były jakieś próby wyjaśnienia tej sytuacji. I za co ogólnie te premie przyznają, przynajmniej na umowie?

@Teresa

Premie są zadaniowe. Wyrobisz 99% zadania... To nie ma premii... Wyrobisz 100 % to jest...

Robaczek

Oddział w Łodzi - kierowca - szału nie ma, gdyby płacili z km to byś był milionerem choć podobno miało być lepiej, czas pokaże. Magazyn - różnie bywa, zależy od dnia i czy sezon lub po za nim , kasa (usunięte przez administratora) nie urywa, za pracę na chłodni mogli by płacić lepiej a ubrania/buty zdecydowanie powinny być lepiej izolowane. Jak sobie sam nie ogarniesz patentów to zapomni że coś będzie na stanie. Ludzie - ogólnie spoko jak sam nie jesteś chamem to i w drugą stronę nie odczujesz. Firma ma swoje bolączki i wady , zawsze można pracę zmienić jeśli ktoś inny oferuje lepsze warunki itp. Nie ma co oczerniać ale powodów do dumy też mało. Pozdrawiam.

Bartek

Chyba największy dramat to KL z Marek. Obwinięty wokół palca jednej baby,sam miętki jak plastelina, "rządzi" ludźmi bez szacunku i kultury. Zgrywa mocnego ważniaka,poniża kogo może. Totalny burak i do tego kłamca.Oszukuje ludzi i wydaje mu się że nikt tego nie widzi.Najbardziej fałszywy człowiek jakiego znam.

@Bartek

Mówisz o czarneckim?? Facet nie zna się na zarządzaniu, (usunięte przez administratora) Szkoda czasu pisać...... Pozdrawiam wszystkich którzy juz tam nie pracują a tym co pracują niech dalej będą poniżani, powodzenia.

Ghost Rider

Jak tam.... wszyscy zadowoleni że zmian? Nikt nic nie pisze... (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

@Ghost Rider

A podsumujesz te zmiany dla osób, które nie są jeszcze w temacie? Jakieś większe konsekwencje miały skoro tak publicznie o to pytasz?

@Justyna

Nowe zasady, większa kontrola (jaka praca taka płaca), ile wypracujesz tyle zarobisz... Wszystko realnie wyliczane. Jasne zasady gry. Pozdrawiam.

Darkos
@Ghost Rider

No nie wiem czy takie jasne... Wspolczynnik procentowy brany wg widzimisie centrali. Mozesz sobie latac od rano do nocy a i tek wiecej niz 5 tys nie zarobisz. Mam na mysli juz kolejny kwartal bo obecnie sa ogolne paramety a nie indywidualne. Ciekawe co powiesz w lecie gdy lody policza Ci x0, 5 bo przeciez one same sie sprzedaja. I juz nir bedziesz mial pakietów tak jak w Specjale Rzeszów

@Darkos

Nie jestem "PH" więc się nie wypowiem, masz rację... Nic się samo nie sprzeda... Ale jak się chce być handlowcem to... :-)

ThorRagnarok

Czesc, może mi ktoś napisać jak wygląda rekrutacja na pH i jak wygląda wdrożenie ?

Blady
@ThorRagnarok

Nie pchaj sie tam, to jest dramat!!! (usunięte przez administratora) od rana do nocy a kasa co raz mniejsza, ja właśnie sie uwolniłem.

Alekto

Zapraszam wszystkich pracowników z firmy Ren odział Marki do pracy w firmie Inter Mlecz tutaj kierownik nieobcina z premii i wypłaca za nadgodziny ile wypracujesz godzin za tyle masz zapłacone. Wszyscy którzy chcą dobrze zarobić w tych trudnych czasach zapraszam

@Alekto

Pan kierownik to tylko jest tym kimś tylko z nazwy, nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, za chwilę sam zostanie a nie zostanie z panem dyrektorem August.....bo już nikt z nimi pracować nie chce , hahaha. Ludzie omijajcie tą lokalizację z daleka,nie z tymi ludźmi, wiem co mówię, przepracowałem tam szmat czasu. Pozdrawiam wszystkich których juz tam nie ma albo są na wypowiedzeniach, wreszcie przejrzeliście na oczy.

Justyna

A wiadomo coś na temat liczby i stanowisk osób, które zdecydowały się pozostać? Pytam, bo zauważyłam, że na stronie jest sporo ogłoszeń na różne stanowiska i ciekawa jestem jakie mogą mieć obecnie braki jeśli tu coś o wypowiedzeniach pada

TVN

To koniec. W piątek zamknęli oddział w Markach.

TVN24
@TVN

W końcu ????

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN